www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 22 srp 2018 17:25

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 15 ožu 2014 07:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Preporučam i sebe u molitve, jer sam osim Teine bolesti šokirana i s ovom vijesti: ultrazvuk je pokazao dva dobroćudna tumora u lijevoj dojci,od kojih je jedan širok 0.94,sa 1cm, a visok o,57, a drugi 2, 3 sa 3,06 i visok 1,55, te radi veličine drugoga da moram hitno na operaciju. U ponedjeljak idem hitno na pregled kirurgu. Kako od jeseni imam problema s limfnim čvorovima, sa srcem i visokim, a ponekad niskim tlakom tlakom nije mi svejedno ići na operaciju. - i ne znam da li je sve to povezano. U lijevoj ruci osjećam zatezanje, nekada bolove u mišićima, posebno lijevi limfni čvor i kao da nije moja, sve traje od jeseni, ali nisam prije dobila uputnice za preglede...Ima li itko saznanja o ovome i sličnih iskustava?U ponedjeljak je bila biopsija, i od tada me boli sve, posebno ruka i jako se umaram kada hodam i općenito. Doktori kažu to je rutinski zahvat i za tri dana si kući. Neki su mi rekli da su imali istu operaciju prije više godina, da je sve prošlo uredu. Znam da su se neki javili kasno... No, nekima se dogodilo i da se s rutinske operacije ne vrate kući...Ovo pišem jer volim na stvari gledati realno, ne samo pozitivno, ili negativno. Čak ulazak u Raj ne smatram nečim negativnim, ali voljela bih, koliko mogu odgojiti i brinuti se za djecu sa zemlje, no i kad te netko čuva iz Raja nije tako loše, ali to mogu biti Otac, Isus, Duh Sveti, Marija, sveci, a mislim da bi Otac i majka trebali brinuti se za svoje zdravlje, da di se dugo mogli brinuti za svoju djecu. Ali na žalost neki od nas ne pazimo dovoljno, a nekad bolesti dođu same. Ja sam pala trčeći na trgu ima godina dana i udarila se na istu ruku, i lijevi dio tijela, ali vjerojatno je taj tumor nastajao godinama? Zna li itko nešto o tumorima i raku. Poznat mi je ruski lijek s aloje verom i medom, kojim je moja poznanica za desetak godina produžila život suprugu od raka. Preporučam sebe i svoju obitelj u vaše molitve, i želim da i vas Otac blagoslovi, čuva vas i vodi. Hvala svima na podršci i molitvi!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2014 09:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Zahvaljeno je: 0 zahvala
Status: U braku
Dragi prijatelji

zamolila bih vas da uzmete u svoje molitve moju sestru Anu koja je sa svojih 24 obolila od zlocudnog karcinoma potrbusnice. Prosla je tesku operaciju svih reproduktivnih organa i primila sve kemoterapije. Trenutno se nalazi u remisiji sto se tice raka ali lijecnici ocekuju da bih se bolest mogla jako rano vratiti.
U srijedu ide na operaciju jer joj se stalno u stomaku skuplja limfna voda zbog odstranjenih limfnih cvorova. Lijecnici racunaju da bih operacija mogla se zakomplicirati i zato vas od srca molim da ukljucite moju sestru u vase molitve da operacija dobro prodje i da uspjedne pobijediti ovu zlocudnu bolest i jos dugo godina u miru i veselju zivjet, dodatno ukljucite i nasu porodicu njene roditelje koji pate zbog teske bolesti svog djeteta da im Bog dadne snagu i zdravlje.

Hvala vam i BVB

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 22:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Vjeroispovjest: rimokatolik
Molite za moga muža da što prije riješi psihičku bolest...molite za njega da ne gubi nadu....molite za njega da ustraje u svom liječenju...kako bi mogli započeti novi obiteljski život...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 30 srp 2014 11:22 
Odsutan

Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
:a1250:
Mia01 napisao:
Dragi forumaši, ovaj podforum je otvoren za sve vaše
nakane i molitve za zdravlje i ljude za čije zdravlje želite moliti,
a u cilju što bolje preglednosti foruma.

Svakome čovjeku zdravlje duha i tijela je važno područje života,
i zato je izdvojeno, pa ovdje možete potražiti molitvenu pomoć za
sebe, kao i za druge osobe koje su potrebne molitve.

Nadam se da će vam ovaj podforum biti na pomoć. :grlim te:

:) Molim za ozdravljenje duha i tijela moje sestre,osvijetljenje njenih puteva i mir među nama.
Molim, da nas , poćne prihvaćati, samu sebe najprije, pa okolinu ....jer time što drugoga sudi , sebe osuđuje........

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 30 srp 2014 11:26 
Odsutan

JFC napisao:
Dragi prijatelji

zamolila bih vas da uzmete u svoje molitve moju sestru Anu koja je sa svojih 24 obolila od zlocudnog karcinoma potrbusnice. Prosla je tesku operaciju svih reproduktivnih organa i primila sve kemoterapije. Trenutno se nalazi u remisiji sto se tice raka ali lijecnici ocekuju da bih se bolest mogla jako rano vratiti.
U srijedu ide na operaciju jer joj se stalno u stomaku skuplja limfna voda zbog odstranjenih limfnih cvorova. Lijecnici racunaju da bih operacija mogla se zakomplicirati i zato vas od srca molim da ukljucite moju sestru u vase molitve da operacija dobro prodje i da uspjedne pobijediti ovu zlocudnu bolest i jos dugo godina u miru i veselju zivjet, dodatno ukljucite i nasu porodicu njene roditelje koji pate zbog teske bolesti svog djeteta da im Bog dadne snagu i zdravlje.

Hvala vam i BVB

:a1250: :a1250: Molim za čudo i ozdravljenje Vaše sestre Ane, i svih njenih bližnjih , za snagu i duhovno ozdravljenje.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 19 kol 2014 13:22 
Odsutan

Mare napisao:
Pridružujem se molitvama za tvoju kćerku Tamaru.

:a1250: pridružujem se molitvama za Tamaru, molim za ozdravljenje

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2015 18:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Ja bih vas zamolila da me ukljucite u svoje molitve...Imam jaku upalu oka, bila sam kod doktora,ali nema poboljsanja...jako me zabrinjava jer povremeno imam jake bolove i sto je najgore od svega vise dobro ni ne vidim na to oko :cry: Hvala!BVB

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2015 18:37 
Odsutan

Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga Rafaela7 pomolit cu se za tebe....jesi jos u nasem kraju ili si otisla za inozemstvo.....sjecas li se kad si bila kod mene kuci prije 4 godine....odoh se molit za zdravlje tvog oka....a ti ako si u nasem kraju, odi do Surkovca na jednu bar ozdraviteljsku misu, kod fra Ive Pavic, najbolje oku moze pomoci takva Misa....Btb

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 29 stu 2015 12:09 
Odsutan

Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Status: Solo
..za ozdravljenje jednog djeteta.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 29 sij 2016 13:12 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Status: Solo
Zdravlje i život na prvom mjestu ! :)

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]