www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 584 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 lis 2013 15:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Gospodine Isuse Kriste ..
Dolazam ti puna pouzdanja ,molim Te ,pomozi mi u mojoj bolesti..Znam da sam grijesnica ,i da nisam zavrijedila ,ipak se usudim moliti za Tvoju milost ,pomozi mi u ovoj mojoj potrebi i borbi s bolescu s kojom svaki dan sve teze se borim..Ti si dopustio da nosim taj kriz ..Ne molim Te da me oslobodis toga kriza,nego samo spusti ga na ramena,da ga mogu dalje nositi ,i ako trebam trpjeti,podari mi snage da strpljivo podnosim...Sjedini me sa Tvojim krizem !
Hala Ti! Proslavi se Gospodine Isuse Kriste u mojom tjelesnim i duhovnim bolima i patnjama po Tvojoj volji.Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lis 2013 09:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 vel 2013 17:52
Postovi: 31
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Predragi moj Isuse..pod zaštitu Tvoje predragocijene krvi stavljam moju obitelj i mene, sve članove ovog foruma i sve potrebite, svih nas obilno blagoslovi.
Gospodine moj, svojom predragocijenom krvlju, operi sve ono što nije dobro u nama, i što nas sputava da ti se do kraja predamo!
Hvala ti na svemu, na svim milostima, s kojima me svaki dan nagrađuješ, i pokazujes mi koliko je tvoje milosrđe, jer ih ja Gospodine nisam dostojna, ovako slaba i grešna.
Volim te Isuse moj.Bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2013 21:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodine pod tvoju obranu i zaštitu stavljam sve nas...da nas ričući lav ne proždre budi nam na pomoći,,,dolazim ti kao i svaki dan u osjećaju nekakve krivnje,,,Isuse ti znaš što je u meni,ti znaš koje swu moje slabosti,ako hoćeš možeš me očistiti...oprosti mi što sam ti ovih dana to isto govorila a nisam ti otvarala svoje srce da to uistinu i učiniš...ne znam ni sad kakva je moja molitva,ali ti i ovdje evo vapim da mi pomogneš da ovo sve prebrodim,da kažem grijehu NE i da samo u tebi sreću tražim jer to Ti i jesi.Blagoslovi sve moje prijatelje,ove ovdje na forumu i one koji su mi bliže-hvala ti što opet molimo u obitelji,hvala ti sto si mi dopustio da ovo sad ovdje napišem...Isuse pogledaj milostivo na sve ove molitve Tebi upućene usliši ih milostivo.Marijo Ti nas zagovaraj pred svojim ljubljenim sinom da nam pomogne u ovoj dolini suza.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 lis 2013 09:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Isuse moj danas stavljam u svoje molitve sve one koji vapiju za tobom a ne pronalaze Te..Isuse budi na pomoći i svima nama koji se borimo sa svakodnevnim problemima..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 lis 2013 14:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
Isuse moj predragi čuvaj moju curku i mene od svega, a pogotovo od bolesti ovih dana pred odlazak na hodočašće! :a1250:
Majko naša zaogrni nas svojim Plaštem i budi sa nama! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 lis 2013 21:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 ruj 2013 21:21
Postovi: 210
Lokacija: OKLEN CITY
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 123 zahvala
.. pa da priznam, ja sam prije 25 godina bio nevjernik, ajmo reći kao titin skojevac.. :shock: ...

tako da danas, usuđujem se reći- ja se ne molim Bogu.. pa, sve mi je dao.. stoga, umjesto molitve za ovo ili ono, ja kažem " e, dragi moj Bože, fala ti na mojoj ženi, mojoj djeci, na zdravlju i sreći.. ".. stvarno.. i onda izmolim očenaš, zdravomarijo, slava ocu.. i već 25 godina svakog dana izmolim anđela čuvara, za moju djecu, a sjetim se i svojih pokojnih.. poginulih u ratovima, i poslije njih..

Znam da možda i nije po nekim pravilima, ali tako sam naviknuo.. kao što sam naviknuo nedjeljom u crkvu... čak i ako ti je vjera slaba, kao moja, vidiš da je to pravi put.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lis 2013 18:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodine, milosrdni Oce moj, Ti vidis i sve znas, poznajes moje srce i dusu. Zacijeli moje rane, izbrisi bol,oprosti grijehe svih mojih predaka, i moje grijehe također.
Zahvaljujem Ti se Boze na svemu sto mi darujes. Oprosti sto ponekad zaboravim koliko si velik i dobar.
Cuvaj molim Te moje dijete od zla, bolesti i svega sto nedolazi od Tebe.
Cuvaj mog muza i sve koje poznajem. Blagoslovi gladne, siromasne, invalide, bolesne, djecu sirocad, progonjene, i sve koji te trebaju.
Cuvaj me Boze od napasti, zloga, neprijatelja i grijeha. Podaj, molim Te pokoj vjecni dusama u cistilistu i svim mojim pokojnima.
Amen.

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lis 2013 18:32 
Oče, hvala ti za svaki trenutak mog života, hvala ti što si me želio, što si mi se radovao dok sam bio u majčinoj utrobi.
Gospodine hvala ti na svakom križu koji si mi dao, i hvala ti na snazi koju si mi dao da ih nosim. Oče, pomozi mojem tati da upozna Tebe i Tvoju ljubav, da upozna Isusa i Duha Svetoga.
Nebeski Oče, ja sam slab i malen, ali ti si moj Nebeski Otac koji me ljubi.
Gospodine molim te za odlučnost, da ne budem nesiguran, ne dopusti da odlutam od Tebe.
Oče ja te Volim i oprosti što sam te povrijedio. Ali ja znam da si ti moj dobri Otac koji mi sve oprašta. Aleluja
Slava Bogu na visini

Volim biti u rijeci ljubavi, jer tada nisam sam!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2013 14:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 lip 2013 18:03
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine moj, kako je lijepo osjećati Te u srcu i svuda oko sebe nakon toliko dugo vremena.uranjaš me u bonacu svoje ljubavi, srce mi u tišini moli, bez riječi.hvala Ti za sve, za našu obitelj, za zdravlje, za život, molim Te čuvaj nas od svakoga zla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2013 00:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 vel 2013 17:52
Postovi: 31
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moj Isuse, zelim Ti zahvaliti, na mom divnom muzu, na nasoj obitelji, i na tome sto se svi slazemo, postujemo i volimo. Zelim Ti zahvaliti na svim dragim ljudima, koje mi stavljas na put.Isuse moj, zelim Ti zahvaliti i na svim onim ljudima, koji su mi manje dragi, jer me kroz njih ucis, da u svakom covjeku, trazim i gledam Tebe!! Svaki dan Gospodine, koji mi dajes kao najlipsi poklon, zelim ziviti, Tebi na slavu i hvalu! Volim te Isuse


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 584 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr