www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: MOLITVE
PostPostano: 16 ožu 2006 16:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ožu 2006 14:31
Postovi: 46
Lokacija: Slav.Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U ime Isusa Krista i po zaslugama Njegove Predragocjene Krvi, prekidam i lomim svako prokletstvo, vradžbinu, urok, blokadu, zle čine, čaranje, zle veze, zamke, zastranjivanje, laži, zapreke, varke, pomućenost uma, duhovnu vezanost ili utjecaj; svaku bolest tijela, duše uma ili duha koja postoji na nama, ovom mjestu ili osobama, mjestima i stvarima koje smo spomenuli, a dolaze od nekih duhovnih sila, ili po našim pogreškama i grijesima (ponoviti sedam puta).

(Neki su sotonski pečati sedmerostruki).



U ime Isusa Krista, ovo mjesto, sve prisutne, njihove obitelji i poznate, mjesta gdje žive, sve što posjeduju, njihove poslove i sve izvore zarade, pečatim krvlju Kristovom ( ponoviti tri puta).

(Neki su okultni pečati trostruki).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ožu 2006 10:07 
MOLITVA

U Ime Isusa Krista, silom Duha Svetoga, dvosjeklim macem Duha Svetoga, ponistavam, prekidam svako proklestvo, urok, vradzbinu, magiju, praznovjerje, pecat, zapis, ugovor, zlo oko, svaku navezanost na pokojne i zive. Sveti Mihovile, ja ti naredjujem u Ime Isusa Krista, odvezi one slusatelje koji su svezani. Probodi sve zloduhe macem i baci ih pod kriz jeruzalemski da Isus s njima raspolaze. U Ime Isusovo, po snazi Njegova kriza, Njegove smrti i uskrsnuca zapovijedam duhu isijasa, tuberkuloze, depresije, reume, duhu bolesti raka, tumora, duhu samoubojstva, pobacaja, bludnosti, smrti, da napuste svaku osobu koja slusa radio emisiju i da duhovi odu pod noge Gospodina Isusa Krista, da Isus s njima raspolaze. Molimo te blagoslovljeni Oce, podigni svoju ruku i ozdravi svoj narod koji slusa emisiju po snazi sluge tvoga Isusa Krista, nasega Spasitelja. Amen. Aleluja!

Kirie Eleison, gospodine Bože naš, Gospodaru Vjekova, Svemogući i Svemoćni, ti koji si sve sazdao i sve preobražavaš, jedino sa svojom voljom, ti koji si Babilon pretvorio u rosu sedam puta jače užarenu peć, te zaštitio i spasio tvoja sveta tri mladića, ti koji si učitelj i liječnik naših duša, ti koji si spasenje onima koji se tebi obraćaju, molim te i zazivam te, uništi, istjeraj, natjeraj u bijeg svaku đavolsku silu, svaku sotonsku prisutnost i zavođenje, svaki zli utjecaj, zavođenje, čaranje ili zlo oko zlih i opakih ljudi koji su učinjeni nad tvojim djetetom.
Daj da umjesto zavisti i čaranja dođe obilje dobra, snaga uspjeh i ljubav.
Ti Gospodine koji ljubiš, pruži svoje moćne ruke te dođi u pomoć i pohodi nas, pošalji nam svoga Anđela mira da zaštiti dušu i tijelo i potjera svaku zlu silu, svaki otrov i urok pokvarenih i zavidnih ljudi tako da ti pod okriljem tvoje dijete sa zahvalnošću može pjevati.
-Gospodin je pomoćnik i neću se bojati onoga što mi može učiniti čovjek.-
-Neću se bojati zla jer si ti sa mnom-
Ti si moj Bog, moja snaga, moj Gospodar, Gospodar mira, Otac budućih vjekova, Alfa i Omega .
Da, Gospodine Bože naš , smiluj mi se, spasi svoje dijete od svake štete, prijetnje, uroka, zaštiti me i postavi iznad svakoga zla.
Po zagovoru Blagoslovljene Slavne Gospe, Majke Božje, anđela i svih svetih tvojih. Amen


Gospodine Isuse, molim te otvori nebesa. Prospi po nama prah svojih darova i karizmi. Dodji Duse dobrote i njeznosti. Dodji Duse Sveti zapali nas iznutra ognjem svoje Bozanske ljubavi. Dodji Duse Sveti rastopi ledena srca i udijeli nam spoznaju sto znaci biti katolik. Dodji Duse Sveti spusti se na nas i sve nas krsti svojom vatrom. Dodji Duse Sveti i udijeli nam sve darove o kijima govori sv. Pavao. Molim te za dar jezika. Odvezi one koji su svezani. Ti mozes raskinuti okove. Obnovi veceras nasu vjeru u Tvoju snagu. Dodji Duse Sveti i osvjezi moj zivot. Duse ognja zapali nas! Disi u meni Duse Sveti. Dodji Duse Sveti i dodirni moje usne. Udijeli mi dar propovijedanja i poucavanja. To te molimo po zagovoru Kraljice nasih srdaca, Nebeske majke, Djevice Marije, Kraljice mira. A sada udisite Duha Svetoga i slavite Isusa uskrsloga moleci u jezicima

MOLITVA OCU NEBESKOM
Oče nebeski, ja te ljubim hvalim i slavim. Hvala ti što si nam poslao svoga Sina Isusa Krista koji je pobijedio grijeh i smrt za moj spas. Hvala što si nam poslao svoga Duha Svetoga koji mi daje moć, čuva me i vodi prema punini života. Hvala ti za Majku Mariju, moju nebesku majku koja posreduješ s Anđelima i svetima za mene. Gospodine Isuse Kriste, stavljam se pod noge Tvoga Križa i molim Te da me prekriješ svojom predragocjenom Krvlju koja izvire iz Tvoga presvetoga srca, Molim te Isuse okruži me svojom Svetom svjetlošću, Oče koji jesi na nebesima, daj da vode ozdravljenja poteku sada u prošlost kroz očeva i majčina pokoljenja, očisti moje obiteljsko stablo od grijeha. Dolazim pred tebe Oče i molim oproštenje za sebe, sve članove svoje obitelji, svu rodbinu i sve svoje pretke za svakoga od njih koji se priljubio okultnim moćima i koji nije davao pravu čast Isusu Kristu, u Sveto Ime Isusovo, ja sada vračam svako područje koje je vilo oduzeto od Sotone i stavljam ga pod Gospodstvo Isusa Krista. Po moći Duha Svetoga, objavi mi Oče svaku osobu kojoj moram oprostiti kao i svaki
neipovijeđeni grijeh. Objavi mi Oče Sveti sve prigode koje su dale ili mogle dati uporište Sotoni u mome životu, Oče Dobri prinosim ti svako pomanjkanje molitve za oprost, prinosim ti svoje grijehe i sve putove gdje je Sotona utjecao na moj život. Po dobroti svojoj očisti me Oče.
Hvala ti za sve što objavljuješ, Hvala ti za Tvoje praštanje, za Tvoju ljubav prema nama. Gospodine Isuse Kriste, u Tvome Svetom Imenu vežem sve duhove u zraku, u vodi na zemlji i pod zemljom u Ime Isusa Krista vežem svako zlo. Zazivam predragocjenu krv Isusovu u zraku, atmosferi, vodi i zemlji i pod zemljom i na sve plodove koji nas okružuju. Oče Sveti dopusti svome Sinu Isusu Kristu da sa duhom Svetim i Djevicom Marijom s Anđelima i sa Svim Svetima me brane od svakoga zla i da zapriječe zlim duhovima da mi se osvećuju na bilo koji način.
Na čast Tvoju Oče izgovaram ovu molitvu: U Sveto Ime Isusovo, pečatim sebe, svoju obitelj svu nerođenu djecu i svu rodbinu predragocjenom Krvlju Isusa Krista Tebi Oče na čast.
AMEN!ALELUJA!
ima i zahvaljujuci Mu za zivot. Po Kristu Gospodinu nasemu. Amen!


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 ožu 2006 15:42 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 ožu 2006 15:21
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tebe tražim

BOŽE! Još u osvitu iz ložnice tjelo podižem, zovem Te, i ruke svoje križam
Oče moj,
Sine svevišnji,
I Duše, duše moje.
U sjeni zvijezde danice koljeno bolno prigibam, da zoru preteknem, da mi molitva bistra
poteče i čista k tebi dođe.
I veličat ću te Gospode. Ali kako? Srcem svojim što te nije ničim dostojno, il' riječju možda?
Kad je svaka ona pred tobom ništavna i mala, osim one jedne koja "NA POČETKU BIJAŠE".
Samo se pokloniti mogu i poljubiti zemjlu što za mene je stvori i prašinu iz koje sam satkan rukom tvojom
Bože, Ti koji umom i mudrošću svojom u sve proničeš što Si nebo pod noge prostireš, i zvijezde pališ i gasiš, što zemlju na dlanu ruke držiš, TI što si sjajem svojim i sunce zasjenio, pronikni u biće moje da istinu spoznam i tajnu nauka Tvoga.
Kolika je samo neznatnost moja među tisućama ovih, malen i ne zaslužan, ipak zoveš me imenom mojim, kao pastir ovcu prepoznaješ, ovakva kakav sam, prljava, grešna,
i ničim te dostojna.
I svejedno me ljubiš, u svoju zjenicu Ti me stavljaš da ti na oku budem, od puteva krivih noge mi odvraćaš, i zlotvore dahom uništavaš kad kod se približe domu mojemu.
Ko stol dlan mi svoj ispruži i zanj' postavi, živim kruhom nasiti me, krivnje sve u pravednost pretvori, zloće moje ne pamti, a dobrotom sve grešnosti moje pokrivaj.
I ozdravljaj me Gospode, u rani srca svoga sve moje rane zatopi, liječi slugu svoga.
Neka se ljubav i milina ko kiša proliju na ovo breme života moga. Tješi me i podiži sve ove odbačene križeve moje i nosi umjesto mene. Zauzmi se, grešan jesam i ovaj dan mi u "Knjigu Života" upiši da te i sutra slavim i tražim...
Jer samo onaj tko traži nalazi, tko kuca njemu se otvara i zato sam sretan jer znam da prije no što i ova molitva dođe do vrata Gospodnjih, i pokuca, da Ti već znaš tko je šalje, tko je s one Tvoje druge strane...
I zato gorljivo ću i sutra Bože, TEBE TRAŽITI.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2006 19:45 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Molitva za unutarnje ozdravljenje

Oče nebeski, hvala Ti za Tvoju beskraju ljubav u kojoj si predao svoga Sina da umre na križu za mene grešnika. Isuse, moj Spasitelju, hvala Ti što si uzeo moje grijehe i prokletstva i ponio ih na svom tijelu na križ. Hvala Ti što mi daješ Duha Svetoga. Duše Sveti, zahvaljujem Ti što me činiš djetetom Boga Oca i bratom Isusa Krista. Gospodine, Duše Sveti, žao mi je zbog svih mojih grijeha koje sam počinio opirući se Tvojoj snazi i djelovanju. Oprosti mi sve. Prihvaćam Isusa kao jedinog Gospodara svoga života. Bože, Duše Sveti, Ti ljubavi Oca i Sina, da bih sasvim pripadao Tebi, posvećujem Ti sada svoje tijelo i dušu, svoj um i cijelo biće, misli i želje, riječi i djela, radosti i tuge, svoj život i smrt. Ti budi Gospodar moga života. Duše ljubavi, ispuni me, posveti me, osnaži me, vodi me.

Isuse, molim Te da uđeš u moje srce, da dotakneš sva moja životna iskustva koja trebaju ozdravljenja. Ti me poznaješ bolje od mene samoga. Izlij zato svoju ljubav u svaki djelić moga srca. Gdje god otkriješ ranjeno dijete, dotakni ga, utješi i oslobodi ga.
Pođi sa mnom kroz moj život od trenutka moga začeća. Očisti me i oslobodi od svih negativnih utjecaja koji mogu doći iz toga vremena. Blagoslovi me kao malo dijete u majčinoj utrobi odagnaj sve zapreke koje su možda postojale u vrijeme kad me majka nosila.
Usadi u mene duboku želju da budem nanovo rođen i iscijeli svaku fizičku ili emocionalnu traumu koja mi je mogla naškoditi za vrijeme rađanja. Hvala Ti Gospodine što si bio sa mnom i prihvatio me u svoje ruke u času moga rođenja, što si Ti želio moj život na ovoj zemlji i već mi onda govorio da me nikada nećeš ostaviti ni zapustiti.
Isuse, molim Te osvijetli cijelo moje djetinjstvo svojim svjetlom i dotakni sva ona sjećanja koja priječe da budem potpuno slobodan. Ako sam trebao više majčine ljubavi, pošalji svoju majku, Mariju, da nadoknadi sve što nedostaje. Zamoli je da me drži, čuva, poljubi, da mi priča priče i ispuni sve praznine koje samo majčina ljubav svojom toplinom može dati.
Gospodine, možda je dijete u meni bilo lišeno prave očinske ljubavi. Oslobodi me tako da mogu reći Abba, Oče, svakim dijelom svoga bića. Ako mi je trebalo više očinske ljubavi, sigurnosti i spoznaje da sam voljeno i željeno dijete, molim Te čvrsto me zagrli. Dopusti mi da osjetim sigurnost u Tvojim snažnim rukama. Obnovi moje povjerenje i hrabrost da se uzmognem suočiti sa svim kušnjama ovoga svijeta, znajući da će me Očevo okrilje uvijek čuvati od pada.
Prođi kroz moj život, Gospodine, i utješi me u svakom onom trenutku kada ljudi prema meni nisu bili ljubazni. Ozdravi rane od onih susreta i osoba koje su unijele strah u moje biće, ili možda učinile da se povučem u sebe i sagradim barijere prema drugim ljudima. U trenucima kad sam se osjećao usamljen, ostavljen i odbačen od ljudi, podigni me svojom ljubavlju i daruj mi sigurnost i osjećaj vrijednosti. Ljudi su me odbacili, govoreći ružne riječi u vrijeme dok sam bio nevino dijete. Osjećao sam se tužno i napušteno. Dođi Gospodine i ozdravi me.
Prikazujem Ti svoje nagone i grešne navike, svu moju pokvarenu i zlu narav i molim Te da me očistiš i opereš, o Gospodine Isuse, predajem Ti cijeloga sebe, svoje tijelo, razum i duh, i zahvaljujem Ti što me obnavljaš. Hvala Ti, Gospodine.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2006 20:04 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Moliti jednom riječju

Ti si moja sreća i moja radost


* Ugodno se smjestite… Zatvorite oči… Smirite se…

* Učinite jednu vježbu opuštanja…

* Udahnite duboko jednom ili dvaput… Zatim dalje dišite vašim normalnim ritmom… Postanite svjesni svoga disanja i nemojte na nj utjecati… Zatim više ne mislite na nj…

* Zamolite Duha Svetoga da vas vodi kroz molitvu…

* Sjetite se jedne određene situacije u vašem životu kad ste osjećali veliku radost… Doživite ju u mislima još jednom…

* Zamislite si da je tu i Gospodin… On se raduje zajedno s vama, jako se raduje… Zrači radošću…

* Gospodin dolazi k vama i kaže: «Ti si moja sreća i moja radost… Ti si moje jedno i moje sve; jako te ljubim»… Čujte ove riječi kako ih On govori vama, uvijek iznova… Kažite ih samima sebi… Načinite između toga malu stanku, da biste primili pun smisao ovih riječi i pustili da vas one dodirnu… Ne dajte se od njih odvratiti, ostanite pri ovoj rečenici: «Ti si moja sreća i moja radost»… Umetnite vaše ime… Usredotočite se na njih… Pustite jednostavno da se ove riječi spuste duboko u vas…

* Kad vam se učini zgodnim, privedite svoju molitvu kraju i zahvalite Bogu…

* Otvorite polako oči i završite svoju molitvu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ožu 2006 08:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sve su ovo lijepe molitve, ali ima li netko molitve za zaposlene koji imaju obitelj?
Posebno za majke koje nakon posla dolaze kuci kuhaju, spremaju, peru, pomazu djeci, igraju se s njima pa na kraju dana malo svoje paznje posvete i svome muzu i onda jedva drzuci se na nogama lijegaju u krevet i zadnjim snagama svoga bića uspijevaju se jedino iskreno prekriziti. Dakle, unatoc svojoj zelji ne mogu odvojiti toliko vremena za izgovaranje ovih dugačkih molitava.

Mozda da napisete svoje spontane molitve iz srca, a ne samo ove "po obrascu".

:idea:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ožu 2006 22:01 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
VEČERNJI SUSRET


Isuse, dođoh Ti reći kako me u grlu guši
od isplakanih suza kako me boli u duši.
Dođoh Ti šaptati kako mi križ izrani rame
i kako ga teško nosim.
jer je pretežak za me.
Dođoh Ti se tužit u suton ovoga dana,
jer me zbuni tvoje raspelo.
Kleknuh da Ti se jadam,
ali me zbuni tvoje raspelo.
Žižak Ti osvijetli lice,
raspeto, presveto tijelo.
U suzama, izmučen, izboden, raspet i sam,
o, Bože, što da se tužim,
pa mene je pred Tobom sram.
Gle, Ti nijemo šutiš,
nikome se potužio nisi,
a Tvoje presveto tijelo
stravično na križu visi.
Probodene noge i ruke,
probodeno je srce Tvoje.
Kako je tuga tvoja teška
I sitne boli moje.
Isuse, dođoh, Ti se jadat u suton ovoga dana,
al motreć Tebe, išćeznu moja rana.


vlč. Zlatko Sudac


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 ožu 2006 22:01 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
DEVETNICA ZA ISCJELJENJE OBITELJSKOG STABLA

ČUDOTVORNA MOLITVA
''Molite ovu molitvu s pun vjere, nije važno kako se osjećate. Kada dođete do točke, stanje kada shvatite puno značenje svake riječi, cijelim srcem, nešto dobro duhovno će Vam se dogoditi. Iskusit ćete Isusa i On će promijeniti cijeli Vaš život na veoma poseban način. Vidjet ćete.''

Fr. Peter Mary Rookey

Gospodine Isuse,
evo me pred Tobom, ovakav kakav jesam. Žalim i kajem se zbog svojih grijeha, molim Te oprosti mi. U tvoje ime opraštam svima što god učiniše protiv mene. Odričem se sotone, zlih duhova i svih njihovih dijela. Dajem Ti svega sebe, Gospodine Isuse, sada i zauvijek. Pozivam Te u svoj život. Prihvačam Te kao svog Gospodina, Boga i Spasitelja. Ozdravi me, promijeni me, ojačaj me u tijelu, duši i duhu. Dođi Gospodine Isuse, prekrij me Tvojom Predragocjenom krvlju i ispuni me Tvojim Svetim Duhom. Ljubim Te Gospodine Isuse! Slavim Te Isuse! Zahvaljujem Ti Isuse! Slijedit ću Te svakog dana mojega života. Amen.

Marijo, moja Majko, Kraljice mira, svi anđeli i sveti, molim Vas pomozite mi! Amen - posrednik između tebe i Isusa

DEVET KOLJENA - MAJKA - 9 DANA
DEVET KOLJENA - OTAC - 9 DANA

KRUNICA ISCJELJENJA I OTKUPLJENJA

RADOSNA OTAJSTVA

1. koga si Djevice po Duhu Svetom začela - da nas otkupi od grijeha naših roditelja i predaka!
2. koga si Djevice Elizabeti u pohode nosila - da nas izliječi od trauma iz majčine utrobe!
3. koga si Djevice rodila - da nas ozdravi od šokova našega rađanja!
4. koga si Djevice u hramu prikazala - da nas izlieči od bolnih uspomena našega djetinjstva!
5. koga si Djevice u hramu našla - da nas otkupi od grijeha naše mladosti i propusta!

Molitva:
ISUSE JA PREDAJEM U RANU TVOGA PRESVETOG SRCA SAMOG SEBE I SVE ČLANOVE OBITELJI (RECI JOŠ KOGA ŽELIŠ) I SVU NEROĐENU DJECU. MOLIM TE DA SVOJOM PREDRAGOCJENOM KRVLJU PREKRIJEŠ,ISPUNIŠ I ZAŠTITIŠ NAS I NAŠE OBITELJI. ISUSE TI SI GOSPODIN I GOSPODAR NAŠ. TI IMAŠ SVU VLAST NAD SVIMA NAMA I NAD SVIM ŠTO MI RADIMO. GOSPODINE ISUSE, ZAPEČATI SVOJOM SVETOM KRVI SVA MJESTA GDJE ŽIVIMO, BORAVIMO, SADA SE NALAZIMO, RADIMO, SVE PUTOVE DOHOTKA KOJI SU NAM OD BOGA NAMIJENJENI I SVA MATERIJALNA SREDSTVA KOJA POSJEDUJEMO. ISUSE OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI KOD OCA NEBESKOG NAS I SVE ČLANOVE NAŠE OBITELJI, DOK NAS ZLI OPTUŽUJE. ISUSE ISPLATI I OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI SVAKOG ČOVJEKA KOJEG SMO MI OŠTETILI, RANILI I POVRIJEDILI. ISUSE OTKUPI OD NAS SVE LJUDE KOJI SU NAS POVRIJEDILI ILI SU NAS NA BILO KOJI NAČIN OŠTETILI. ISUSE DAJ NAM SVOJE LJUBAVI ZA SVE LJUDE OSOBITO ZA ONE KOJE NE VOLIMO.
MAJKO MARIJO MI U PLAMEN LJUBAVI TVOGA BEZGRIJEŠNOG SRCA STAVLJAMO SAMI SEBE I SVE ČLANOVE NAŠIH OBITELJI, UZMI SVE NAS U SVOJ NARUČAJ I PREKTIJ SVE NAS SVOJIM PLAŠTEM I ZAŠTITI NAS OD SVAKOG ZLA DUŠE, DUHA I TIJELA. AMEN. ALELUJA
SVETI JOSIPE I SVI SVECI BOŽJI MOLITE ZA NAS, MOLITE S NAMA, MOLITE ZA SVE NAŠE POTREBE I SAČUVAJTE NAS OD SVAKOG ZLA, DUŠE DUHA I TIJELA. AMEN. ALELUJA.
SVETI BIŽJI ANĐELI I ARKANĐELI, SVETI MIHAELE, SVETI RAFAELE, SVETI GABRIJELE, I NAŠ ANĐELE ČUVARU SA SVIM LEGIJAMA BOŽJIH ANĐELA, UČINITE NAS NEOZLIJEĐENIM I NEVIDLJIVIM PRED SVIM VIDLJIVIM I NEVIDLJIVIM NAŠIM NEPRIJATELJIMA. VODITE NAS KROZ ŽIVOT I SAČUVAJTE NAS. AMEN. ALELUJA.
KRVLJU ISUSA KRISTA U IME ISUSOVO SLAMAM SVAKU SNAGU, SVE OKULTNE PRAKSE, PROKLETSTVA, NEGATIVNIH MISLI, NEGAGATIVNIH POSTUPAKA, NEGATIVNIH SNOVA, NEGATIVNIH ŽELJA, IZREČENIH, PREPRIČANIM, PROREČENIH, SANJANIH, NAPISANIH, IZGOVORENIH, ODSLUĐANIH, ODSVIRANIH ILI UČINJENIH PROTIV MENE I SVIH ČLANOVA MOJE OBITELJI.
PO PRESVETOJ SMRTI, MUCI, USKRSNUĆU GOSPODINA ISUSA KRISTA PROGLAŠAVAM SBE I SVE ČLANOVE MOJE OBITELJI SLOBODNIMA ZA SVE ŠTO NAM TI BOŽE ŽELIŠ DATI. NEKA NAJSVETIJA KRV ISUSA KRISTA OPERE I SNAGOM DUHA SVETOGA ISCIJELI SVE NAS.
U IME ISUSA SNAGOM PRESVETE KRVI KRISTOVE SLAMAM SVA NEGATIVNA NASLJEĐA DUHA, DUŠE I TIJELA KOJA SU SE PRENIJELA ILI KOJA SE ŽELE PRENIJETI SA NAŠIH PREDAKA I IZ SVIH LOZA NA NAS I NAŠU DJECU.


Zadnja izmjena: Admin; 30 ožu 2006 11:28; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2006 09:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 ožu 2006 11:48
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
KRUNICA OZDRAVLJENJA I OSLOBOĐENJA

-RADOSNA KRUNICA-

1. Koga si Djevice po Duhu Svetome začela, da nas otkupi od grijeha naših roditelja i predaka i dotakne svojom ljubavlju trenutak našeg začeća.
2. Koga si Djevice Elizabeti u pohode nosila, da nas izliječi od traume iz majčine utrobe.
3. Koga si Djevice rodila, da nas ozdravi od šokova našeg rođenja sve do pete, sedme godine.
4. Koga si Djevice u Hramu prikazala, da nas ozdravi od bolnih uspomena našeg djetinjstva i mladosti.
5. Koga si Djevice u Hramu našla, da nas otkupi od grijeha i propusta naše mladosti do danas.


-ŽALOSNA KRUNICA-

1. Koji se za nas krvlju znojio, da nas ozdravi i zaštiti od svakoga straha, noćnih mora, nemira,,kompleksa, krivnje, odbačenosti.
2. Koji je za nas bičevan bio, da nas oslobodi od duha bludnosti, požude očiju, požude tijela i oholosti života.
3. Koji je za nas trnjem okrunjen bio da nas izliječi od mržnje, depresije, samosažaljenja, agresije i ljudskih obzira.
4. Koji je za nas teški križ nosio da nas izliječi od svih povreda koji su nam drugi nanijeli i ozdravi naše međuljudske odnose.
5. Koji je za nas na križ raspet bio da nas oslobodi od svakoga egoizma i oholosti.



-SLAVNA KRUNICA-
1. Koji se od mrtvih uskrsnuo, da provru u nama sve snage Duha Svetoga, sve ono što smo po misama, molitvama i sakramentima primili.
2. Koji je na nebo uzašao, da naša srca privuče k sebi i podari nam dar opraštanja.
3. Koji je Duha Svetoga poslao, da položi svoje ruke na nas i obuče nas u silu odozgo.
4. Koji je tebe Djevice na nebu uzeo da ukloni svaku sumnju, nevjeru.
5. Koji je tebe Djevice na nebu okrunio, da nam udjeli sve darove i plodove Duha Svetoga da već ovdje živimo kraljevstvo nebesko.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2006 10:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 ožu 2006 11:48
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ZAGOVOR SLAVNOG MUČENIKA SV. EKSPEDIT[url][code]

P.S. Who is SV. EKSPEDIT??
:roll: :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr