www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 01 ožu 2010 22:53 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 22:02
Postovi: 7
Lokacija: slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
malo je reći da sam oduševljena ovom stranicom i ovim forumom.., jako, jako mi se sviđa.., sviđa mi se što imaju sve molitve koje sam pokušavala pronaći, stvarno sam oduševljena. Ne mogu reći da baš znam nešto puno o molitvi, ali vjerujem da ima snažan učinak.., Nažalost do sada nisam bas bila divna osoba, ali želim to promijeniti, želim svoj život pun ljubavi i sreće, a znam da će mi Bog pomoći. Imam jednu jako veliku želju, jako, iznimno veliku., znam da nista ne dolazi preko noći, ali ako bi mi netko od vas mogao predložiti koju devetnicu da molim za ostvarenje te moje želje.., Mislim, molim se ja i idem nedjeljom na misu.., ali htjela bih neku molitvu koja bi bila za posebnu nakanu.., hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 ožu 2010 13:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika

Molitva blaženoj Majci Tereziji

Blažena Terezijo iz Kalkute,
ti si dopustila da se Isusova žedjajuca ljubav na križu rasplamsa u tebi, kao gorući plamen ljubavi i tako si postala svima svjetlom Njegove Ljubavi.
Izmoli od Isusova Srca (spomenuti svoju nakanu,draga Ivana..)!
pouči me kako ću se potpuno predati Isusu čitavim svojim bićem, tako da i moj život širi Njegovo svjetlo i ljubav drugim ljudima.

Prečisto Srce Marijino,
uzroče naše radosti, moli za mene.

Blažena Terezijo iz Kalkute,
moli za mene!


Slika


Dragi Gospodine, Ti si mi dao hrabrosti iz vjere da Ti pripadam. Dopusti mi da volim sve one koji su nepoželjni onako kako ti voliš mene. Daj nam dio bogatstva Tvoje ljubavi, jer onda ćemo jedni druge prihvacati.

Najdraži Gospodine, ja te vidim danas i svaki dan utjelovljenog u tijelima bolesnih koje njegujem i dok ih njegujem olakšavam Tvoju bol. Ali ako se i sakrivaš pod mantilom ljutitog, izazvanog i narazumnog, ja te ipak prepoznajem i kažem: "Isuse, moj pacijentu, kako je slatko služiti Te." i

Gospodine, daj mi vjere i onda moj rad nikada neće postati muka i ja ću naći novu radost susrećući volje u ispunjenju želja svih siromašnih paćenika. Vi voljeni bolesnici, vi ste mi dvostruko vjerniji, jer je vaš Isus utjelovljen u meni; a koja je samo milost meni da vas smijem njegovati. Najdraži Gospodine, dopusti mi da uvidim dostojanstvo mog velikog poziva, sa svim njegovim obavezama. Nikad ne dopusti da ga postanem nedostojna, pretvarajući se u hladnokrvnost, u nestrpljivost ili u neradovanje. I, o Gospodine, pošto si ti Isus moj pacjent, budi milostivi i moj strpljivi Isus, oprosti mi moje greške i gladaj samo moju volju, koja je usmjerena k tome da tebe voli i da ti služi dok si u osobi svakog od bolesnika. Gospodine, učvrsti moju vjeru, blagoslovi moj rad sada i uvijek.

Radost je molitva, radost je snaga, radost je ljubav, radost je mreža ljubavi kojom možete doći do duša. Bog ljubi onoga tko radosno daruje. Više daje koji s radošću daje. Najbolji način da očitujemo svoju zahvalnost Bogu i ljudima jest radosno prihvaćanje svih stvari. [u]Ne dopustite da išta žalosno uđe u vas što bi moglo biti razlog da zaboravite radost Krista Uskrsloga"



b]Riječ mudrosti




Ljudi su katkad neuračunljivi, nelogični i sebični;Ipak im oprosti!
Kad si brižan,ljudi te mogu optužiti da imaš sebične motive;Ipak, budi brižan!
Ako si uspješan steći ćeš i lažne prijatelje i istinske neprijatelje; Ipak, i dalje budi uspješan!
Ako si iskren i prostodušan,ljudi će te pokušati prevariti; Ipak, budi iskren i prostodušan!
Ono što ti izgrađuješ godinama netko može porušiti u trenutku Ipak, gradi!
Ako si spokojan, miran i sretan,ljudi mogu biti ljubomorni Ipak, budi sretan!
Dobro koje učiniš danas,ljudi će zaboraviti sutra;Ipak, čini dobro!
Daj svijetu najbolje što imaš,vjerovatno neće nikada biti dovoljno;
Ipak, daj svijetu najbolje što znaš i imaš!
Ako pogledaš bolje, na kraju
Ipak je sve to između tebe i Boga
Nikad nije ni bilo između tebe i njih!



Mozes draga Ivana da molis svaki dan,ili 9 dana,ili 3 dana...
Bog ti bio milostiv i na pomoci...
Neka se preko Bl.majke Tereze proslavi u nasim molitvama ONAJ koji nas toliko ljubi...Hvala mu :grlim te: ..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 ožu 2010 14:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 22:02
Postovi: 7
Lokacija: slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ovo je zbilja divno :-) hvala na predivnoj molitvi i krasnim rijecima :-) :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr