www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 17 svi 2009 08:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Slika

Posvetna molitva Sv.Judi Tadeju

Budi pozdravljen o Sv.Juda Tadeju,rođače Isusa Krista,neumorni navjestitelju Radosne vijesti i slavni mučeniče.Danas se tebi i tvom močnom zagovoru utječem i odabirem te za svog zaštitnika i zagovornika.Želim tvoj slavni primjer sljediti.Uzmi me pod svoju močnu zaštitu i budi moj zagovornik kod Boga.Izmoli mi od Boga postojanu vjeru,nadu i ljubav.Pomozi i zaštiti me u opasnostima duše i tijela,daj da postojano podnosim sve poteškoće na veću slavu Božju i za svoj vječni spas.Molim te zaštiti me od malodušnosti i ogorčenosti,izmoli mi od Boga milost i blagoslov za sve moje potrebe,a naročito snagu da sljedim i ustrajem na Božjem putu i na koncu stignem u vječnost da s tobom i svim svetima hvalim,slavim i častim Boga.Amen.

Molitva u teškim trenucima

O Sv. Juda Tadeju, ti rođače Isusa Krista, slavni apostole i mučeniče, ti koji si divan radi svojih kreposti i čudesa, ti vjerni i hitri zagovorniče svih onih koji te štuju i u tebe se uzdaju, ti si veliki zaštitnik i pomoćnik u teškim potrebama. Zato dolazim k tebi i vapijem ti iz dubine srca, priteci mi u pomoć moćnim svojim zagovorom, jer tebe je Bog odlikovao udijelivši ti moć da pomogneš svima onima koji su već gotovo svaku nadu izgubili i pali u očaj. Svrni svoj pogled i na mene, jer je moj život život križeva, dani su moji dani tuge, a moje je srce more gorčine. Svi su mi putovi posuti trnjem i gotovo ne prođe ni jedan čas u mome životu koji ne bi bio svjedokom mojih uzdaha i suza. Uza sve to duh moj uroni često u tamne misli. Nemir, malodušnost, nepouzdanje, često i neki očaj hoće mi obuzeti dušu. Providnost kao da je nestala pred mojim očim, a vjera kao da je uskolebala u mome srcu. Uronjen(a) u ove misli pričinja mi se kao da sam odasvud okružen(a) tamom, ti me ne možeš ostaviti, napustiti u ovom teškom stanju. Ne odlazim od tebe dok me ne uslišiš. Pohiti mi u pomoć. Bit ću ti zahvalan za čitava života, štovat ću te kao naročitog zaštitnika, a Bogu ću zahvaljivati za tvoje milosti i širiti iz sviju sila štovanje prema Tebi.

No, ako je na veću slavu Božju i za spas moje duše da ovaj teški križ i dalje nosim, pa da me snađu možda još i veće kušnje isprosi mi od nebeskog Oca jakosti, da sve njemu za ljubav primim te strpljivo i odano podnesem, da tako po patnji sebe posvetim, Boga proslavim i dušu svoju spasim.
Amen .

Svakodnevna molitva Sv.Judi Tadeju

O sveti apostole Juda Tadeju,ti vjerni nasljedovatelju Isusa Krista!Ime izdajice uzrokom je da si od mnogih zaboravljen.Ali zbog tvog svetog i apostolskog života Crkva te zaziva i časti kao velikog zagovornika i zaštitnika nesretnih i gotovo zdvojnih.Moli Boga za mene da po tvojim zaslugama od Boga primim utjehu u svojoj žalosti i tjeskobi,osobito u mojoj sadašnjoj potrebi i nevolji,te da bih na koncu u svome smrtnom času mogao s tobom i sa svim izabranicima ljubiti,hvaliti i slaviti dobroga Boga.Amen.

Molitva Sv.apostolu Judi Tadeju u osobitoj potrebi

O Sv.Juda Tadeju,rođače našega Gospodina i Spasitelja Isusa Krista,apostole i mučeniče,ti koji si velik po krepostima i čudesima,vjerni zagovorniče svih onih koji te štuju te osobiti zaštitniče u beznadnim slučajevima!K tebi se s pouzdanjem utječem jer posjeudješ milost da od Boga izmoliš očiglednu i brzu pomoć za one koji gotovo gube svaku nadu.Usrdno te molim,dođi i k meni sada u ovoj nevolji u pomoć jer se iz nje vlastitom snagom više ne znam izbaviti.Obećavam ti,da tvoja dobročinstva neću zaboraviti cijeloga života,da ću te uvjek častiti kao svog osobitog zaštitnika i svjedočiti da si uistinu moćan i brz pomoćnik u svim nevoljama.Amen.

Molitva u vrijeme vjerskih sumnja i kušnji

O Sv.Juda Tadeju,ti si neumorno širio Radosnu vijest,neuke si privodio k istini,slabe učvršćivao u vjeri i napokon umro si mučeničkom smrću,molim te,ojačaj moju vjeru,rasprši sve moje sumnje,odagnaj od mene svaki vjereski nehaj;daj da nepokolebljivo i neustrašivo odolim svim neprijateljskim navalam i kušnjama,Podaj mi,moj sveti odvjetniče,da sljedim tvoj primjer u životu i u smrti i tako proslavim Boga ovdje na zemlji i u vječnosti.Amen.

Molitva za ustrajnost u vjernosti Bogu

Pozdravljam te,o Sv.Juda Tadeju,po presvetom Srcu Isusovu i podsjećam te na slast što ju je osjećalo tvoje srce kad je Isus tebe uz ostale apostole učio Očenaš.Po toj slasti podjeli mi,molim te,milost da ostanem Isusu vjeran do kraja života.Amen.
Očenaš....

Dnevna molitva Sv.Judi Tadeju

Sv.Juda Tadeju slugo Božji,ti si svim srcem i svom dušom ljubio Isusa,molim te,isprosi i meni tu milost.Ti si sav svoj život žrtvovao za Njegovu slavu,to i meni izmoli od Isusa,pa da i ja živim za Krista i po Kristu te s tobom u nebu jednom uzmognem slaviti dobroga Boga.Amen.

Molitva bolesnika

O Sv.Juda Tadeju,močni zaštitniče i zagovroniče,priteci mi u pomoć u ovoj slabosti i nemoći i izmoli od Boga,ako je to po Njegovoj svetoj volji i za moju viječnu dobrobit,da ovu bolest milostivo otkloni od mene kako bih Bogu bolje služio i Njegovu slavu svjedočio,a tvoj zagovor i štovanje širio.Amen.

LITANIJE U ČAST SVETOM JUDI TADEJU

Gospodine, smiluj se,
Kriste, smiluj se,
Gospodine, smiluj se!
Kriste, čuj nas,
Kriste, usliši nas!
Oče nebeski, Bože, smiluj nam se!
Sine, Otkupitelju svijeta, Bože, smiluj nam se!
Duše Sveti, Bože, smiluj nam se!
Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se!

Sveta Marijo,/ moli za nas
Sveta Bogorodice,/ moli za nas
Sveta Djevo djevica,/ moli za nas
Kraljice sviju svetih,/ moli za nas
Sveti Juda Tadeju,/ moli za nas
Ti pravi krvni rođače Isusa, Marije i Josipa,/ moli za nas
Slavni apostole,/ moli za nas
Postojani apostole,/ moli za nas
Pravi nasljedovatelju Isusov,/ moli za nas
Ljubitelju svetog siromaštva,/ moli za nas
Uzore poniznosti,/ moli za nas
Uzore strpljivosti,/ moli za nas
Ljiljane čistoće,/ moli za nas
Plamene božanske ljubavi,/ moli za nas
Zvijezdo svetosti,/ moli za nas
Posudo božanske milosti,/ moli za nas
Priznavaoče svete vjere,/ moli za nas
Veliki čudotvorče,/ moli za nas
Trepete pakla,/ moli za nas
Stupe svete Crkve,/ moli za nas
Tješitelju žalosnih,/ moli za nas
Utočište nevoljnih,/ moli za nas
Pomoćniče potrebnih,/ moli za nas
Moćni zagovorniče,/ moli za nas
Osobiti zagovorniče u teškim potrebama,/ moli za nas
Pomoćeniče i zaštitniče onih koji te štuju, / moli za nas

Isuse Kriste, smiluj nam se!

Po zaslugama Sv. Jude Tadeja,/ molimo te, usliši nas
Po njegovoj poniznosti i strpljivosti,/ molimo te, usliši nas
Po njegovim propovijedima i naučavanju,/ molimo te, usliši nas
Po čudesnim djelima njegovim,/ molimo te, usliši nas
Po slavnoj mučeničkoj smrti njegovoj. / molimo te, usliši nas

Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta,
oprosti nam, Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta,
usliši nas, Gospodine!
Jaganjče Božji, koji oduzimaš grijehe svijeta,
smiluj nam se.
Moli za nas sveti Juda Tadeju,
Da dostojni postanemo obećanja Kristovih.

Pomolimo se:
Svemogući milosrdni Bože, koji si nam dao da po Tvojem blaženom apostolu Judi Tadeju dođemo do spoznanja imena Tvoga, daj, molimo Te ponizno, da mi koji usrdnom pobožnošću štujemo Tvoga izabranika i rođaka,po njegovim zaslugama i moćnom zagovoru primimo milost Tvoga božanskog blagoslova te, napredujući u dobru, Njegovu vječnu slavu slavimo i, slaveći Ga, u dobru napredujemo. To Te molimo po Gospodinu našem Isusu Kristu, koji s Tobom živi i kraljuje u vijeke vjekova. Amen.


3 Očenaša, 3 Zdravomarije i 3 Slava Ocu na čast Sv. Judi Tadeju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 08:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
KRUNICA U ČAST SV.JUDE TADEJA
(Moli se na običnu krunicu)

Bože,u pomoć mi priteci!
Gospodine,pohiti da mi pomogneš!

Slava Ocu....
Vjerovanje.....

(Na mala zrnca moli se)

Koji neka nam po zagovoru Sv.Jude Tadeja
-umnoži vjeru
-učvrsti ufanje
-usavrši ljubav

(Na mala zrnca Očenaša moli se)

Kristov apostole,stupe i temelju Božjeg grada!Crkva,koju si okupljao riječju i svjedočanstvom,radosno te pozdravlja.Iz Božjeg kraljevstva,gdje živiš proslavljen,vodi nas,zagovaraj i štiti!Tebi Kriste,s Ocem i Duhom Svetim slava u sve vjeke vjekova.Amen.

(Na mala zrnca Zdravomarije moli se)

Sveti Juda Tadeju,apostole i rođače Kristov,močni zagovorniče kod Boga,zajedno s Marijom,Josipom i sa svima svetima,moli Isusa za nas grešnike sada i u času kušnje!Amen.

(Umjesto Slava Ocu moli se)

Sveti Bože,Sveti Jaki,Sveti Besmrtni,smiluj nam se.

(Na kraju krunice moli se)

Moli za nas sveti apostole Juda Tadeju da dostojni budemo obećanja Kristovih!

Pomolimo se:

Bože,koji si nam preko apostola dao da upoznamo otajstvo spasenja,dopusti svojoj Crkvi da neprestano raste u broju svoje djece.Učvrsti nas u vjeri da prianjamo uz Isusa,Tvog Sina,istim iskrenim oduševljenjem poput apostola Jude Tadeja te daj da se Crkva objavljuje svijetu kao otajstvo spasenja.
Juda Tadeju,slavni apostole evanđelja,vjerni slugo,odani prijatelju,rođače i učeniče Isusov,Crkva te časti,slavi i zaziva kao močnog zaštitnika u najtežim iskušenjima života.
Moli za nas Isusa da osuši naše suze,u času kušnje pomozi nam,ne dopusti da padnemo u napast,oslobodi nas od zla i pogibelji za dušu i tjelo,štiti obitelji,patnike,nemoćne i siromahe;dovedi grešnike na pravi put,ostani s nama kad nas obuzme očaj,kad nam nevolje i trpljenja život učine teškim.
Zahvalni za tvoju dobrotu i zagovor,obečavamo ti da ćemo biti vjerni poruci evanđelja,da ćemo se čuvati grijeha,da ćemo koračati dobrim putem,da ćemo biti iskreni nasljedovatelji Kristovi.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 09:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 20:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2008 21:03
Postovi: 376
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
sv. Juda Tadeju... :a1250: :a1250: :a1250:


i medaljoni su prekrasni!
vridilo bi to nabavit negdi! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 20:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 lis 2008 20:26
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Za brata Fran26

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 20:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Hvala brate :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 20:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Doris napisao:
i medaljoni su prekrasni!
vridilo bi to nabavit negdi! :D


Jes :mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2009 16:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
DEVETNICA Sv.Judi Tadeju,velikom pomoćniku u beznadnim slučajevima


Devetnicu svaki dan početi molitvom;

O sveti Juda Tadeju, slavni apostole, vjerni slugo i rođače Gospodina našega Isusa Krista, Crkva te časti i zaziva kao velikog pomoćnika i zaštitnika u beznadnim i bezizglednim slučajevima. Moli za mene jer sam u nevolji. Primjeni, molim te, tu osobitu moć danu od Boga da doneseš vidljivu i brzu pomoć kad za nju gotovo više nema nade. Budi mi na pomoći sada u ovoj velikoj nevolji da dobijem utjehu i pomoć od Boga u svim svojim potrebama. O sveti Judo, apostole, mučeniče i rođače Gospodina našega Isusa Krista, Marije i Josipa, zauzmi se za mene kod Boga i daj da s tobom i svim svetima uzmognem jednom u vječnosti blagoslivljati, slaviti i hvaliti Boga. Amen.

Isuse Kriste, darovatelju svih milosti, zahvaljujem ti za sve milosti koje udjeljuješ zagovorom sv. Jude Tadeja.

- izmoli ovu molitvu i litanije ili krunicu za svaki od devet dana i to poprati dobrim
djelima.

PRVI DAN

O blagoslovljeni apostole sv. Juda Tadeju, ti se nazivaš slugom Isusa Krista, i ja od sada ne želim služiti više sebi, već Gospodinu Isusu Kristu. Ti si gorljivo širio Radosnu vijest među poganima u mnogim zemljama i izveo brojna čudesa u beznadnim slučajevima. Molim te, zauzmi se kod Boga za mene u ovoj potrebi. ...... Vjerujem da ćeš me uslišiti na osobit način.
Čuj moje molbe i priteci mi u pomoć. Pomozi mi da budem hrabar i ustrajan u vršenju volje Božje. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, usliši nas!

DRUGI DAN

O blagoslovljeni sv. Juda Tadeju, pomozi mi da služim Isusu Kristu, koji je svake hvale, slave i časti dostojan. Daj da otvorim svoje srce i dušu kako bi Bog uvijek uslišio moje molitve, osobito ove molbe koje povjeravam tvojem moćnom zagovoru. ..... Prosvjetli me da spoznam što je najbolje za mene, sada i u vječnosti, zahvaljujući Bogu za sve blagoslove koje mi je udjelio. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!

TREĆI DAN

O sv. Juda Tadeju, apostole Isusa Krista, ti koji si vjerno i neumorno širio Radosnu vijest, molim te, sjeti se mojih potreba i priteci mi u pomoć. .... Neka Svevišnji i milosrdni Gospodin usliši tvoje smjerne molbe i udjeli mi pomoć. Pomozi mi da uvijek gorljivo i predano molim prihvačajući volju Božju. Daj da uvijek vidim Božju nakanu u svim kušnjama znajući da će Bog uslišiti svaku iskrenu molitvu. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!

ČETVRTI DAN

O blagoslovljeni sveti Juda Tadeju, tebe je Isus izabrao da donosiš ljudima Radosnu vijest. U ovome svijetu, punom kušnji, teškoća i napasti čuj moje molitve upućene tebi za zagovor. .... Moli za mene u Kraljevstvu Nebeskom da Svevišnji i milosrdni Bog moje molbe usliši, onako kako je volja Njegova dajući mi milost da prepoznam Njegovu nakanu u svim stvarima. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!

PETI DAN

O blagoslovljeni sv. Juda Tadeju, apostole Isusa Krista, ti si nam svojim primjerom pokazao kako voditi revan i predan život. Danas te ponizno molim čuj moje molitve. .... i usliši me. Daj da, moleći za sadašnje i buduće milosti ne zaboravim ranije udjeljenje, već da uzvratim Bogu zahvalom za sve milosti i uslišane molitve. Ponizno se predajem svetoj Božjoj volji znajući da jedini On zna što je najbolje za mene, i da će moje molbe uslišati na za mene najbolji način. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!

ŠESTI DAN

Sveti Juda Tadeju, apostole Kristov i veliki pomoćniče u beznadnim slučajevima, čuj moje molitve i molbe i priteci mi u pomoć. Daj da uvijek tražim samo ono što je Bogu drago i što je najbolje za moje spasenje. Moje molbe i potrebe ponesi pred Božansko prijestolje. Evo k tebi dolazim moleći te da se zauzmeš za mene ako je to na dobro duše moje. Predajem se svetoj volji Božjoj u svemu znajući da će On uslišati svaku iskrenu molitvu onako kako možda i ne očekujem. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!


SEDMI DAN

O sveti apostole Juda Tadeju, za čiji moćni zagovor danas molim, tebe je Gospodin i Spasitelj Isus Krist izabrao da budeš jedan od dvanaest apostola. Zbog toga i zbog mučeništva koje si pretrpio, Bog ti je dao vijenac vječne slave. Stoga te molim priteci mi s neba u pomoć svojim moćnim zagovorom. .... Ponizno se predajem volji Božjoj znajući da nijedna iskrena molitva neće ostati neuslišana. Pomozi mi da vidim Božju dobrotu i milosrdnu nakanu u svim kušnjama. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, usliši nas!

OSMI DAN

O sveti Juda Tadeju, daj da poučen tvojim primjerom uvijek slijedim Gospodina Isusa i živim po Njegovoj volji. Pomozi mi da uvijek djelujem u skladu s voljom Božjom i vazda mio ostanem Njegovu pogledu. Ososbito te molim da se zauzmeš kod Boga i izmoliš što je potrebno za moje spasenje i vremenito dobro. Molim te, ne zaboravi moje prošnje. .... Već osam dana te zazivam, usliši moje molitve kako bi se moja vjera umnožila, moje ufanje ojačalo a moja ljubav rasplamsala. Vjerujem da će Bog uslišiti moje molitve na za mene najbolji način. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, usliši nas!

DEVETI DAN
O sveti Juda Tadeju, pomozi mi da tako živim kako bih umilio Bogu. U životu nailazim na mnoge nevolje i potrebe. Danas ti se već deveti dan obraćam moleći da se zauzmeš za mene i izmoliš mi milosti koje od Boga molim. ..... Pomozi mi da ne žudim za prolaznim dobrima, već za onima što će biti na spasenje duše moje znajući da mi neće koristiti ništa ako dobijem cijeli svijet, a dušu izgubim.

Stoga, pomozi mi da se priklonim volji Božjoj gledajući Božju dobrotu i milosrdnu nakanu u svim kušnjama. Ne daj da moja molitva ostane neuslišana! Ja ću zato rado posvuda širiti Božju slavu i tvoje štovanje i propovijedati o tvojoj spremnosti za pomoć. Amen.

O sveti Juda Tadeju, moli za nas!
Moj Isuse, po zagovoru i zaslugama svetog Jude Tadeja, smiluj nam se!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2009 17:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2009 21:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2008 21:03
Postovi: 376
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
sveti moj Juda Tadeju... rođače Isusa Krista, vjerni prijatelju Isusov...
molila sam te u bezizlaznim situacijama...
dolazila ti srcem slomljenim...
dušom ranjenom....
tijelom slabim...
evo me k tebi, uzdanica tvoja...
i dolazim ti srcem zahvalnim zbog nove snage i svjetla...
blagoslovio si svaku tamu...
blagoslovio si svaku bol...
svaku muku i ranu...
ti, sklonište moje za teških dana...
beskrajno ti hvala za svaku pomoć...
molim te za sve koji su u muci...
koji ne vide svjetlo... nadu... radosti nemaju... blagoslovi i njih...
budi nam svima utjeha nakon svake teške situacije...
molim te, zagovaraj nas kod Isusa... On je Svjetlo koje nam ti pokazuješ...
Nada koja nas podiže... Put koji nam nudiš...
hvala ti, sveti moj Juda Tadeju... smajlic8


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr