www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 13:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 stu 2011 11:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
e cure sada vam se obrati i muskarac koji je prosao kroz to sve(i jos uvjek prolazi)...
katarina i evita,nije tu sve tako crno,samo treba malo volje i snage da se covjek otrgne od tuge...

ja sam isao sa curom 5god i imao super vezu ,sve bilo ok i odjednom kraj,kako?pojma nemam...samo prestade da se javlja,kao bila je sa drugim,nezna kako da kaze,neosjeca nista,nismo jedno za drugo,pa sto me nisi ozenijo do sad ,pa ti si star vec (imam 31god)mos mislit star iti itd...

ja sam pao u sekundi kao nokautiran,tog jutra kad smo prekinuli neznam kako sam dovezao auto do kuce,puta se nesjecam,ni jeo ni spavo ,ufff,legnem i cujem samo kako srce udara sto na sat,hoce da pukne....trzam se na svaku poruku i zvono tel..strasni su to dani bili,nesto hoce da se desi samnom...e da i plako sam ko malo djete kad se udari pa ga nemozes utjesit...

onda se jedno jutro probudim i odlucim,danas necu biti tuzan,necu da patim,necu da se borim sa mislima i pitanjima ,necu da sebi narusim zdravlje i NEKA BUDE VOLJA BOZIJA!!!
zivot ide dalje,sta je tu je ,ostavila me ,pa neka je...ima jos cura...
jako sam se vezao za nju,jako je i iskreno zavolijo ali ako je prestala da voli bolje da smo se razisli...
molim Boga da mi da snage i Bog mi da snage da se borim svaki dan da tugu ugusim i da se osjecam koliko toliko bolje...
eto vidite drage moje cure kako i ja prodjoh i napatih se iako sam u drustvu smatran kao(frajer).kojem nemoze niko nista,ali od frajera postade mala beba placljiva...
njoj se vise nikad nisam javijo ni ona meni ,proslo je vec dva mjeseca,skoro sam i broj promjenijo,povuko sam crtu,okrenuo jednu stranicu u zivotu i to je to...

svi mi u zivotu cesto dolazimo na rasksnice,vi ste sada na raskrsnici,dali patiti i tugovat ili nastavit zivjet dalje,skrenite u pravom smjeru,zivite svaki dan punim plucima,zivot je prekratak da ga propatimo...

slusajte savjete ljudi koji su isto prosli,jer oni su naucili...sve sto nam se desi pa makar nam se nekad i nesvidjalo,sve je volja Bozija...zivot je takav,nekad let nekad pad...
ja nisam nikad popravljao vezu i vama to savjetujem,mozete se samo povredit jos vise...
samo hrabro i glavu gore..
molicu za vas dvje :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2011 19:30 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 13 stu 2011 23:10
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo i ja se molim za vas :a1250: ....jer sam i sama u slicnoj situaciji. Prikljucila sam se forumu jer sam vidjela da se ovdje ljudi mole jedni za druge i ovdje sam zbilja pronasla neku vrstu mira. Lakse je ako se molimo svi zajedno. Dobila sam dosta savjeta i na mome postu,a evo i ovdje citam i doista treba poslusati ljude sa iskustvom. Ja sam sada malo mirnija, okupirala sam se obavezama i taman mi ostaje vremena da pored obaveza molim, iskreno i od srca. Da molim Dragog Boga za milost, za snagu da prihvatim volju Njegovu, da molim i dalje za pomirenje sa mojim bivsim koji mi i dalje tako puno znaci, naravno ako je to volja Bozija, da molim za njega da se vrati na pravi put, da ne pije, ne luta...da molim za sve vas, da vas Bog blagoslovi.
I evo jos jednom vas molim, sjetite se i mene i moga bivseg dragog u molitvama svojim, a i ja cu moliti za vas....
BVB :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 stu 2011 23:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 stu 2011 22:27
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima,nova sam ovdije pa se tesko snalazim,dugo god.sam zivjela u jednoj krscanskoj zajednici,sad sam ovdije ida puno puta se pitam dali ce mi Bog podariti srodnu dusu ili on ima neki drugi plan za mene,vidim da moram shvatit da on pozna moje srce i da sta god da bude tako je najbolje jer on tako zeli samo mi,ja trebam to prihvatiti.pozdravljam vas sve,nadam se da cu brzo pokopcat ovaj chat.ako mi netko moze objasnit kak da stavim smajlice,hvala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 stu 2011 10:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam svima od srca.. svi ste u mojim molitvama :a1250:
HVALA NA LIJEPIM SAVJETIMA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2011 10:50 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 lis 2011 11:41
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drage moje, čitam o vašim problemima, izgubljenoj i neuzvraćenoj ljubavi....
Sad ću vam ja nešto napisati o mojoj ljubavi, pa probajte iz toga nešo naučit.
U mom životu je uvijek postajao Bog... sa 16,5 god sam se prvi puta zaljubila, poljubila... bio je to moj sadašnji muž. No, kako su to nezrele godine tako je on ubrzo otišao od mene i nakon godinu i pol opet se vratio u moj život. Završila sam školu, bila sretna u ljubavi, vjerovala sam da je on dar Božji za mene. Nakon 5 godina veze vjenčali smo se, stekli kuću, aute, svatko je imao svoj dobar posao.... i u svoj toj sreći ja sam zaboravila potpuno na Boga, pa da bila sam sretna.
Nakon tri godine braka stigao je i plod ljubavi, naš sin :D i doista ja sam tada bila najsretnija u životu... živjela sam punim plućima i zaboravila opet zahvaliti Bogu na pruženoj sreći i ljubavi.
A pazite sad, moj sin ima 14 mjeseci, ja i moje dijete već dva mjeseca živimo kod mojih roditelja jer si je moj muž našao drugu i podignuo rastavu braka :(
I sad sam se ja sjetila Boga, nažalost....
Već sam se obratila svim svecima, izmolila nekoliko devetnica, krunica.... a stvari postaju sve gore i gore.... :twisted:
Prepustila sam se Božjoj volji, mada za mene više nema života ni ljubavi jer ja sam se pred Bogom zaklela u dobru i zlu...a sad me je taj (muž moj) napustio.
Tako molite se Bogu da vam pošalje pravu i srodnu dušu, ja sam to zaboravila, pa mi je sad kasno....
Sa 27 godina ostala sam sama... sa svojim djetetom i napokon sam se sjetila zahvaliti Bogu što imam njega.
Sretno drage, molite se za pravi put.... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 stu 2011 18:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 stu 2011 22:27
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga pod imenom JAKI mozda ,ma ne mozda sigurno je sve to Bozja volja,nemoj gubit nadu za dobar zivot,Bog ti je podario divno dijete i to je velik dar,jako velik zivi za njega za sebe,sigurno Bog ima za tebe neki dr.plan.I nemoj biti ljuta na Boga sto nemas tog decka,mozda je tako trebalo biti,moli se,daruj se djetetu,zivi,bori se,idi napried ,he ja sam punp puta tuzna sto sam sama,eto svatko ima neki kriz,ali daj nosimo ga ponosno smajlic1 pomolit cu se za tebe, :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 stu 2011 21:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 pro 2009 21:55
Postovi: 234
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Jaki napisao:
Tako molite se Bogu da vam pošalje pravu i srodnu dušu, ja sam to zaboravila, pa mi je sad kasno....



Draga Jaki...nikad nije kasno. Bog nikad ne diže ruke od nas, pa ne bi trebali ni mi.
Nego, čitajući tvoju sudbinu, samo mi prođe glavom koliko se životi svih nas zapravo razlikuju....ali jako. Ja recimo, sa 33 godine, nisam imala ništa od svega toga što si ti prošla. Mlađa si od mene, a već si prošla i kako sada kažeš, ostala bez svega toga...ja se još uvijek, barem jednom malom djeliću tog obiteljskog života koji si ti imala, samo nadam...i čekam.....i pitam se često, hoće li ikada svanuti i za mene sunce pa da i ja osjetim, makar na kratko, svo to blagostanje koje zdrav obiteljski život pruža, i kojeg imaju mnoge žene....za mene, vrijeme kao da je stalo. Budi zahvalna za to što si imala, i pouzdaj se u Boga. Ako te je tako rano već tako lijepo blagoslovio, ako ti je sve to dao, On ti isto tako sve to nestalo može u jednom trenu i vratiti. Već ti je dao toliko, vjeruj Mu... ne gubi nadu! Bog ne kasni, on zna šta radi! Samo mi smo ti koji često ne znamo... :D

Blagoslovio te dobri Bog, tebe i tvoje dijete! Drži se! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2011 10:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drago mi je što susosjećamo jedni sa drugima, lakše mi je uz vašu pomoć i molitvu.. Ja se oduvijek molim Bogu i puno mi to pomaže. Između mene i mog bivšeg dečka stvari su iste, nije se puno promijenilo.. Čujemo se i zbog toga mi je teže, ali nemam snage podvuć crtu i krenut dalje. Jučer mi je rekao da stvari između nas idu na bolje, al se bojim da će opet promijenit mišljenje. Ali biti će kako Bog da.. Hvala Vam svima na lijepim savjetima, i ako netko ima kakvu molitvu za ljubav neka ju objavi
:a1250: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


ČIN LJUBAVI

Ljubim te, Bože moj,
svim svojim srcem i dušom
više nego sve drugo na svijetu
jer si dostojan svake ljubavi;
i radi tebe ljubim svoga bližnjega kao sama sebe.
O Bože, užezi ognjem svoje ljubavi moje srce!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2011 12:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
katarina1 napisao:
Drago mi je što susosjećamo jedni sa drugima, lakše mi je uz vašu pomoć i molitvu.. Ja se oduvijek molim Bogu i puno mi to pomaže. Između mene i mog bivšeg dečka stvari su iste, nije se puno promijenilo.. Čujemo se i zbog toga mi je teže, ali nemam snage podvuć crtu i krenut dalje. Jučer mi je rekao da stvari između nas idu na bolje, al se bojim da će opet promijenit mišljenje. Ali biti će kako Bog da.. Hvala Vam svima na lijepim savjetima, i ako netko ima kakvu molitvu za ljubav neka ju objavi
:a1250: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


ČIN LJUBAVI

Ljubim te, Bože moj,
svim svojim srcem i dušom
više nego sve drugo na svijetu
jer si dostojan svake ljubavi;
i radi tebe ljubim svoga bližnjega kao sama sebe.
O Bože, užezi ognjem svoje ljubavi moje srce!

pošto sam prošao put od traženja na šta me Bog u životu poziva tj.na brak,svećeništvo ili samoću pa do izbora prave osobe tj.one moje srodne duše koju Bog od vječnosti ima u planu za mene mogu ti reći da je najbolje i najsigurnije što više moliti da se vrši Volja Božja i također moliti da prepoznaš šta je Volja Božja za tvoj život.Ako si pozvana na brak da moliš da ne budeš zavarana emocijama nego da prepoznaš osobu koju ti Bog daje da bude tvoj životni suputnik.I također jako bitno moliti da se hoda u čistoći jer svako vrlo lako može tu pasti a u čistoći se najlakše može prepoznati jel neko za tebe ili nije.

Jer mnogi su mislili da su naišli na pravu osobu pa su se kasnije u braku teško razočarali,uostalom mislim da je i na stranicama ovog foruma dovoljno svjedočanstava vezano uz bračna razočarenja.

Koliko sam uspio čuti i pročitati ono što je najbitnije je da se prepozna srodna duša a to se najsigurnije može tako da se moli za Volju Božju i da se hoda u čistoći


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2011 18:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 stu 2011 22:27
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Maina ja imam 34 god.i zelja za osnovat obitelj je VELIKA :a1250: i puno puta se pitam dali ce to tako biti,dali je to i Bozija volja,nemoj ni ti da ti zivot stane,bori se,ja si puno puta kazem ok.Dragi Boze dobro sam,zdrava sam neke bude Tvoja volja.Znam nije lako ali svaki dan je borba,ali NEDAJMO SE,hvala vam svima na malim svjedocanstvima ja sam stvarno sretna sto sam vas pronasla :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr