www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 sij 2012 16:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 sij 2012 12:38
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dečko mi se nalazi u teškoj financijskoj situaciji, i zbog toga naša veza trenutno nije moguća, jer živimo u različitim gradovima.. ne želim ga napustiti u ovoj teškoj situaciji.. Ne znam što da radim, jel ovo kušnja, da ga čekam ili neki znak da ne budemo zajedno. Pomozite molim vas!! :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2012 16:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
gloria1 napisao:
Dečko mi se nalazi u teškoj financijskoj situaciji, i zbog toga naša veza trenutno nije moguća, jer živimo u različitim gradovima.. ne želim ga napustiti u ovoj teškoj situaciji.. Ne znam što da radim, jel ovo kušnja, da ga čekam ili neki znak da ne budemo zajedno. Pomozite molim vas!! :(


Ljubav je prava s novcima ili bez njih. Ako zelis odrzati vezu, moli se. I moj muz je bio preko 200km daleko od mene dok smo nekad hodali. Ljubav je prava pa smo izdrzali.

Gospodine Boze, blagoslovi dragu nasu sestru, da ona prepozna sta treba uciniti i kako postupiti. Blagoslovi nju i njenog decka i osvjetli put u njihovoj buducnosti. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2012 18:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga glorija 1, nije to razlog da napustis ako ga volis stvarno...ja sam sa curom bio 5god i kad sam ostao bez posla i sa milion problema ona me napustila,nasla decka iz njemacke,a tada mi je bas ona bila najpotrebnija,jedva sam prezivijo taj poraz...
lako je biti sa nekim kad mu sve dobro ide i kad ima para,a kad nema onda ga sutnut i napustit,nije to posteno i vjerujem da nisi takva oosoba...
to jeste iskusenje za tebe ali nije razlog da se razidjete ako se volite..ljubav je uvjek ispred svega i svati da ima stvari koje se parama nemogu kupiti..nemoj da ucinis nesto zbog cega ces se kajat i nemoj da te neko nagovori na prekid(kao sto su ovu moju bivsu)...zapamti LJUBAV I TESKE TERETE LAKO NOSI!!!...a ako sad nema para pa imace nekad pa ce te se i vidjeti i biti skupa..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2012 14:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
gloria1 napisao:
Dečko mi se nalazi u teškoj financijskoj situaciji, i zbog toga naša veza trenutno nije moguća, jer živimo u različitim gradovima.. ne želim ga napustiti u ovoj teškoj situaciji.. Ne znam što da radim, jel ovo kušnja, da ga čekam ili neki znak da ne budemo zajedno. Pomozite molim vas!! :(


Draga gloria1,
ako ga uistinu voliš, to nije razlog da ga napuštaš...Što će bit onda dalje u životu, kad naiđu neki drugi problemi...ne može se uvijek bježati od problema...Danas je njemu tako, teška situacija...samo zamisli obrnute uloge..da si ti na njegovom mjestu.....
Ako je prava ljubav, naći ćete načina vašu vezu održavati živom..lijepo je i ugodno često biti sa dragom, voljenom osobom..al' vrijedi se i žrtvovati...Danas je tako, a već za skoro vrijeme, situacija se može promjeniti na bolje...Budi sa samom sobom na čistac iz kojeg si razloga s njim..prava ljubav..ili...ili ga ne želiš samo iz sažaljenja napustiti!!!
Moli se...to ti mogu reći..i doći će rješenje kad za to bude vrijeme... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2012 18:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 sij 2012 12:38
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Problem nije u meni, nego dečko je prekinuo vezu zbog financija, što se mene osobno tiče ja njega nisam željela napustiti, on je taj koji trenutno ne želi vezu :(

Hvala Vam na molitvama i savjetima. Bog Vas blagoslovio :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2012 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
gloria1 napisao:
Problem nije u meni, nego dečko je prekinuo vezu zbog financija, što se mene osobno tiče ja njega nisam željela napustiti, on je taj koji trenutno ne želi vezu :(

Hvala Vam na molitvama i savjetima. Bog Vas blagoslovio :D


Onda cekaj da vidis hoce li ti se javiti, ili ti odi nekako do njega da vidis jesu li stvarno u pitanju financije ili nesta drugo.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2012 22:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Slažem se s kristinom18...pokušaj s njim nekako razgovarati...Da ti objasni svoje razloge, da znaš o čemu se točno radi...da li je to samo trenutno, neki period ili misli za stalno...Reci mu svoje stavove , mišljenje o tomu..Pokušaj, jer što god da bude..bit ćeš mirnija..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2012 22:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 sij 2012 12:38
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam na savjetima i riječima.. Pokušala sam prije nekoliko dana doprijeti do njega, i objasniti mu da je moguća naša veza.. i nisam uspjela, stalno me udaljava od sebe.. Odlučila sam sve prepustit u Božje ruke, pa što bude :)

Bog vas blagoslovio! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 kol 2014 12:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
kristina18 napisao:
gloria1 napisao:
Problem nije u meni, nego dečko je prekinuo vezu zbog financija, što se mene osobno tiče ja njega nisam željela napustiti, on je taj koji trenutno ne želi vezu :(

Hvala Vam na molitvama i savjetima. Bog Vas blagoslovio :D


Onda cekaj da vidis hoce li ti se javiti, ili ti odi nekako do njega da vidis jesu li stvarno u pitanju financije ili nesta drugo.
BTB

:roll: Citiram:"Problem nije u meni"...???, pa što i da je . Mi sami sebe ne vidimo realno,to uvijek drugi bolje vide.Onda ,"dečko je prekinuo vezu zbog financija" ....kakva je to veza uopće bila , konkretnije malo , koliko je uopće trajala???Ako je prekinuta radi financija, neimaštine , odlaska u dr.grad , zemlju -trbuhom za kruhom....opet nije razlog da se ljudi ne drže zajedno , ako se stvarno vole. Ljubav podnosi sve , i uspone i padove .
Moja topla preporuka,je da prihvatiš njegovo napuštanje. Znaš, u životu se zatvore jedna vrata, a druga su nam otvorena, da ih mi i ne vidimo. Bog ima nešto bolje za tebe....
Želim ti svu sreću, i da nas svih dragi,ljubljeni Isus prati na vlastitom putu:)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 kol 2014 17:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
gloria1 napisao:
Dečko mi se nalazi u teškoj financijskoj situaciji, i zbog toga naša veza trenutno nije moguća, jer živimo u različitim gradovima.. ne želim ga napustiti u ovoj teškoj situaciji.. Ne znam što da radim, jel ovo kušnja, da ga čekam ili neki znak da ne budemo zajedno. Pomozite molim vas!! :(


..taj znak...nećeš NIKAD dočekati..
..niti će to što si "sve stavila u Božje ruke" bilo šta riješiti..

..jer si prekrišila OSNOVNI ZAKON...LJUBAVI... :a1407:

...U dobru i u zlu...Zajedno.. :twisted:

...jer Ljubav počinje tamo gdje svi drugi odustaju.... 8)

..nisi dostojna..izgovoriti riječ LJUBAV...

..jer je u tvom srcu niti nema....

..ti imaš samo POTREBE...

..dok su ti potrebe Zadovoljene...ti "Ljubiš"

..a kad ne..ideš dalje...

...tvoja sigurnost..u materijalnom jest...kula u pijesku.l.
..jer ništa nije tvoje...čak niti tvoj život...i to je DAR BOŽJI..

...savini svoje koljena pred Gospodinom...
..pokaj se ...idi i ne griješi više.. 8)

..p.s ako je on prekinuo vašu vezu..
..onda ON LAŽE..

..jer te ne želi više..
..jer je našao drugu..

..sve drugo su bajke...

AMEN 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr