www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 21:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 svi 2010 10:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse smiluj se Branku, zastiti ga, oslobodi glasova, bolesti, napasti, uznemiravanja.
Prosvijetli mu um i posalji svoje andjele da ga cuvaju da si nesto ne napravi.
Mihaele arkandjele bdij nad njim!
Boze blagoslovi ga u svakom novom danu i ozdravi.
Hvala Ti Isuse!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 svi 2010 16:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Čvrsto vjerujem da će Isus zaštiti tvog oca od svakoga zla ili utjecaja zloga, zato budi hrabar i ne boj se!
Isus je s tobom i s tvojim ocem...ne boj se.
Isus je pobjednik nad svakom bolesti... ne boj se.
Đavao riče i napada, ali Isus pobjeđuje i slama svako zlo, ako mu se predamo... ne boj se.
Moli, predaj i otpusti svaku brigu Isusu...
Bog neka blagoslovi obilno i tebe i tvog oca.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 svi 2010 07:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2009 23:35
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Stanje je svakim danom sve gore premda molim prikazujem svete mise, sada kada ja zazivam Krv kristovu u sebi on sam proklinje Isusa kontinuirano isto kao što ja zazivam Krvi Kristova pobjednice zlih duhova spasi nas i spasi ga. Za one koji govore o bolesti, samo ih upucujem da su tablete svih vrsta odavno prestale djelovati a sve su terapije isprobane, tako da sa sigurnošću mogu reći da ovo više ne spada u domenu bolesti. Jer terapije jake skrkaju duševne bolesnike da padaju sa nogu da samo spavaju, ono što bi konja uspavalo njega ne baca, i kada ga i baci na sat vremena spavanja u toku dana,odmah se probudi i nastavi kao da je spavao 10 sati i tako dan za danom spavanje 1 sat do 0 sati.Danas je rasparao sve slike Isusove i svete slike po kući, dere se svom dušom na Krv kristovu i proklinje je udara se sam u glavu. Premda ja ne govorim da se molim i da zazivam predragocjenjenu Krv kristovu na njega, i premda ga ne napadam i ne kontriram mu jer onda mogu samo izgubiti glavu i svoju i članova obitelji, baš doslovno izgubiti glavu. Nadam se da nećete čitati o meni i mojoj obitelji u crnoj kronici. Ali ovo postaje nepodnošljivo i pitam se kada je granica kada cu ja i moja mati otići na živce.Tj ona već jeste slabo spava, izgubljena je, menstrualni ciklusi su joj prestali raditi. Po sate se znam moliti i zazivati Krv Kristovu ali psovka ne jenjava, i divljačko deranje na sve svetinje, i proklinjanje moje majke i mene nazivanje nju kurvom, robom, koji neka pati i neka se ubije, neka plače neka crkne i svim mogućim i nemogućim pogrdaštvinama, i spremanje na zlo svim ljudima koji su mu u životu nanijeli i najmanju bol. Za sve one koji znaju što je imati ovakvu situaciju u kući koji znaju što je ovo sve i koji odluče se moliti na ovu nakanu neka vas Bog milosrdni Kralj svake slave blagoslovi svojim moćnim blagoslovom i neka rosa Duha Svetoga siđe na vas i osvježi vaš Duh.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 svi 2010 08:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga sestro,

znam da ti je teško.Molitva puno znači,
kroz nju ćeš naučiti promjeniti sebe,i kako
prihvatiti situaciju u kojoj se nalazi tvoja obitelj
i iz toga izvući najbolje.
Naučiti prihvatiti Božju volju,i prepustiti se
Njemu da djeluje.

Molit ću za tebe da ti Gospodin da snage.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 svi 2010 09:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Maranatha888 napisao:
Stanje je svakim danom sve gore premda molim prikazujem svete mise, sada kada ja zazivam Krv kristovu u sebi on sam proklinje Isusa kontinuirano isto kao što ja zazivam Krvi Kristova pobjednice zlih duhova spasi nas i spasi ga. Za one koji govore o bolesti, samo ih upucujem da su tablete svih vrsta odavno prestale djelovati a sve su terapije isprobane, tako da sa sigurnošću mogu reći da ovo više ne spada u domenu bolesti.


Jedna mi stvar nije jasna je li njemu dijagnosticirana shizofrenija ili nije?? I koliko dugo već on ima tu boest??? Ako ti misliš da ovo ne spada u domenu bolesti onda možeš potražit pomoć Crkve, imaš Tabor u Samoboru, imaš fra Smiljana u Sigetu(Zagreb). A i ako je bolest opet možeš potražit pomoć Crkve. A imaš i centar za Duhovnu pomoć (CDP) u Zagrebu u Vodnikovoj od Ivančića. Pogledaj na netu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 22:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molila bih Vas da organiziramo trodnevnicu za oca našeg brata Maranata888, njegovo stanje i dalje nije dobro. Prvo bih molila da se prijavite tko će moći od 21-23.06. obaviti trodnevnicu Sv. Ivanu Krstitelju

MOLITVA ZA ZAGOVOR SVETOG IVANA KRSTITELJA
Sveti Ivane Isusov Krstitelju, dolazim pred Tebe ovih dana kad slavimo Tvoj spomendan. Ja lijen, mlitav, rastresen i pospan, a Ti znaš da se to sve gadi Gospodinu. Molim Te da mi svojim zagovorom izmoliš milost žarke ljubavi prema nebeskom Liječniku, koji će me Tvojom preporukom sigurno izliječiti, te ni jedne rane na meni i u meni ostaviti, samo ako budem uzimao Njegove lijekove i imao Tvoju zaštitu. Sveti Ivane Krstitelju od Boga poslani, pomozi mi svladati moju lijenost, mlitavost, nevjeru, malodušnost, rastresenost i pospanost u molitvi !
Glasniče Božji, posvećeni u utrobi majčinoj prisutnošću Blažene Djevice Marije, molim te za milost (ozdravljenja oca našeg brata Maranata888 ), da mi se smiluješ i svojim zagovorom izmoliš potrebnu milost za koju Te od srca molim. Amen.

Tko je u mogućnosti može izmoliti litanije i postiti bar jedan dan.

Prijava:
1.IVT


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2010 07:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
1.IVT
2.Magda
3. :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2010 21:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Magda napisao:
1.IVT
2.Magda
3. :?:


Hajdemo TT-ovci... mali poticaj da dam, dečku zaista nije lako, hoćemo samo nas dvije moliti, to je samo 3. dana? Come on, guys!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr