www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 stu 2017 16:06

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 30 lip 2016 07:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
u molitvi, u busu do posla, na gablecu, u svakom slobodnom trenutku, mislim na sve Vas kojima je potrebno olakšanje koje samo Isus može dati. Preporučujem devetnicu Mariji koja razvezuje čvorove, snažna i moćna molitva koju je preporučio papa Franjo. U molitvi svi braćo i sestre, ustrajmo i strpljivo čekajmo uslišanje. Ljudi oko nas ne razumiju da treba moliti, zato i ovaj forum, tu se bar ljudi sjete isusa svaki dan. Činimo to i kad nam je dobro u životu da ne odlutamo. Božji blagoslov svima u bilo kakvoj potrebi zdravstvenoj ili bilo kojoj drugoj. BVB+

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2016 17:03 
Odsutan

Molite braćo i sestre u Kristu da se više ničega ne bojim, Mir Božji i radost u služenju Kristu zauvijek, svim forumašima blagoslov zdravlja i uslišanje svih njihovih nakana,neka Bog sve okrene na dobro.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 srp 2016 11:48 
Odsutan

Molimo da sve poteškoće s kojima se trenutno susrećemo Bog dragi pretvori u radost. NEKA SE NJEGOVO SVETO IME PROSLAVI U NAŠIM SRCIMA, Miost, mir i ljubav svim forumašima i svim neznancima koji za mene mole, Hvala Vam, HVALA TI ISUSE :o :o

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 srp 2016 19:44 
Odsutan

Dragi moji forumaši, odlazim na zasluženi godišnji odmor, ali samo Vam želim poručiti da Vas nosim sa sobom u srcima i dalje svakodnevno molim za sve Vas, baš se vratila sa klanjanja Presvetom, slučajno prošla kraj kapelice i tamo je bio izložen Presveti i eto sve vas tamo predala Isusu. A vjerovatno i nije bilo slučajno, to je bila Božja volja. Nadam se da će Bog uskoro uslišiti sve Vaše nakane. Meni je HVALA ISUSU i Vašim molitvama bolje, puno bolje. Hvala i slava Isusu! Vidite da je dobro kad molimo jedni za druge! Čudesan je naš Bog, hvala Mu
OBILJE BOŽJEG BLAGOSLOVA, vraćam se 1.8. na forum, do tada u svakoddnevnoj molitvi, u mislima i srcu, Hvala Vam. Nemojte me zaboraviti, molite i dalje za mene, da Bog dragi bude uvijek uz mene, mir Božji i zdravlje mojoj obitelji.
BVB+
mimozica

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 srp 2016 00:46 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas za molitvu za moju predragu teticu, časnu Benediktu, koja ima metastaze na mozgu, da joj Bog da snage i da učini čudo za onu koja mu je već 50 godina posvećena!! Sv. Benedikte, moli za nju!! Sv. Rito, moli za nju!! Amen+! :twisted:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2016 16:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeroispovjest: Rimokatolkinja
Molimo za Domovinu za njezine stanovnike i njezinu budućnost.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 kol 2016 12:55 
Odsutan

Molite braćo i sestre da mi se ne vrati anksioznost i napadaji panike, MIR, MIR molite za moju emotivnu dušu koja se teško nosi sa stresom. Molite za mene, molim Vas. I ja ću za Vas, Bog vas sve blagoslovio i uslišio Vam Vaše molitve.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 03 kol 2016 08:58 
Odsutan

Podijelio: 43 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
Potrebne su molitve SVIH, što više, još više, jer prijateljeva žena ne može, ne zna, a ispada i da ne želi iz crnoga kruga u koji je uletjela - suviše dugo i duboko je u kanđama Zloga. Molite, molimo se za oslobođenje te žene od utjecaja, ako ne i opsjednutosti Zloga.
To molim u prijateljevo i svoje ime.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 kol 2016 07:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 107 zahvala
Zahvaljeno je: 108 zahvala
Vjeroispovjest: Rimokatolička
zdrave napisao:
Potrebne su molitve SVIH, što više, još više, jer prijateljeva žena ne može, ne zna, a ispada i da ne želi iz crnoga kruga u koji je uletjela - suviše dugo i duboko je u kanđama Zloga. Molite, molimo se za oslobođenje te žene od utjecaja, ako ne i opsjednutosti Zloga.
To molim u prijateljevo i svoje ime.

Zdrave, nju treba odvesti svećeniku, ako je potrebno i u Zagreb- prijaviti u nadbiskupiji - postoji određen (ovlašten) svć za takve stvari +

dragocjena si u Mojim očima i Ja te ljubim..DOĐI
ŽIVIO PAPA FRANJO

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 15:04 
Odsutan

Podijelio: 43 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
Nema smisla stavljati Copy/paste...Ali u PP sam čuo svašta. Ne mogu vjerovati da je toliko raširen strah od same pomisli da je netko u kanđama Crnoga. Da je tebi opisano sve što je meni, zgrozila ni se, uplašila i shvatila da tu NPS ne pomaže.
Treba,, da TREBA U ZG! Ali se OTRIPAJU! Teško za povjerovati... I ne bih o detaljima.
Neki su "šapnuli" da je to slučaj za NPS. No ja za slične slučajeve znam, kao i kako su izliječeni, ali i za one koji su došli na NPS, te se pokazalo da su terapije/lijekovi neefikasni, a liječnici bespomoćni. Pomogao je samo svećenik(ali Svećenik, velikim "S", koji vjeruje da nije samo u Isusovo doba bilo opjednutih).
Mir i svako dobro... A umjesto da se ovako dopisujemo, za to vrijeme smo mogli izmoliti skoro desetku Krunice.... :) ili :(

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]