www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 ožu 2013 10:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
marija-nada napisao:
:a1250:
(po molitvi fra Zvjezdana me je Bog ozdravio 2007. godine)
molit ću Oca ja sada da se smiluje

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Naš Bog je velik...i čini djela velika!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ožu 2013 10:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2009 13:11
Postovi: 138
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ožu 2013 11:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 sij 2012 19:56
Postovi: 110
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ožu 2013 22:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Ima li tko novosti o pateru???

Obično kad postim na kruhecu i vodi radi se o nečemu meni jako jako teškom. Što fizički (niskotlakaš, pa me
ćopi vrtoglavica, slabost i tak to..) što psihički (ovo je nekad puno teže za izdržati pa bude borba same sa sobom).

Danas..
postim za fra Linića (netko je i organizirao tu inicijativu pa sam se s veseljem priključila) i ljudi moji cijeli dan se ne mogu načuditi.
Uopće nisam gladna, niti mi se vrti, niti mi je slabo, niti mi crijeva krule ko inače, a danas me baš zapalo da sam sigurno jedno 5,6 kilometara prepješačila..za niskotlakaša koji nije u formi baš i nije neki užitak.

Hoću reći da mi nikad u životu post nije toliko lako "pao" kao danas, kad postim za ovog našeg sveca.

Obično kad postim za sebe, ili obraćenje neke osobe to su muke po Jobu. Nekad jedva izdržim dan.
Uvijek ću pamtiti kako mi je jedna osoba rekla da kad postiš za nekog očekuj jako velike kušnje i teškoće.

Kamo sreće da smo svi Zvjezdan Linić...kako bi lijepo bilo trapiti se. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 ožu 2013 10:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2012 05:38
Postovi: 116
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo da se nadovežem na courage....ja sam jučer postio za fra zvjezdana i dijelim isto iskustvo kao i courage,post mi je prošao skoro bez ikakvog problema a postio sam i od svih drugih stvari šta su mi inače bitne(internet,tv,cigarete)skoro bez ikakvih problema :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 ožu 2013 12:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danas prikazujemo svete Mise za patera, te za sve one koje boluju od takvih bolesti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2013 12:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Pater Zvjezdan Linić: Uskrs je za mene pobjeda

Pater Zvjezdan Linić izašao je iz bolnice, a kaže da su najveći dojam na njega ostavili briga i želje za ozdravljenje te snažna molitva brojnih bližih i daljih prijatelja. „Meni je to Uskrs! Meni je to objava! Objava ljubavi! Doista čudesno... Dirne vas ta ljubav, stotine poruka, tolike molitva i tolika pažnja. To je njhova vjera i ljubav. Vjera jer me ne žele izgubiti i nadaju se da će me još trebati. Ja vjerujem u njihovu molitvu. Dobri su. Liječnici čine što mogu i u njih imam veliko povjerenje, ali Bog je onaj koji je glavni 'šef'“, rekao je pater Linić u prvom intervju za Večernji list. Ispričao je da su mu liječnici rekli da ima nešto u mozgu i na to, uz smijeh, dodaje: „Hvala Bogu da imam!“. No, onda ozbiljnije kaže da su mu otkrivene dvije ciste te je krenuo na zračenje i kemoterapiju. Na pitanje je li možda pretjerao u svojim aktivnostima, pater Linić odgovara da drugačije ne bi ni mogao. Kaže da je i bolest svjedočanstvo, kao i biti nemoćan. „Nisam razmišljao o smrti. Što bude... Predao sam sve Bogu u ruke“, rekao je pater Linić.

Izbor novog pape dočekao je u bolnici. Sviđa mu se papin izbor imena, a time i programa.“To je njegova duša jer je on tako živio u Argentini. Premda kardinal, on je živio među običnim ljudima. Kad je došao u Vatikan, nije se promijenio, nego je ostao što je bio. Odmah se to vidjelo po kontaktu s ljudima. On skraćuje put od srca do srca... Sretan sam što je Duh Sveti uspio prodrmati srca kardinala i što su se opredijlili za njega. To je Božje djelo i novi znak mijenjanja stila Crkve.“

„Njegova poruka da ne dopustimo da nas zarobi materijalno, nije samo poruka siromasima nego i čovjeku i svijetu koji je u krizi. On je unio novo svjetlo... Prati noge gubavcima – sve je u tome! Poljubiti ga – sve je u tome! On pritom može biti ljudski 'lud', ali nije neumjesno misliti da bi mogao napraviti neke poteze koji bi mogli biti revolucionarni“, primjećuje pater Linić.

Na kraju intervjua, pater Linić svim je čitateljima uputio poruku:

„Uskrs je kršćanski vrhunac blagdana. Premda imamo božićnu idilu, Uskrs je vrhunac. Ako ikada ljudi mogu reći 'hvala', onda je to za Uskrs. Hvala svima koji su podržavali i još molim da me podržite i vjerujete u Božje planove sa mnom. Uskrs je za mene pobjeda. Pobjeda života nad smrću, dobra nad zlom i nad mrakom. Zlo postoji, ali je Bog jači. I to je Uskrs! Zato je on blagdan pobjede.“

Večernji list


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2013 13:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2009 13:11
Postovi: 138
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bože, molim te za ozdravljenje našeg bolesnog pastira.
:a1250:

b


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2013 02:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2012 05:38
Postovi: 116
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na fejs stranici "podrška fra zvjezdanu liniću"neki ljudi kažu da je fra zvjezdan ozdravio???zna li itko išta o tome?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2013 15:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
daruj nam mir napisao:
Na fejs stranici "podrška fra zvjezdanu liniću"neki ljudi kažu da je fra zvjezdan ozdravio???zna li itko išta o tome?



Ja prepisala sa FB

Očito nam Gospodin želi pojasniti snagu molitve i posta na primjeru našeg dragog fra Zvjezdana!4000 ljudi se javilo da posti i moli za ozdravljenje fra Zvjezdana!Kako je sam pater rekao, doživio je tajfun ljubavi! Gospa nam stalno poručuje da se molitvom mogu i ratovi zaustaviti, kamoli se nebi moglo (ako je volja Očeva), izmoliti milost ozdravljenja! Fra Zvjezdan je uvijek svima naglašavao da Isus liječi uvijek, pa tako i danas! Hvala ti Isuse!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr