www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 878 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2009 10:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ela,sestrice,mislim da zatrpavas mozak previse problemima i brines se za sutra..unaprijed..
Jer,kazes da se kod roditelja naspavas..Znaci tamo si opustena i u odmoru bez obveza sutrasnjeg dana.Zbog toga i uspijevas zaspati.
I vjerujem da ti je tamo i molitva ucinkovitija.

Ja sam imao problema isto sa spavanjem,i nekim strahovima u koje sam vjerovao,pa su me vise i obuzimali.. ono malo sto zaspim,probudim se gori nego sto sam bio.Bilo je to prije 5 god.dok nisam otisao na duhovnu obnovu.

Ne znam sta je bilo,ali je Isus raskinuo lance zla,od tada pa i danas,Isusu hvala,spavam kad pozelim,ali prije spavanja,uvijek zaspim sa molitvom i mislima o Isusu,i sa smijeskom se budim.

Zadnjih 30ak dana,kako pojacano molim,devetnice,15 B.Svedske,za duse u cistilistu i jos raznih molitvi kao i za nakane ovdje koje se ostavljaju,prva miso kad se probudim je Isus,i ustanem pjevajuci i slaveci Ga.Doslovno se smijem :D od radosti..Sto prije nije bilo.Budio sam se mrzovoljan.
Cak,nakon duze molitve,u sred dana,dozivajuci 20ak puta sve blaze i tise-Dodji duse ljubavi,ispuni me,posveti me,osnazi me,vodi me....Dobijem "pilulu" spokoja koja se ne moze porediti sa cijelom ljekarnom lijekova za smirenje.To zelim i tebi.Ali se opusti,u brigama i napetostima,ne mozes funkcionirati,ni moliti,ni primiti..

Molicemo za tebe..nemoj previse da brines za sutra u danasnjem danu..

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2009 11:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Hvala ti, mili moj novi prijatelju... :D

Hvala vam svima, neizmjerno osjećam vašu molitvu, suosjećanje i želju za pomoći. I sve to će dovesti do uspjeha, sigurna sam.

Da, kod mame i tate spavam kao malo dijete...To je moja oaza, moj zemaljski raj u kojem dobivam svu ljubav i tek u ovim godinama sam počela zahvaljivati Bogu na milosti što mi je dao upravo te roditelje...Tek sad sam svjesna kolik je dar primati toliku Ljubav od roditelja...

...Nisam osoba koja se uznemiruje ili opterećuje zbog nečega ili nekog...Sve to, ako se i dogodi, kod mene traje vrlo kratko jer znam da sam pod Božjom zaštitom i da sve što me snađe - On kontrolira..Tako da ne brinem tjeskobno za sutra..Čak sam i malo previše opuštena ponekad pa to ostavlja dojam neozbiljnosti...
Znači, ipak nije uzrok mog nespavanja u nekom podsvjesnom problemu ili pritisku...Nisam ni opterećena tuđim očekivanjima i nisam pod onim pritiskom da u "svemu moram biti najbolja" i da moram biti "savršena"..nisam zapravo ni pod kakvim velikim pritiskom...

No, vjerujem čvrsto da će sve biti dobro i još jednom vam hvala što ćete me se sjetiti pred spavanje. Znajte da ste tad i vi u mojoj molitvi i mislima! :grlim te: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2009 11:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..eh ti baš ne želiš odrasti :lol:
Citat:
Nisam osoba koja se uznemiruje ili opterećuje zbog nečega ili nekog...Sve to, ako se i dogodi, kod mene traje vrlo kratko jer znam da sam pod Božjom zaštitom i da sve što me snađe - On kontrolira..Tako da ne brinem tjeskobno za sutra..Čak sam i malo previše opuštena ponekad pa to ostavlja dojam neozbiljnosti...
Znači, ipak nije uzrok mog nespavanja u nekom podsvjesnom problemu ili pritisku...Nisam ni opterećena tuđim očekivanjima i nisam pod onim pritiskom da u "svemu moram biti najbolja" i da moram biti "savršena"..nisam zapravo ni pod kakvim velikim pritiskom...


u onoj groznoj emisiji "Trenutak istine" bi ti rekli da ti ne znaš šta tvoja podsvjest misli i šta se u njoj događa, pa.. :lol: :lol:
valja neke stvari uzet u obzir s rezervom bar :lol:
Moram te malo cimat...nemam koga :lol:

Al neka ti bude kako vjeruješ :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 sij 2009 08:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLITVA ZA SVE NASE CLANOVE TT !!!

Molimo Te Isuse da nas i ovog jutra sve pogledas i zagrlis,

da nas privuces pod Svoj Plast ljubavi,kako bi i mi znali ljubiti

jedni druge i moliti jedni za druge u svim nasim potrebama...

Izlij rijeke svoga Milosrda na sve nas i silu Duha Svojega,

da nas sve zapali iznutra i ocisti od svega zla koje nas obilazi...

Tebi Isuse predajem svakog brata i sestricu ovoga foruma TTa...

Ti nas vodi svim putevima kojima nam je poci,Ti budi uz sve nas

i bez prestanka u nasim malim srcima neka kuca Tvoj dah...Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 sij 2009 08:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Nedelja je Gospodine-Tvoj je dan !
Pogledaj i sada na sve nas i blagoslovi nas.
Tvoji smo i Tvoji zelimo ostati,ujedini nas..
Cesto puta smo slabi i misli nam lutaju...
Padamo pod teretom svoga kriza,klonemo...
Tesko nam se podici i krenuti naprijed...
Vjerujemo Gospodine da nam i tada pruzas ruku...
Samo jedan Tvoj pogled nas opet podize ...
Neka bude blagoslovljeno Sveto Ime Tvoje...
Neka nase misli budu uvijek uprte k Tebi Isuse...
Hvala Ti za sve milosti koje nam dajes...
Daj da ove rijeci -TEBE TRAZIM-budu uvijek istina...
Zelim da Te svi primamo svaki dan u svoje srce...
Da budes uvijek s nam i u nama...A M E N !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2009 07:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLIMO ZDUSNO ZA SVE NAS -TEBE TRAZIM !!!

Gospodine Isuse Kriste, Ti koji si svjetlost i radost naseg zivota,

daruj nam, molimo Te i danas svoga Duha siromastva, da nas stiti,

da nas vodi , da nam daje zdrav razum da Te i danas sljedimo , da

i danas idemo onim putem kojim nas Ti zelis voditi...

Daruj nam Duha poniznosti i jednostavnosti da nas oslobodi od svake

oholosti i sebeljublja , daj da ljubimo samo Tebe i one kojima smo potrebni.

Daruj nam Gospodine sebe , da po Tebi mozemo biti na korist svima

kojima ces nas danas poslati i onima za koje cemo Te danas moliti.

Daj nam snagu da svaki dan cinimo dobra djela, da budemo i mi

u nevolji sa nasom bracom koji neznaju izlaza, da i mi zaplacemo sa

onima koji ce plakati i da se radujemo sa onima koji ce se radovati...

Izvadi Gospodine nasa kamena srca, a podaj nam srce od mesa.

Ostani i sada s nama Gospodine jer mi Te svi tako jako trebamo.

Hvala Ti Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2009 08:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLITVA ZA SVE NAS -TEBE TRAZIM !!! :grlim te:

Molimo Te Gospodine Isuse da Tvoja prisutnost u nama sada otopi led nasih srca ,da mozemo ljubiti kao sto Ti nas sada ljubis. Da mozemo bit poslusni Tvom Bozanskom nauku da mozemo ljubiti svoje bliznje,a isto tako i one koji nas ne ljube,tako reci i svoje neprijatelje. Svojim snagama to nemozemo postici jer taj kriz je bez Tvoje pomoci pretezak za nas,zato Isuse dodi u nasa srca i otopi led da se upoznamo,da mozemo bit jaki s Tobom i reci odlucno-NE-svemu sto nije od Tebe...Uzmi nas za ruku Isuse i daj da budemo povezani s Tobom kao sto je Trs povezan sa lozom, kako bi i mi mogli donositi dobre plodove... Ucini nas svojim ucenicima ,da ispunjeni Tvojom ljubavlju svima mozemo svjedociti o Tebi...Hvala Ti Isuse za sve sto nam dajes u nasem zivotu,hvala Ti za sve milosti koje svakodnevno primamo i za svaki Kriz koji nas suoblicava s Tobom i vodi nas k Bogu...Oprosti nam kada smo slabi i kada se opiremo nositi svoj kriz...Pomozi nam da shvatimo da je sve sto dolazi od Tebe dobro za nas i da u dobru i zlu znamo prihvacati Ocevu volju..Sada Te molimo i za jedinstvo svih naroda i za sve one koji su napusteni i osamljeni osobito za sve clanove nasega foruma-TEBE TRAZIM-ujedini nas Gospodine sve i daj nam svoj sveti MIR...Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2009 08:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
sjetite se molim vas Samuela,.. Jadno djetesce,. koliko je zbunjeno i izgubljeno zaglibio u svijet tame... ide ka ponoru, samo ga Bog moze vratiti, nitko vise
Boze, Oce, ja Ti ga prikazujem,.. On je Tvoje djetesce, Ti si ga htio,.. Uzmi ga za ruku, Prigrli ga sebi, Dokazi mu da ga volis, i da on Tebe treba, ne svijet, vec Tebe,..
Oce, Samuel ne vidi, ljuske svjetovne potrebe, poroka i nagona su mu zaklonile vidik i osjecaje duhovne, molim te, skini mu ljuske sa ociju, i duse
Oce, oslobodi ga patnje, poroka alkohola, i svih posljedica koje idu uz tu navezanost, molim te U Ime Isusovo, oslobodi ga, i privedi ga sebi,..
Oce, on je dok je pokusavao biti Tvoj, imao je nocne more, on se vec borio sa ovim danima, prije nego ce doci, strah ga je bilo, nije mogao sam,,.. Molim te pogledaj to svoje nestasno djetesce,..
On treba Tvoju pomoc, njegova dusa vapi k tebi, ali duh svjetovni mu je prekinuo povezanost da duhom i dusom koji su se Tebi predali,.
Oce smiluj se sinu svojemu, koji se u trnovito zbunje zapleo, vrati se po njega, nemoj ga ostaviti samoga, boli ga od tolikog trnja,... Oce smiluj se,..
Milostivo pogledaj na to djetesce, i cijelu obitelj sto pored njega pati, i smiluj im se,...
OCE HVALA TI, JER SI DIVAN I VELIK, JER SU DJELA TVOJA NAD SVAKIM DJELOM,.. JER JE LJUBAV TVOJA NAD SVIMA VELIKA JE I VJECNO TRAJE,..
BOZE SMILUJ SE, OCE POGLEDAJ GA I PRIVUCI GA SEBI,.. KRISTE TI SI GA OTKUPIO, POMOZI MU DA PRIHVATI SLOBODU,... AMEN, AMEN, AMEN,...
Smiluj mu se Gospodine i vrati ga na put vjere,ljubavi i samopouzdanja u Tebe i uslisi sve nase molitve i vapaje nase i njegove ,jer Ti si Oce dobar i milosrdan...
Otvori Njegove uši za svoju riječ života predragi Gospodine. Oslobodi ga od okova svijeta i daj mu milost da te prepozna.
Ti Oce volis i ljubis svoje izgubljene ovcice i zelis da Ti se svi vrate u Tvoje stado,stog Te zdusno molimo puni ljubavi uslisi nase molitve i vrati ga ponovo na put istine i zivota,jer Ti si Gospodine ISTINA-PUT I ZIVOT i samo po Tebi mogu bit svi spaseni
Oslobodi ga Gospodine straha i svega zla koje ga prijeci biti Tvojim ljubljenim sinom,u Tvoje sveto Ime neka se makne sve zlo od njega i Ti Gospodine skini sve okove zla jer samo Tebi je sve poznato-molimo Te.
Utjesi njegovu majku koja Te moli za oslobodenje od zlih sila svoga sina i utjesi njegove najmilije i uslisi njihove molitve-molimo Te.
Isuse,.. pomozi mu da prihvati slobodu od okova svjetovnih... Isuse, pozovi ga imenom njegovim,.. pa nek ti odgovori kao Samuel: GOVORI GOSPODINE, SLUGA TVOJ SLUSA,... molim te Isuseeeee pomozi mu,.. spasi ga,.. otkupi ga,.. i pomozi mu da prihvati pomoc,
Oce-Tvoja sveta volja neka bude-A M E N !!! Hvala Ti Isuse,mi vjerujemo u Tebe ,mi se uzdamo u Tebe...hvala Ti....Po nasoj vjeri oslobodi ga svega zla...Amen.
Isuse on te poznaje, poznaje koliko je velika ljubav Tvoja,.. samo on se boji predati, strah ga je onoga sto imas pripremljeno za nj,.. molim te daj mu dar hrabrosti, mudrosti, strpljivosti i predanosti,.. Ljubavlju okupaj srce njegovo
Neka ljubav bude ljubljena,..
OCE MI TI SE KLANJAMO,.. TEBI SVE PREDAJEMO,.. SVE NASE POTREBE, STREPNJE, STRAHOVE, I NAROCITO OSOBE KOJE VOLIMO, I ZA KOJE TE MOLIMO,.. VJEK HVALJEN BUDI O MOJ GOSPODINE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 07:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Gospodin je pastir moj: ni u čem ja ne oskudijevam!
1Kor 1,26-31:

26Ta gledajte, braćo, sebe, pozvane: nema mnogo mudrih po tijelu, nema mnogo snažnih, nema mnogo plemenitih. 27Nego lude svijeta izabra Bog da posrami mudre, i slabe svijeta izabra Bog da posrami jake; 28i neplemenite svijeta i prezrene izabra Bog, i ono što nije, da uništi ono što jest, 29da se nijedan smrtnik ne bi hvalio pred Bogom. 30Od njega je da vi jeste u Kristu Isusu, koji nama posta mudrost od Boga, i pravednost, i posvećenje, i otkupljenje, 31da bude kako je pisano: Tko se hvali, u Gospodu neka se hvali.

Gospodine, daruj nam molitvu. Pošalji nam snagu svoga Duha da u ove riječi koje izgovaramo uđe nas život. U ovom času želimo ,da budes na pomoci svima ,koju tvoju pomoc trebaju .. Daj nam svoj blagoslov i pazit ćemo na ljude koje susrećemo; tražit ćemo pravo znanje; zahvalno ćemo primati radost kad nam je pokloniš; nosit ćemo svoj križ iz ljubavi prema tebi.

Bože, Oče nebeski, zahvaljujemo ti za primljene milosti i darove. Probudi u nama svetu radost da s ljubavlju prepoznajemo Tvoje znakove. Daj da danas u svakom našem koraku odjekne uzdah pouzdane molitve: Dođi, Gospodine Isuse pohodi Tebe-Trazim!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2009 10:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi nas ISUSE !!!

Evo ,koliko Ti prinosim djecice i sada pred Tebe...
Prinosim Ti sve nas forumase -TEBE TRAZIM-jer Te zaista mnogi jos traze...
Traze Te i lutaju ovim svijetom bez cilja, ali u nadi da ce Te ipak pronaci...
Cesto te puta i nadu,ali slabi u svojoj vjeri opet posrnu i padnu u ocaj tuge...
Pomozi ISUSE svakoj izgubljenoj ovcici kroz nase molitve i nase vapaje...
Vrati ISUSE sve izgubljene svome stadu ,a Ti ih Isuse jako dobro poznajes...
U Tvome su dlanu svi upisani i molim Te nedaj da se ikoje od njih izgubi...
Ti poznajes sve nase slabosti,nase tuge i ocaje i samo Ti znas,zasto je tako...
Mi Isuse vjerujemo u Tvoju ljubav i u Tvoje pouzdanje da ces nas sve spasiti...
Da ces nas sve zakriliti Plastem svoje ljubavi i vratiti izgubljene...
Da ces se veseliti zajedno sa svima nama -TEBE TRAZIM-svakom svom
djetetu,svom sinu ili kceri koja Ti se vrati...
Isuse iz dana u dan predajem Ti sve nas ovoga foruma,nase obitelji...
Nase najmilije i najpotrebnije Tvoga Milosrda...
Uslisi nas Isuse i ne daj da ikoje Tvoje dijete propadne u nemilosti...
Ti Isuse skidas sve okove i Ti samo Ti mozes uslisati nase vapaje...
Pogledaj i sada na sve nase molitve i uslisi nas Isuse,uslisi-molim Te.
Hvala Ti Isuse ta sve sto cinis za nas,hvala Ti za svaku uslisanu molitvu...
Slavimo Te Gospodine jer si Velik i Jak,jer nas volis i ljubis...Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 878 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr