www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 16:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 srp 2010 08:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako predivno svjedočanstvo za sve studente i ucenike ali i za svakoga! Predivno Ela!


Stavljam ovdje i u molitvene nakane mog brata koji ima takodjer tezek ispit kojeg niako da polozi...uci ga i uci ali ...

Boze, posalji svoej svete andele cuvare na njega i na njegove profesore da ih vode, Mario i sv. Antune pobrinite se da njegovo znanje bude na slavu Bozju! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 srp 2010 09:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Elice :b41: :b232: :b112: :b112: :b112:

zZa sve ostale :a1250: :a1250: :a1250:

Isuse,budi im milostiv,molimo Te.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 srp 2010 09:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Premila Višnjice... :grlim te: :grlim te:
Ti u kojoj je molitva našla svoj dom,
čije je srce prepuno ljubavi i molitvi za braću i sestre...

HVALA TI od srca


na svakoj tvojoj molitvi,
na svakom trenutku ljubavi i pažnje

i neka te Bog obilno blagoslovi za sva tvoja djela! :grlim te: :grlim te:


(sad ćemo moliti za mog budućeg muža!! :D :D :D )


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ruj 2010 10:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 sij 2009 13:18
Postovi: 258
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse pomozi mi sutra i prekosutra da polozim ispite,sjetite me se u svojim molitvama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ruj 2010 14:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
takodjer i ja stavljam u vas zagovor jos ovih par ispita koji su mi ostali u vas zagovor da ih uspjesno pripremim i polozim

sve na slavu Bozju!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ruj 2010 14:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Za Laru,Bitlord-a,mene i sve koji polažu ispite...

Molitva za uspjeh na ispitu po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moje roditelje i bdij nad mojim učenjem. Prosvijetli moje učitelje, nastavnike i profesore, a budi na pomoć i mojim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi moju pamet, učvrsti moju volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazim. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2010 07:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Za mog sina J..., koji polaže teški ispit
u subotu 11.09.2010.

Dobri Bože, zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služim Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da uvijek budem radosna srca. Blagoslovi moju djecu mog oca i bdij nad učenjem mog sina J.... Prosvijetli njegove profesore, a budi na pomoć i njegovim školskim prijateljima i prijateljicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenja i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoj trud - uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije - bude nagrađen. Molim Te, vodi pamet, mog sina učvrsti mu volju i potakni velikodušnu zauzetost, da tako ispunim svoje dužnosti i zaslužim uspješno položiti ispit pred kojim se nalazi. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2010 22:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2010 22:07
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobri Bože, molim te budi uz moju kćer u četvrtak na ispitu, pošalji joj po duhu svetom darove mudrosti i daj joj snage da bez straha i panike pristupi ispitu. Smiluj se i njenim profesorima da budu blagog srca a sve u slavu Tvoju. Hvala ti na svemu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ruj 2010 18:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
stavljam u vase molitve svoj posljednji ispit koji je sad 16.09. u jutarnjim satima... od izuzetne je vaznosti da ga polozim pa vas molim da budete samnom u molitvi za prolaz...

predajem ti Gospodine i ispite svih clanova TT foruma da poloze one koji su sad pred njima na tvoju slavu :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ruj 2010 20:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
BiTLorD napisao:
stavljam u vase molitve svoj posljednji ispit koji je sad 16.09. u jutarnjim satima... od izuzetne je vaznosti da ga polozim pa vas molim da budete samnom u molitvi za prolaz...
predajem ti Gospodine i ispite svih clanova TT foruma da poloze one koji su sad pred njima na tvoju slavu :grlim te: :grlim te:

Sveti Antee!
U svome si se životu proslavio učenošću i mudrošću i bio velik prijatelj učenika i studenata. Ti znaš od kolike je za njih važnosti njihov studij i kolik trud od njih zahtijeva i taj dan kada je ispit! Zato im isprosi čvrstu volju da im se ustrajno posvete, bistru pamet da uspješno u njemu napreduju i dobro pamćenje da lakše svladavaju studijske teškoće.
Neka im svi njihovi ispiti i škola bude ozbiljna priprema za život. Po tvom primjeru žele , uz ljudsko znanje i mudrost, sve bolje upoznati Isusa Krista i njegovu Radosnu vijest.
O dragi Sveče, daj da nas brat -BiTLorD, moze zavrsiti uspješno svoj studij, sretno položiti sve ispite i spreman poći u život na korist društvu i Crkvi. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr