www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 04 ruj 2014 08:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Mario23 napisao:
MOLI GOSPODINA DA TE ISPUNI DUHOM

Oče nebeski, hvala Ti za Tvoju beskraju ljubav u kojoj si predao svoga Sina da umre na križu za mene grešnika. Isuse, moj Spasitelju, hvala Ti što si uzeo moje grijehe i prokletstva i ponio ih na svom tijelu na križ. Hvala Ti što mi daješ Duha Svetoga. Duše Sveti, zahvaljujem Ti što me činiš djetetom Boga Oca i bratom Isusa Krista. Gospodine, Duše Sveti, žao mi je zbog svih mojih grijeha koje sam počinio opirući se Tvojoj snazi i djelovanju. Oprosti mi sve. Prihvaćam Isusa kao jedinog Gospodara svoga života. Bože, Duše Sveti, Ti ljubavi Oca i Sina, da bih sasvim pripadao Tebi, posvećujem Ti sada svoje tijelo i dušu, svoj um i cijelo biće, misli i želje, riječi i djela, radosti i tuge, svoj život i smrt. Ti budi Gospodar moga života. Duše ljubavi, ispuni me, posveti me, osnaži me, vodi me.
(Ponovi posljednju rečenicu nekoliko puta s vjerom koja očekuje. Vjerujući da te Duh ispunja, slavi ga i zahvaljuj mu. Tada ćeš doživjeti divno iskustvo Duha koji dolazi i ispunja te. Moći ćeš moliti u jezicima i otvoriti svoje nutarnje biće veličanstvenom iskustvu Božje ljubavi).
Moli se Mariji, Bezgrešnoj Zaručnici Duha Svetoga, da te ispuni Duhom.

:b112: :a1250: Molim Gospodina da me ispuni duhom svetim,.da pusti Isusa u moje srce, da živim vjeru, da se oslobode tradicije i ozir prema svijetu.
Duboko vjerujem,da će doći dani,nije na meni da određujem i odabirem. Dogodit će se na način i vrijeme, koje će bit najbolje po sve nas( i konkretno za moju situaciju rješavanja materije zbog koje su odnosi gnjili,truli i daleko od Boga).
Nastojim živjeti dan za danom, a budućnost će doći kad je bude vrijeme...i znam, Bog nam neće dati tereta više nego možemo ponijeti.
Gledam duhovnim očima sve više, i molimispruženu ruku dragog Boga da mi pomogne u svemu i dovede pred ljubav i najbolje rješenje za svih, i da ide Božjim , mirnim putem...Dopuštam, strpljena,spašena od Boga da me vodi dalje i ukaže put ,koji je namijenio za mene .... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2017 15:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 sij 2017 14:45
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne znam ju točno


Molim Te Bože da prihvatim stvari koje ne mogu promjeniti
te daj mi snage da promjenim one koje mogu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2017 06:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2017 11:04
Postovi: 12
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Angiolina napisao:
Ne znam ju točno


Molim Te Bože da prihvatim stvari koje ne mogu promjeniti
te daj mi snage da promjenim one koje mogu


Btb

Mislim da je to molitva svetog Franje Asiškog koja glasi :
“Bože, daj mi hrabrosti da promijenim ono što mogu promijeniti, daj mi snage da prihvatim ono što se ne može promijeniti, a najviše od svega, daj mi mudrosti da razlikujem prvo od drugoga.”
Divna molitva i meni jedna od dražih.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr