www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 27 tra 2007 11:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
htjela sam ju tu staviti al nemogu naci na netu :(
no htjedoh reci da otkako sam ju pocela moliti da su mi se pocele ispunjavati sve molitvene nakane za koje molim u poboznosti sv Josipu :)

preporucam svima da mole ovu poboznost za neku veliku milost i bit ce vam sigurno usliseno :)

ako netko ima neka stavi :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2007 11:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.upt.hr/index.php?action=vidi ... =33&id=640
[img]
http://img182.imageshack.us/img182/1130/svjosipmb4.jpg[/img]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2007 11:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
znas da je moj zastitnik sv josip , vec od kada idem u jendo crvku tu se njemu prid njegovim kipom molim :-)))) i uvjek me cuvaaaaaaaa :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2007 22:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
JOJ, PA ONDA BUM I JA ODSAD KRENULA POLAKO NA MISE U CRKVU SV.JOSIPA. Dobro ne bas svaku nedjelju, ali malo po malo.. To je tamo na tresnjevci jel da? (preko puta tresnjevackog placa)?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2007 22:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
anchi_zagreb napisao:
JOJ, PA ONDA BUM I JA ODSAD KRENULA POLAKO NA MISE U CRKVU SV.JOSIPA. Dobro ne bas svaku nedjelju, ali malo po malo.. To je tamo na tresnjevci jel da? (preko puta tresnjevackog placa)?


Je, tamo je crkva sv. Josipa.

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2007 00:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sveti JOSIP je osoba koja je tako malo mjesta dobila u BIBLIJI i u svim drugim knjigaama o crkvi i svetima a zaštitnik je puuuuno stvari pa i obitelji.Moje najmlađe djete dobi ime po njemu iako je rođena na dan svetih anđela.Moja JOSIPA je čak u KATEDRALI u kapelici svetog JOSIPA krštena.Ja i supruga smo se molili svetom JOSIPU za obitelj i umnoži nam se ubrzo obitelj te dobismo dvoje djece zaredom nakon 7 godina iza trećeg dođe četvrto pa za pola godine i peto djete. :grlim te: A baš je JOSIP ponizan do zemlje ali triba molit zagovor njegov za poniznost.BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 svi 2007 16:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
UŽEZI SRCA NAŠA LJUBAVLJU BOŽANSKOG KRISTA, DA NAM DUŠA UVIJEK BUDE, JOSIPE, KO TVOJA ČISTA, DA NE LJUBIMO SAMO PUSTOM RIJEČJU I JEZIKOM, NEGO DJELOM I ISTINOM.
PO KRISTU GOSPODINU NAŠEMU.
AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2007 07:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2007 10:30
Postovi: 11
Lokacija: VINKOVCI
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
alenas napisao:
htjela sam ju tu staviti al nemogu naci na netu :(
no htjedoh reci da otkako sam ju pocela moliti da su mi se pocele ispunjavati sve molitvene nakane za koje molim u poboznosti sv Josipu :)

preporucam svima da mole ovu poboznost za neku veliku milost i bit ce vam sigurno usliseno :)

ako netko ima neka stavi :)



Blagoslovljeni i slavni Josipe, blagi i ljubljeni oče, prijatelju koji pomažeš u tuzi. Ti si dobar otac i zaštitnik obitelji, branitelj bespomočnih, zaštitnik onih koji su u potrebi i tuzi. Pogledaj milostivo na moju molbu! Naši grijesi doveli su nas pred Božju pravednost i zato smo sada okruženi nesrećom. K tebi ljubljeni čuvaru Nazaretske obitelji dolazim po pomoč i zaštitu. Poslušaj dakle, s očinskom brigom, moje ozbiljne molbe, i udjeli mi milost uslišanja.
To te molim po beskonačnom milosrđu vjećnog Oca Sina Božjeg, koji mu jedao da poprimi našu ljudskost i da se rodi za ovaj svijet tuge! Molim te po brizi i trpljenju koje si imao kad nisi mogao pronaći skloniš te u Betlehemu za svetu Djevicu, a isto tako ni kuču u kojoj bi sin Božji mogao biti rođen. Buduči da si od svih bio odbijen morao si dopustiti da kraljica neba rodi u špilji Otkupitelja Svijeta.
Molim te po boli koju si osjetio kad si čuo proročanstvo starca Šimuna, koji je pretkazao mučeništvo Djeteta Isusa i njegove blagoslovljene Majke, radi naših grijeha i radi ljubavi koje za nas imaju. Molim te da me uslišaš kroz svoju bol i žalost koju si osječao kad ti je anđeo objavio da neprijatelji žele uništiti život Djeteta Isusa. Morao si od njih zajedno s njim i njegovom blagoslovljenom Majkom pobječi u Egipat. Molm te radi sve brige i patnje koju ste na tom dugom i opasnom putu doživjeli.
Molim te po svoj brizi i zaštiti koju si im dao na svojem drugom putovanju, kad ti je bilo rećeno da ih vratiš kući. Molm te to po tvojem mirnom životu u Nazaretu gdje si doživio toliko radosti i tuge. Molim te po tvojoj velikoj boli kad je obožavano Dijete tri dana bilo izgubljeno za tebe i njegovu Majku. Molim te po tvojoj radosti kad si ga pronašao u hramu, i po utjehi koju si pronašao u Nazaretu živeći zajedno sa Djetetom Isusom. Molim te po predivnoj podređenosti koju je Isus u poslušnosti pokazao prema tebi.
Molim te po savršenoj ljubavi po kojoj si sa slaganjem prihvatio Božju volju da odeš s ovog svijeta i ostaviš Isusa i Mariju. Molim te po radosti kojom si bio ispunjen kad je otkupitelj svijeta, pobjednik nad smrću i paklom, ušao u svoje kraljevstvo i poveo te sa sobom sa posebnom počasti. Molim te za tu milost po slavnom Marijinu uznesenju, i po beskrajnoj radosti koju s njom djeliš u Božjoj prisutnosti!
O dobri oče! Molim te po svim tvojim patnjama, žalostima, i radostima, da me uslišaš i omogučiš mi ono za što te molim!
Molim te za...
Isto te tako molim da uslišaš sve one koji su od mene tražili molitve, na način koji će biti ugodan Bogu. Konaćno, moj dragi zaštitniče i oče, budi sa mnom i sa svima onima koji su mi dragi , u našim zadnjim trenucima. Amen!

Molitva za posebne nakane; može se moliti u bilokoje doba godine 30 dana.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 20:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Krasna molitva Neno! Sveti Josip je veliki svetac i treba mu se zbilja moliti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 lis 2007 02:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo mog svjedočenja..molila 30 dana sv. Josipu za posao..Odma iza tih 30 dana dobila poziv za posao.Danas idem na razgovor.Slava Isusu!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr