www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 14:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 584 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 59  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 31 sij 2008 15:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ela bredi napisao:
Dragi Isuse,

srce mi je prepuno svega...nažalost, i onoga čemu nije tu mjesto...
Molim Te, uzmi ovu moju rastrganost i učini da umjesto nje osjećam Mir i da sa svima budem u miru... Predajem ti sve odnose sa svim ljudima...pogotovo s onima za koje nemam snage ni vremena...sačuvaj u tim ljudima ljubav za mene...
Molim Te, uzmi i odnesi moj umor...moju iscrpljenost...moje umorne oči i ugaslo lice...Daj da opet budem tvoj "vojnik" - da Tvoje Svjetlo opet daje sjaj mom licu... Molim Te, daj da naslonim glavu na Tvoje rame i da - otpočinem... da me opet ispuni Tvoja snaga, da mi opet Tvoja krv da puninu života...

Oprosti mi moju mlakost, moju slabu volju i to što se vjerojatno gubim u nevažnim stvarima... što Te često tijekom dana ipak ne stavim na prvo mjesto..ponekad čak i zaboravim...
Ali i dalje želim biti duhom, dušom i tjelom - Tvoja, Isuse!
Budi mi milostiv i nadoknadi svojim Božanstvom ono što nedostaje mojoj vjeri i mojoj molitvi.

Hvala Ti..voljeni naš Tata...


Neka te Bog blagoslovi sada i neka ti da snage za dalje.Samo vjeruj,Isus je uz tebe,On te nikada napustiti nece,i kad si slaba reci Mu -Ja sam jaka.Amen.B.B. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 sij 2008 15:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Gospodine i Bože moj ponizno te molim pomozi mi da razlučim da li je ovo što mi se sad događa od Tebe.
Gospodine smiluj mi se grešnoj i malenoj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2008 01:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moj Isuse, nemoj me nikada napustiti... uzmi me za ruku i vodi me... vodi me kamo god želiš...predajem ti sve Isuse, sve što znam i što imam... predajem ti i dušu i tijelo... radi sa mnom što god želiš... ako Tebe igubim, izgubit ću i život svoj...

budi sa mnom zauvijek... molim te :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2008 10:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Isuse,
evo mene. Molim Te da mi udijeliš dar žive vjere, ljubavi koja će izbrisati sve ono što me tišti.... sve ono što me sputava da druge ljubim...
I naravno molim Te za današnji post. Da mi daš snage da se oduprem svim napastima...
Isuse i Marijo budite na pomoći svim ljudima...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2008 10:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi i voljeni moj Isuse,moj Boze ,moje sve.Jutro je vec odmaklo i blizi se podne,a ja jos uvijek u mislima s Tobom.Cvrsto vjerujem da Si vec uslisao sve moje jutarnje molitve i molitve svih nas koji Ti se vjerno molimo.Sada Ti ujedno i iz dubine naseg srca i zahvaljujemo sto si Ti nas dobar Otac i sto nas uslisavas i volis bas takove kakovi jesmo.Mnogo ce se jos molitvi danas izliti i mnogo nasih molbi ce jos biti,mnogo zahvaljivanja Tvome presvetome srcu,a Ti dobri i milosrdni Oce gledaj na sve nas Svojim blagim Ocinskim pogledom,uslisi sve nase molitve i ucini kako je volja Tvoja.Blagoslovi nas sve i osobito nas iz foruma TT kao i svu svoju djecu sirom svijeta-molimo Te.
Hvala Ti Oce,hvala Ti Isuse,hvala Ti Duse Sveti.Amen,Amen,Amen.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2008 23:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Nebeski Oče, hvala ti na svim dobrima koje svakodnevno primam. Posebno ti hvala sto imam BAKU koja mi svaki dan sprema najrazvrsnija i najukusnija jela...Cuvaj je i podari joj zdravlja da moze zivjeti dugo u miru i blagoslovu (pa da mi idalje moze spremati jela :b101: ) AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 vel 2008 08:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi i ljubljeni nas nebeski Oce.Hvala Ti za ljepo prospavanu noc.Hvala Ti za ovo snjezno jutro.Svaka pahuljica snjega neka nam bude na blagoslov.Divim se svemu sto je od Tebe.Ti si svemoguci nas Bog,nas Otac,nas Spasitelj.Dao si nam mozag da mislimo,dao si nam ruke da radimo,sve si nam dao i sve sto imamo sve je djelo Tvojih ruku.Hvala Ti Gospodine na svemu.Blagosljivljam Te Gospodine i ovoga jutra,blagoslivljam i svu svoju obitelj,blagoslivljam sva pokolenja obiteljskog stabla smoje i sa suprugove strane ocevih i majcinjih pokolenja.Blagoslivljam sve ljude svijeta i sve nas na TT.Sve sto ovog dana napravimo neka nam bude na blagoslov.Poseban blagoslov izlij Ti milostivi nebeski Oce na sve nas,na cijeli svijet i negledaj na nase grijehe vec na nasu vjeru i nase molitvene nakane koje Ti prikazujemo.Uslisi nas dobri Oce i primi nas i danas na dlan svoje ruke i pritisni nas na svoje srce da nas od svega zastitis sto nije od Tebe.Ostani uvijek uz nas sve i nedaj nam da skrenemo sa Tvojega puta.Uslisi nase molitve kada Te molimo za svu nasu bracu i sestre,za svu djecu i mladez koji su jos uvijek odjeleni od Tebe Oce.HVALA TI na svemu,Hvala Ti sto nas vec sada uslisavas.Hvala,hvala,hvala.Amen.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 vel 2008 19:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Hvala Ti, dragi Isuse,
na prelijepoj Svetoj misi na kojoj sam danas bila...
Svaka je vrijedna, svaka je neopisivo dragocjena,
ali ova danas mi je bila posebno vesela i draga...sve mi je nekako blistalo...pa i ja sama...
Možda je to zbog toga što je Misa bila za moju pokojnu baku i djeda i za jednog predragog prijatelja iz djetinjstva koji je poginuo u cvijetu svoje mladosti...
Draga baka, dragi djede, dragi Danijele - nekako vjerujem da ste već u Raju i da ste mi možda poslali takvu radost i sreću u srce za vrijeme današnje Svete mise...

Isuse i Marijo, smilujte se svim siromašnim i voljenim dušama u Čistilištu! Mi ih svi jaaako volimo i dajte nam milosti da uzmognemo činiti dobra djela za njhovo ublažavanje muka i što brži dolazak pred lice Gospidina...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 vel 2008 08:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi i dobri nas Oce!Hvala Ti na ovom nedeljnom jutru,hvala Ti na svim dobrim i dragim ljudima koji Te danas slave zaista onako kako je to Tvoja volja,hvala Ti na svim svetim Misama koje se sada alave po citavom svijetu,sve nas ukljucujem u te svete Mise i molim Te dobri nas Oce pogledaj na nas malene i grijesne i uslisi i danas sve nase molitve,a ja Ti vec sada zahvaljujem u ime svih nas koji Ti se zdusno molimo,jer cvrsto vjerujem da me i sada slusas i uslisavas.Hvala Ti Isuse za svu moju obitelj,za mog Oca,macehu ,bracu i sestre,sve vjerne i nevjerne i sve ih preporucam u danasnje svete Mise i u nase molitvene nakane.Osobito Te molim svrni Svoj pogled na one nemocne,ranjene i bolesne bilo gdje da se nalaze i sve one za koje Te molimo na ovom forumu TT.Znam da si Ti nas dobar Otac i da ces sve nase nakane uslisati,a osobito za one kojima je to najpotrebnije.Neka vam je svima blagoslovljen ovaj nedeljni dan.Hvala Ti ISUSE za sve nas i za sve sto za ns cinis danas i uvijeke.AMEN.

:b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232:

ISUSE MI TE VOLIMO-UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 vel 2008 08:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dobro Ti jutro dragi moj Isuse!
Cim se dignem ruke Ti pruzam
da Ti kazem i sada Te ljubim,
da Ti zahvalim za ljepo prospavanu noc
da Ti zahvalim za ovo predivno jutro
da se i sada preporucim u Tvoje molitve
da Ti preporucim svu svoju bracu i sestre
i one kojima je najpotrebnije Tvoje milosrde.
samo Ti mogu reci za sve
HVALA TI ISUSE....Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 584 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 59  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr