www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 pro 2010 10:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobri moj ISUSE,oslobodi me više muka,neka me lažne optužbe,teret nečijih grešaka,nerazumijevanja,boli ,patnje nek me sve to zaobilazi,daj mi snage da živim poštenjem,da ne grješim jer moja svaka greška je pod povečalom,dobri moj ISUSE otvori mi novi put bez svega ovoga.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 pro 2010 17:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Zazivanje svetog Josipa

O najčišći zaručniče Majke Božje Marije i nas najdraži zaštitniče, sveti Josipe: još se nikada nije čulo da nisi uslišao i utješio nekoga tko te je molio za zaštitu i pomoč. Znajuči to dolazimo i mi k tebi s pouzdanjem,i molimo za pomoc..za nasega brata Pakikpokika i njegovu obitelj.. Sveti Josipe, saslušaj ga i usliši njegovu molbu. Amen.
Slavni sveti Josipe, zaručniče Marijin i djevičanski Isusov poočime, misli na njega i bdij nad njim . Nauči ga koračati putem svetosti. Primi sve njegove usrdne molbe na svoju svetu brigu i pod svoju očinsku zaštitu. Odstrani sve zapreke i teškoće koje smetaju njegovom moljenju i daj da uslišanje njegove molbe još poveća slavu Božju i bude na spas njegove duše.
Neka ti kao znak njegove velike zahvalnosti služi njegovo obećanje da će se prema svojim mogućnostima posvuda zauzimati za tvoje visoko štovanje.
S radošću hvalimo Boga koji ti je dao toliku posredničku moć na nebu i na zemlji. Amen.


Zazivanje svetog Josipa

O najčišći zaručniče Majke Božje Marije i moj najdraži zaštitniče, sveti Josipe: još se nikada nije čulo da nisi uslišao i utješio nekoga tko te je molio za zaštitu i pomoč. Znajuči to dolazim i ja k tebi s pouzdanjem. Sveti Josipe, saslušaj me i usliši moju molbu. Amen.
Slavni sveti Josipe, zaručniče Marijin i djevičanski Isusov poočime, misli na mene i bdij nad mnom. Nauči me koračati putem svetosti. Primi sve moje usrdne molbe na svoju svetu brigu i pod svoju očinsku zaštitu. Odstrani sve zapreke i teškoće koje smetaju mome moljenju i daj da uslišanje moje molbe još poveća slavu Božju i bude spas moje duše.
Neka ti kao znak moje velike zahvalnosti služi moje obećanje da ću se prema svojim mogućnostima posvuda zauzimati za tvoje visoko štovanje. S radošću hvalim Boga koji ti je dao toliku posredničku moć na nebu i na zemlji. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 pro 2010 20:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dopusti da bude volja Božija. Ni Isus nije pitao da ga se oslobodi muka, samo je rekao, ako hoćeš, možeš me osloboditi. Ako je volja Njegova hoće! Vjeruj!

Bog s tobom!



Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 pro 2010 09:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2010 22:08
Postovi: 178
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Svoj kriz treba nauciti nositi,polako sa strpljivoscu i vjerom,a ponekad treba samo citati,osluskivati i usporedjivati.Ponekad zbog grijeha ne uvidjamo da je taj teret nastao i zbog nase nutrine koja nas razara ako nosimo tezak kriz a drugi oko nas su losi a ipak nama je naj gore jer ispastamo onda se trebamo pitati koliko se mi trudimo u opce pomoci tim ljudima i koliko ljubimo one koji nam rade zlo,znaci mjenjaj prvo sebe jer ako ljubimo one koji nam cine dobro a ne molimo za ne prijatelje svoje kakva ce nam placa biti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2010 08:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji,,molim vas za molitvu potpore,naime danas u 11h imam ročište u czss,volio bi da sve protekne u miru,da ne izgubim mi drago dijete od strane nemilosrdnog zakona,nek taj susret pred zakonom bude početak pomirenja mene i žene,a ne završetak braka,nek prije svega bude početak pomirenja žene sa bogom,pa bit če lakše i meni i djetetu,molim dragog boga za mir,mudrost,nek duh sveti djeluje da se osjeti ljubav,poštovanje,praštanje....novi početak!
hvala svima koji budu u molitvi uz nas od 11h!! bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2010 11:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pakikpokik napisao:
dragi moji,,molim vas za molitvu potpore,naime danas u 11h imam ročište u czss,volio bi da sve protekne u miru,da ne izgubim mi drago dijete od strane nemilosrdnog zakona,nek taj susret pred zakonom bude početak pomirenja mene i žene,a ne završetak braka,nek prije svega bude početak pomirenja žene sa bogom,pa bit če lakše i meni i djetetu,molim dragog boga za mir,mudrost,nek duh sveti djeluje da se osjeti ljubav,poštovanje,praštanje....novi početak!
hvala svima koji budu u molitvi uz nas od 11h!! bvb


Upravo molim za tebe..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 pro 2010 17:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tek sad vidjeh da mi nije učitalo post jučer :(
U svakom slučaju..molila sam..i molim i dalje.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2011 22:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga brača i sestre u kristu....evo me opet nakon dužeg vremena....živim sa djetetom...iz dana u dan...borimo se zajedno...djelimo dobro i ono ne tako dobro...ali mi moja žena sprema drugu tužbu..pa vas molim pomolite se samo da se ona vrati nama svima dragom Bogu...nisam ni ja sad bitan...nju treba vratit a poslje bude sve lakše bez obzira što obitelj se raspala..jer dragi moji unazad godinu dana to nije osoba koja je prije bila,,.reko bi da je odškrinula vrata di nije trebalo i sad se nemože vratiti sama...ja je ne krivim..sve opraštam,,volim je i danas..ali ona nema kontrolu nad sobom...u kontaktu samo dobre rječi prema njoj šaljem,..ljubav,,molim duha svetog da me vodi u svakom razgovoru i na svaku moju ljepu,toplu,dobronamjernu rječ ona gubi kontrolu...neko sa strane bi rekao da to nije normalno...ali ja sam već jako umoran,iscrpljen ali moram biti tu za moje dijete i zato vas molčim ako neko može bilo što za nju izmolit..spasimo jednu osobu ako možemo..bog nam bude od pomoći...hvala svima i božji blagoslov...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2011 10:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
OČE NAŠ... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2011 15:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 lip 2010 13:53
Postovi: 162
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi pakikpokik,
molim za tebe, a tebi preporučam da moliš Padre Pija, to je bio papa, koji je poznat po tome da uslišuje čuda, da pomaže kod naizgled bezizlaznih situacija.
Svi smo uz tebe, drži se i budi jak i uvijek ovako pun vjere i ljubavi!
:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr