www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 08:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 07 kol 2007 17:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2007 20:47
Postovi: 6
Lokacija: Colle don Bosco - Italija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mi, Salezijanski prednovaci
svaki dan molimo krunicu... i svaki put jednu deseticu krunice (a ima ih 5), namijenimo prema molbama ljudi koji nas kontaktiraju ili prema potrebama opće namjene. Stoga pozivamo sve posjetitelje, ukoliko imate potrebu, želju, javite nam se i mi ćemo posvetiti po jednu deseticu za svaku Vašu molbu! Možete nam pisati preko komentara ma nasem blogu http://sdbnovaci.blog.hr , a ako osjećate poteškoću javno obznaniti svoju želju, pišite nam na mail (nalazi se s lijeve strane bloga) i udovoljiti ćemo Vašim molbama. Mi smo tu zbog Vas...želimo da računate na to. Bilo bi nam drago da se javite s bilo kojim zahtjevom, problemom, zahvalom...bilo da ste vjernici ili ne... Za sve stojimo na raspolaganju.

S obzrirom da je sve besplatno, free of charge, onda vas možemo moliti da za uzvrat što ćemo mi moliti za vas napravite koje dobro djelo bilo kome tko vam se nađe na životnom putu... roditeljima, djeci, braći i sestrama, prijateljima, prolaznicima, strancima...bilo kome... tako ćemo dvostruko pozitivno djelovati...

Sve vas puno pozdravljamo i nadamo se odazivu! Veseli nam bili i ugodni vam daljnji trenutci dana kad god čitali ovaj post. Pozdrav

http://sdbnovaci.blog.hr


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 kol 2007 20:59 
novicijat napisao:
Mi, Salezijanski prednovaci
svaki dan molimo krunicu... i svaki put jednu deseticu krunice (a ima ih 5), namijenimo prema molbama ljudi koji nas kontaktiraju ili prema potrebama opće namjene. Stoga pozivamo sve posjetitelje, ukoliko imate potrebu, želju, javite nam se i mi ćemo posvetiti po jednu deseticu za svaku Vašu molbu! Možete nam pisati preko komentara ma nasem blogu http://sdbnovaci.blog.hr , a ako osjećate poteškoću javno obznaniti svoju želju, pišite nam na mail (nalazi se s lijeve strane bloga) i udovoljiti ćemo Vašim molbama. Mi smo tu zbog Vas...želimo da računate na to. Bilo bi nam drago da se javite s bilo kojim zahtjevom, problemom, zahvalom...bilo da ste vjernici ili ne... Za sve stojimo na raspolaganju.

S obzrirom da je sve besplatno, free of charge, onda vas možemo moliti da za uzvrat što ćemo mi moliti za vas napravite koje dobro djelo bilo kome tko vam se nađe na životnom putu... roditeljima, djeci, braći i sestrama, prijateljima, prolaznicima, strancima...bilo kome... tako ćemo dvostruko pozitivno djelovati...

Sve vas puno pozdravljamo i nadamo se odazivu! Veseli nam bili i ugodni vam daljnji trenutci dana kad god čitali ovaj post. Pozdrav

http://sdbnovaci.blog.hr


..."novicijat"...oprostite..ali niste mi baš jasni...
Ovo je Katolički forum..gdje se moli krunica...i svima je poznato
da se sastoji od pet desetica... :D ...


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2007 12:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2007 20:47
Postovi: 6
Lokacija: Colle don Bosco - Italija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jasno nam je da ljudi poput vas znaju.
Objasnjenje nije upuceno vama vec ljudima koji ne znaju.
A to sto je katolicki forum ne garantira da svi znaju molit krunicu.
iz osobnih iskustava i mladi koji idu u crkvu redoviti (nedjeljom) nisu bas upuceni, tj. ima ih i mozda i previse koji nisu bas upoznati s krunicom.
Na to smo mislili...
Puno vas pozdravljam iz Colle don Bosca.
Molimo za sve vas!!
U don Boscu
novaci


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 kol 2007 12:40 
... :D ..O dragi novaci...iz velike Don Boscove obitelji...
zahvaljujem na odgovoru...Njihala vas u svome krilu...
...Maria - Pomoćnica..... :b232: ...


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr