www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 211 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 27 lip 2013 06:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
Hvala Ti Gospodaru moj! Tu smo i čekamo Te :) ! Dođi u naša srca i učini ih sličnima Tvojem Presvetom Srcu!
Pošalji Duha Svojega u naš um da razmišljamo ljubavlju, a ne pameću!
Volim Te!
smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2013 06:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Prijatelju moj :grlim te:
Hvala Ti....za sve..
Hvala Ti, što si uvijek tu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2013 22:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Najbolji moj prijatelju hvala ti za sve :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 srp 2013 06:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
Hvala Ti! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 srp 2013 07:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 ruj 2013 19:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 lip 2013 22:09
Postovi: 69
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tražio sam temu na ovome forumu gdje bi mogao se zahvaliti Bogu javno ali i nekom od članova ovoga foruma. Prije svega HVALA BOGU OCU, SINU I DUHU SVETOM što me je prosvijetlio da shvatim da je samo u Gospodinu Isusu Kristu spas, i da je nepobitna istina ono što je on činio i govorio. Priznajem da sam pogriješio kada sam otvorio temu biblijski dokaz o reinkarnaciji, to jest bilo moje razmišljanje i sumnja, ali ono nije moglo poništiti moje uvjerenje o životu vječnom i uskrsnuću tijela. Te sam izrazio svoje mišljenje da u Bibliji nije sve riječ Božija ili da nije sve riječ Božja što dolazi od usta svećenika sa oltara, takođe sam izražavao svoje uvjerenje da Pakao ne postoji kao mjesto, u kojem se muče ljudi koji su griješili i odbacili Boga. Nazivao sam Boga koji kažnjava i monstrumom i zlikovcem. I još mnogo toga sam rekao, a sada ću reći NEKA ME BOG SUDI NA OSNOVU SVEGA ŠTO SAM REKAO I NEKA SE NJEGOVA PRAVEDNOST ZADOVOLJI NA MENI I MOME ŽIVOTU. Ispovidio sam se poslije svega toga i u danima poslije toga sam doživio mnoge milosti od Gospodina Isusa osobno me je njegov Sveti Duh dotakao par puta. Neću vam opisati kako se sve to dogodilo samo mogu reći prelijepo je. Neću iznositi svoje odluke jer ODLUKA SE NOSI U SRCU, NE NA JEZIKU samo mogu reći da se čuvam od grijeha i da redovnije idem na Svetu Misu i molim se Bogu svaki dan u privatnosti svoje sobe u kojoj spavam. A na kraju hvala svima na ovom forumu koji su izrazili brigu za mene, a posebno hvala forumašu pod nazivom Cirenac jer je prikazao misu za mene. Još nešto ću reći NE DONOSITE PRERANE SUDOVE O NEKIM FORUMAŠIMA I LJUDIMA OKO SEBE, PUSTITE GOSPODINU ISUSU DA SUDI JER GA JE BOG OTAC POSTAVIO NA MJESTO SUDCA SVIM ŽIVIM BIĆIMA KOJA POSTOJE. Takođe neću pokušati nego ću izbjegavati da se uključujem u rasprave na ovom forumu kako nebi sagriješio, čitati ću ono što je zanimljivo i korisno, a malo toga ću komentarisati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 ruj 2013 21:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Isuse dragi ponekad smo tako nezahvalni...Želim ti reći večeras ISUSE HVALA TI NA SVEMU ŠTO NAM DAJEŠ!!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lis 2013 21:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Danas je tema evanđelja bila zahvalnost, pa sam cijeli dan u promišljanju iste..i shvatih na
koliko toga Mu želim reći hvala, i koliko to manjkavo činim. Pa ako to nekoga potakne na to isto Bogu hvala!

Hvala na Zdravlju moje obitelji i mene,
Hvala na dobrostanju u kojem uvijek živim, u sigurnosti da imam kruh na stolu i mnogo više od toga, na darovima koje imam a uzimam zdravo za gotovo,

Hvala na obitelji koju mi je darovao iz samo Njemu poznatih razloga,

Hvala na Vjeri koju mi je darovao: na obraćenju koje mi je milosrdno udijelio, na novom rođenju, na milosti krštenja u Vatri, na milosti raskajanog srca i da uvidim što je grijeh u Božjim očima, na tolikim darovima koje mi je darovao a kojih nisam vrijedna, i što me trpi i oprašta mi kad iznova griješim

Hvala na teškim životnim razočaranjima i bolima koja su me učinila novom osobom koja uviđa koje su istinske vrednote

Hvala jer nije dopustio da se dosad iskreno zaljubim i udam jer bi si uništila život

Hvala jer se ne borim s debljinom, jer imam brz metabolizam i ne moram se ubijati dijetama kao mnoge druge žene i (muškarci)

Hvala na tome što sam upisala (dugo željeni) fakultet i položila najteže ispite samo pomoću Njega

Hvala na talentima koje mi je dao, kojih često nisam ni svjesna i sumnjam u njih

Hvala na lijepoj kući na periferiji, okruženu zelenilom,cvijećem, Božjim ljepotama

Hvala na privilegiji da se obrazujem, na što mnogi nemaju pravo, pa ni na osnovno obrazovanje

Hvala na divnom daru glazbe, posebno klasične koja me posebno smiruje u trenucima kad me svijet odvlači i rastresa

Hvala jer živim u predivnom svijetu kojeg nam je Bog čudesno stvorio da uživamo u njemu, a nažalost često ne samo da ne uživamo već i kaljamo Njegovo djelo

Hvala jer imam privilegiju na čistu vodu što mnoge napredne zemlje nemaju, što imam mogućnosti
ugrijati se kad je hladno, što nisam beskućnik

Mogla bi još do sutra zahvaljivati jer mi je srce baš pravo razgaljeno, ali neću....
pa evo ako tko osjeća da bi poželio podijeliti s drugima na čemu je zahvalan Stvoritelju nek napiše.:)
smajlic8

Možda ne treba na ovo gledati kao stvari koje su bitne, jer sigurno materijalna dobra nam nisu bitna za Kraljevstvo nebesko, ali svakako je dobro imati na umu koliko ih zdravo za gotovo uzimamo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2013 23:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Hvala Ti Isuse što si u mome životu. :)
Hvala Ti beskrajno na Tvojoj dobroti i ljubavi prema meni. :)
Hvala Ti što si mi najbolji Prijatelj. :)
Hvala TI što si uvijek tu. :)
Hvala Ti što mi uvijek daruješ priliku :)
Hvala Ti što me čuvaš od pada. :)
Hvala Ti na mome anđelu čuvaru,najboljem ;)
Hvala Ti i za ona dva anđela,mamu i tatu :)
Hvala Ti na svemu ovome materijalnom što si mi dao,
oko mene :)
Hvala Ti za ovaj prekrasan forum i još divnije ljude :)
Hvala Ti na suncu što nas grije,i što si produljio
sunčane dane,tako da uštedimo na grijanju :)
Hvala Ti što me uvijek spašavaš,pa makar to i u zadnji čas ;)
Hvala Ti na svim ljudima koji su bili i koji jesu u mome životu :)
Hvala Ti na svim lekcijama koje si me naučio :)
Hvala Ti na mome zdravlju :)
Hvala Ti na svim prekrasnim trenucima provedenih uz Tebe,
btw to su mi najbolji trenuci i dani života moga :)
Hvala Ti za finu klopu ;)
Hvala Ti za sve predivne svećenike i proroke koje si nam
podario :)
Hvala Ti za sve milosti koji si mi udijelio :)
... i za sve ono što zaboravih HVALA TI ISUSE :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2013 10:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Hvala ti Isuse na jednom položenom vozačkom ispitu :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 211 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr