www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 10:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 15 ruj 2010 20:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2010 22:07
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi Bože budi uz moju kćer sutra na ispitu

Molitva za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem. Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 14:15 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 16 tra 2010 21:55
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
željela bih se prepuručit u vaše molitve...u petak imam veoma važan i veoma težak ispit...ponestaje mi snage i želje za učenjem...strah me da će sve biti uzalud...molim vas pomolite se za mene i za sve studente koji se nalaze u sličnim situacijama...Isuse svrni svoj pogled na nas i smiluj nam se ...molim Te :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 19:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hvala svima koji ste molili za moje ispite ali i za ispite ostalih studenata na ovom forumu... evo priopcavam vam da sam sve ispite koje sam stavio u vase molitve uspjesno polozio i zato vam veliko hvala sto ste me pratili svojom molitvom...

pratite nas i dalje, a Gospodin ce vam se oduzit na samo Njemu poznat nacin :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 19:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Iskrene čestitke na trudu i položenim ispitima,blago tebi :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 19:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Za sve one koje se preporucuju u ove molitve..
Gospodine Isuse .Ti znaš od kolike je za njih važnosti njehov studij i koliki trud od njih zahtijeva! Zato im isprosi čvrstu volju da se ustrajno posvete, bistru pamet da uspješno u njoj napreduju i dobro pamćenje da lakše svladavaju ispite i studijske teškoće.
Neka im škola bude ozbiljna priprema za život. Po tvom primjeru žele i oni , uz ljudsko znanje i mudrost, sve bolje upoznati Isusa Krista i njegovu Radosnu vijest.Budi na pomoci svima,koji Tvoju pomoc traze..

Isuse hvala Ti na svim darovima koji od tebe dolaze. Hvala Ti na svim položenim ispitima,koje su nasi clanovi polozili ,molimo te i za ove clanove.. da im budes na pomoci kako bi jednoga dana i oni polozili, hvala Ti za prijatelje koji nas okružuju, hvala Ti za nase obitelji, hvala Ti za osmijeh koji mozemo širiti oko sebe, hvala Ti za svaki dan koji budi novu nadu u nama,to jest njima..-.. Isuse hvala Ti za sve...,hvala ti za Tebe-Trazim... Isuse predobar Si......Hvala TI na svim uslisanm molitvama.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 19:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Rebeka Bog te blagoslovio i dao ti što ti najviše treba...
hvala na ljubavi i molitvama za koje si uvijek spremna...
Hvala ti Bože što si nam dao sestru Rebeku...

:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re:
PostPostano: 18 ruj 2010 19:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika


Molit va za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga
Sv. Josip Kupertinski (1603-1663) zaštitnik je učenika i studenata, spomendam mu je 18. rujna. Više o njemu pročitajte ovdje.

Dobri Bože, zahvaljujemo Ti na svim darovima koje daješ svima koji se peporucuju u nasu molitvu . Udijeli im milost da se uvijek njima služe Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budu radosna srca. Blagoslovi njihove roditelje i bdij nad njihovim učenjem. Prosvijetli njihove učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i njihovim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječe se Tebi po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi njihov pamet, učvrsti njihovu volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispune svoje dužnosti i zasluže uspješno položiti ispit pred kojim se nalaze. Amen.


Blagodarimo Ti, Tvorce, sto si nas udostojio Tvoje blagodati te smo primili ucenje. Blagoslovi nase staresine, roditelje i ucitelje koji nas vode poznanju dobra, i daj nam silu i moc da produzimo ovo ucenje.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2010 21:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2010 22:07
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi Bože budi uz moju kćer sutra na ispitu, sutra ima dva usmena ispita koji su joj jako bitni za nastavak studiranja, inače ima jaku tremu i strah od usmenih ispita pa molim sve vas koji je mozete preoruciti u svoje molitve da je se sjetite.

Molitva za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem. Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2010 09:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2010 22:07
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
za moju kćer koja sutra ima ispit

Molitva za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga


Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem. Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2010 17:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Molitva đaka i studenata:

Božansko Djetešce Isuse,pogledaj koliko se trudim da svladam ogromno školsko gradivo.Ti voliš mlade.
Ti si suputnik đacima i studentima,posebno za vrijeme ispita.Budi uza me u ovoj teškoj i odgovornoj zadaći.
Isuse,ti si već u dvanaestoj godini svojim znanjem zadivio učitelje zakona.Daj mi snagu i hrabrost da marljivo učim.
Prosvijetli mi razum,učvrsti pamćenje kako bih mogao bez straha odgovarati na postavljena pitanja.
Pomozi mi da dobro položim ispite.Daj da moji profesori budu pravedni i velikodušni.
Božansko Dijete Isuse,čvrsto se uzdam u Tvoju pomoć.Amen


Za Kikovicinu kcerku,i sve ostale,koji plazu ispite...

Molimo za đake i studente:

Božansko Djetešce Isuse,pogledaj koliko se trude da svladaju ogromno školsko gradivo.Ti voliš mlade.
Ti si suputnik đacima i studentima,posebno za vrijeme ispita.Budi uza sve njih u ovoj teškoj i odgovornoj zadaći.
Isuse,ti si već u dvanaestoj godini svojim znanjem zadivio učitelje zakona.Daj im snagu i hrabrost da marljivo uče.
Prosvijetli mi razum,učvrsti pamćenje kako bih mogao bez straha odgovarati na postavljena pitanja.
Pomozi im da dobro polože ispite.Daj da njihovi profesori budu pravedni i velikodušni.
Božansko Dijete Isuse,čvrsto se uzdju u Tvoju pomoć.Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr