www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 ruj 2011 14:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nikako nemogu preboljeti bivšeg dečka, voljela bih da se pomirimo... Molim se svaki dan, i ne gubim nadu,i voljela bi ako se možete moliti samnom


[Hvala Vam unaprijed]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 14:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
katarina1 napisao:
Nikako nemogu preboljeti bivšeg dečka, voljela bih da se pomirimo... Molim se svaki dan, i ne gubim nadu,i voljela bi ako se možete moliti samnom


[Hvala Vam unaprijed]



Draga Katarina, mislim da je ispravnije da moliš za Božju volju, pa ako je Božja volja da se pomirite to će se i dogoditi, a ako nije znači da on nije taj pravi... Naše su želje jedno, a Božja volja drugo. Ja sam ti jedne prilike prije 10-ak godina išla na natječaj za jedan super posao, strana firma, poznata, ušla zam u najuži krug nakon testiranja, biralo se zapravo između mene i još jedne cure. Ja sam mislila to je to, posao moga života, briljirala sam pred direktorom regije (mislim da je bio Austrijanac), no ipak sam molila Boga: "ako to nije tvoja volja Isuse i ako nije dobro za moju dušu i život nemoj mi dati taj posao..." bila sam favorit to znam iz nekog drugog izvora... posao ipak nisam dobila. Kasnije sam saznala da je direktor računao kako bi ja mogla ostati trudna jer imam veće dijete, a ta druga cura je tek završila sa porodiljskim pa neko vrijeme sigurno neće... no to je nebitno ja sam prihvatila to kao Božju volju... nekakav drugačiji plan je imao za mene.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 15:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ožu 2010 21:22
Postovi: 191
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slažem se,ne treba se fiksirati na stvar niti ljude...reklo bi se ne treba se navezivati,no i za tu milost valja predano moliti :a1250:
Svi smo mi samo ljudi i lako se navežemo,a poslje ako ne bude po mom...ajme patnje :oops:
Znamo li mi uistinu što je najbolje za nas?ili to samo mislimo da znamo?
Svemogući Bog u našem bezrezervnom predanju čini čuda i obrate nevjerovatne...
Draga imenjakinjo :grlim te: ,i ja sam svojevremeno mislila da je to to sa jednom osobom,ma po svemu(ljudskomu)je izgledalo tako..no,prošlo je neko vrijeme,a grad u kojem živim i nije toliko velik da se ne bi doznalo kako je upravo taj,doveo skoro do ruba propasti jednu djevojku...zahvalna sam dragom Bogu što me samo i jedino svojom milošću odvojio od njega..ne kažem da je to kod tebe ista situacija,no ovo je samo primjer da ono što se nama čini da JEST,možda u božjim očima i NIJE..
Moli se i predaji,izvest će to dobri Bog na pravi put... :b112:
Bb :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 07:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam puno od srca na prelijepim savjetima i šta ste samnom podijelili svoja iskustva.. Vjerujem u Boga i u to da će na kraju sve biti dobro.. Samo šta je nekad teško pomiriti se sa situacijom.. Al nadam se da ću uspjeti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 10:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="katarina1"]Nikako nemogu preboljeti bivšeg dečka, voljela bih da se pomirimo... Molim se svaki dan, i ne gubim nadu,i voljela bi ako se možete moliti samnom


[Hvala Vam unaprijed

Draga Katarina u slicnoj smo situaciji. Neka nam dragi Bog podari strpljenje da ce u njihovu dusu uci Boziji blagoslov i da nasu ljubav spasimo zajedno uz Boziju pomoc.

Dragi Kriste neka zrake tvog milostivog srca obasjaju dusu nasih voljenih i da tvoj blagoslov ucini cudo kao sto si dosad uvijek cinio prema svima koji su se k tebi iskreno obratili.
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 12:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja ću samo reći neka bude volja Božja :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 13:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evita, Isusova, HVALA VAM na lijepim riječima, hvala što ste uz mene :)

Evita nadam se da ćemo jednog dana moći ovdje napisati da nam je zajednička molitva pomogla, ako u ničemu drugome onda u unutarnjem miru koi sam ja izgubila, a to je po meni gore od samog prekida, to što većinu vremena nemogu biti sama sa sobom... Ali svi kažu da sa vremenom bude bolje i da poslije kiše dolazi sunce.. Bit će kako nam Bog da :) molit ću za Tebe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 14:00 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 ruj 2011 13:47
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neka Božija volja bude vodilja:)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 14:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: :a1250:

VELIKO HVALA SVIMA OD SRCA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2011 13:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="katarina1"]Evita, Isusova, HVALA VAM na lijepim riječima, hvala što ste uz mene :)

Evita nadam se da ćemo jednog dana moći ovdje napisati da nam je zajednička molitva pomogla, ako u ničemu drugome onda u unutarnjem miru koi sam ja izgubila, a to je po meni gore od samog prekida, to što većinu vremena nemogu biti sama sa sobom... Ali svi kažu da sa vremenom bude bolje i da poslije kiše dolazi sunce.. Bit će kako nam Bog da :) molit ću za Tebe


Hvala ti Katarina na suosjecanju. Divno je kada ti netko pruzi ruku a ti s eosjecas da si negdje na dnu mracnog bunara svoje psihe i mislis da ti nigdje izlaza nema. Znam da ima goreg od goreg, ne dao Bog raznih teskih bolesti, kako mnogi ljudi pate od teskih oboljenja i slicno. Molim se za njih iz srca i duse kad god mi pred oci dodje neciji vapaj. No moj i tvoj bol je samo nama bol i tezak je i to razumiju svi koji su prolazili kroz sve ovo kao sto prolazimo ti i ja. Nada je u Kristu i molitvi ja to znam, no ljudski, dosta cesto, priznajem pomislim da nece nista biti od toga, ma tko sam ja Kristu od toliko gladnih i zednih ljubavi? Cak pomislim da sam kod Njega ispucala sve zivotne limite jer sam samo covjek-tj.zena-gresnica. Kajem se za sve propusteno, ruzno receno i ucinjeno...krivim sebe za to sto nisam uspjela da voljenog muskarca njeznijim nacinom "ukrotim" ne zamjerite mi na ovim izricajima. Ja sam pjesnicka dusica pa se omaknu takve usporedbe. Svasta mi je padalo na pamet, a, dani prolaze i nikakvog rjesenja nema na pomolu. Kazu ljubav ce sve prpreke svladati. Volim iz srca i duse i molim se Kristu da me promijeni, da budem jos bolja osoba i da zasluzim njegov dar da na moga mladica sidje njegov blagoslov i da shvati da ne smijemo izgubiti nas. Draga Katarina, uz tebe sam i nemoj da budes tuzna. Znam kako ti je, vjeruj mi...osjecala sam se kao da sam sama na cijelom svijetu i sad dok ti ovo pisem, to skoro istom jacinom osjecam jer sam povrijedjena u dusu, kao covjek, osoba koja je sve pokusala ali nisam uspjela. Nadam se da ce sto prije doci dan nase srece. budimo jedna uz drugu. Hvala na podrsci, Otidji na stranicu prof Ivancica ima molitva za druge, za voljene. Iskreno iz srca moli, cijeli dan, sa Kristom pod ruku izgovaraj svog voljenog ime....tako ja radim...vjerujmo u sretan pocetak...pozdrav


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr