www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 05:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2008 09:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2007 00:28
Postovi: 90
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv Josipe Kupertinski molim te pomozi mi sutra ujutro na ispitu,molim te da ga konačno položim,daj mi snage ,hrabrost,znanje!!!
Budi i danas uz mene pri ponavljanju i učenju! Hvala ti sv Josipe!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2008 10:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Iz knjige o. James Manjackal-a "25 karizmatskih molitvi" evo "studentska molitva":

Zato se pomolih, i razbor dobih; zavapih, i primih duh mudrosti. (Mudrost 7:7).
Ako je moguće pročitaj knjigu Mudrosti od 6 do 10 poglavlja i otpjevaj neku pjesmu Duhu Svetom.
- Tri puta reci:
"Duše Sveti, Gospodine, ispuni me svojom snagom".
"Duše Sveti,Gospodine, prosvjetli moje srce i razum".
"Duše Sveti, Gospodine, daruj mi svoju mudrost, znanje i razumjevanje".

Tada moli ovako:
Gospodine, nauči me tvojim stazama, vodi me tvojim putem. Vodi me i uči tvojoj istini, jer ti si Bog, moj Spasitelj, u tebe se pouzdajem svagda (Psalam 25:5). O moj Isuse, prikazujem ti svoj razum i razumjevanje, svoje sposobnosti i snage. Pošalji Duha Svetoga i pročisti sve što jesam i imam; sve neka bude u tvojoj svetoj volji. Pomozi mi da svoje ispite dobro naučim, s pravim razumjevanjem. Prosvjetli me svojom mudrošću, da ne prihvaćam ništa što nije po tvojoj svetoj volji. Isuse moj spasitelju i Gospodine, daruj mi sposobnost da pamtim sve što učim. Pomozi mi da prolazim s visokim ocijenama. Obećajem ti da ću mudrost i znanje, uspijeh i postignuća kojima me blagoslivljaš upotrijebiti na tvoju slavu i hvalu zauvijek. Amen (Nastavi slaviti Isusa što ti je dao mudrost i duhovno razumjevanje).
Gospodnji strah početak je mudrosti a razboritost je spoznaja Presvetog. (Izreke 9:10)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2008 10:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Hvala ti Berno..to treba mojoj studentici...dva dana je plakala..ne može, ne ide...a onda sam molila i ja i ona....hvala Bogu...sve je opet dobro...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2008 19:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Berno hvala na molitvici :grlim te:


Molim te dragi moj Bogo i dragi moj Josipe... molim vas da mi pružite snagu i volju za učenjem... da me oslobodite straha i treme od skorašnjih ispita :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 vel 2008 19:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče oslobodi me tjeskobe i straha, daj mi snagu...tako Te silno trebam...pomozi mi molim te, budi organizator moga vremena, Gospodar moga uma i moja hrabrost i volja, TREBAM TE OČE :twisted:, boli me ovaj strah i osjećaj bespomoćnosti, dodji Isuse moj trebam te :twisted: , Sv. Josipe zagovaraj me


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2008 22:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2007 00:28
Postovi: 90
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti Bože,hvala ti Majčice,hvala ti sv Josipe Kupertinski i svima vama koji ste molili za moj ispit(jer stavila sam i u molitvene nakane) jer prošla sam danas na ispitu :P :D !!! O Bože silno si velik!!! Molim te budi i dalje uz mene i pomozi mi pri daljnjem učenju,daj mi volje i i snage i hrabrosti i znanja!!! Pomozi i Mayi-mary sutra na ispitu-Bože neka bude tvoja volja! Sveti Josipe budi uz nas!

Berno hvala ti na ovoj prelijepoj molitvi,baš mi je drago što si ju podjelio sa nama!!! BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 tra 2008 11:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga frtljice... tako je bilo i meni...sa vozačkim ...

ali znaš koja je naša sreća?! možemo računati na pomoć em našeg Anđela čuvara i svih drugih i na Duha Svetoga...

tako sam i ja.. zazvala sam ih prije ispita sve, da siđu nad mene, ispred i iza mene i auta, da se Duh SVeti nastani i u ispitivača iz HAKa... i da pazi na promet oko mene da nebude "iznenadnih" situacija i izljetanja DRUGIH sudionika....

i tako je i bilo... ja sam se smirila, (Duh Sveti me smirio :wink: ) i kad me ocjenjivao smilovao mi se i POLOŽILA sam iz prve....

djelovala sam puna samopouzdanja ali nije to bilo SAMOPOUZDANJE u mene samu već u NEBESKU SILNU VOJSKU :wink: oni to neznaju ali ja i anđeli znamo :wink:

Pouzdaj se i ti u njih.... i meni je bilo frka zbog love ali zna Bog šta radi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 svi 2008 11:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zaštitnica učenica je još i Sv. Katarina Aleksandrijska.
ako bi se našao netko da izmoli jedan mali očenaš da i ja ne padnem iz fizike... hvala... bvb... :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 svi 2008 11:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
_Anamarija_ napisao:
ako bi se našao netko da izmoli jedan mali očenaš da i ja ne padnem iz fizike... hvala... bvb... :grlim te: :grlim te:


:a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 svi 2008 11:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:b112: hvala!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr