www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 10:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 15 ruj 2011 13:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodine,nisam dostojna da te zovem. Ali ipak pocuj moj vapaj i smiluj mi se. Gresna sam,Gospodine,operi me od mojih grijeha. Sacuvaj me od zlobe i ojacaj mi vjeru. Cuvaj moju obitelj. Molim te cuvaj mog supruga. Hvala ti sto si mi ga dao tako njeznog i pazljivog i punog ljubavi i dobrote. Hvala ti sto sam postala mlada majka i sto je beba zdrava i dobra. Oslobodi me,Boze,bolnih oziljaka iz djetinjstva. Daj mi snage da nemislim o teskim trenutcima i gubitcima iz svoje proslosti vec da krenem dalje puna snage i vjere u tebe.
Gospodine,zlo se dogadja u svijetu. Nedopusti sotoni da zavlada. Molim te,pomozi siromasnima, bolesnima, usamljenima, nevjernicima, invalidima, starim i nemocnim osobama. Spusti svoje milostive oci na progonjene, uplasene, izbjeglice, zrtve nasilja, ovisnike, beskucnike i na sve koji ma je potebna tvoja milost. Molim ti se za sve vjernike na ovom forumu. Blagoslovi ih i daj il snage i vjere u Tvoju postojanost i u Tvoju moc.
amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 24 ruj 2011 07:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Oce nas nebeski, Ti si Otac svih nas na zemlji i na nebu.Primi i SADA sve nase molitve koje Ti upucujemo.Pogledaj nase glave sagnute i nase ruke podignute Tebi. Molimo Te i sada za sve one kojima je nasa molitva najpotrebnija, primi ih u svoje srce Oce nas ,jer mnogi su jos jako udaljeni od Tebe. Mnogi Te psuju i vrjedaju Tvoje Sveto Ime pogrdnim rijecima. Mnogi uzivaju u slasti opojnih sredstava kako bi im ovaj gorak zivot malo laknuo neznajuci da time upropascivaju i sebe i svoje najmilije.Oprosti im Oce , jer neznaju sto cine. Sila tame i zla zavladala je njihovim umom , ali Ti Gospodine mozes skinuti sve te okove kojima su zarobljeni. Ti Gospodine mozes ozdraviti svakog bolesnika , svaku dusu podici, sva ranjena srca izljeciti. Primi ih sve Gospodine pod svoje srce i pod svoj Plast neizrecive ljubavi. Tebi predajem sada sve nemocne i bolesne , sve one koji Te traze , a nemogu Te naci. Sve one koji lutaju i zive u tami zla ovozemaljskog svijeta.Oslobodi ih Gospodine po nasim molitvama. Budi Milosrdan i nama i njima. Ti se radujes svakoj izgubljenoj ovcici koja se vraca u Tvoje stado. Daj da se vrate svi jedan po jedan i da uzivaju u Tvom Milosrdnom srcu koje je puno ljubavi i prastanja. Isuse, posebno Te molim SADA za obracenje svoje djece Krunoslava, Kristijana i Ivane. Po Tvom Svetom Imenu ISUS i po Tvojoj Predragocjenoj Krvi koju si prolio na drvu Kriza,spasi ih od svakoga zla i budi im milostiv. Oni Isuse neznaju sto cine ,ali molim Te zdusno ,raskajana srca pogledaj ih i oprosti im sve po mojim molitvama ,a po Tvojoj svetoj volji.Hvala Ti Oce, hvala Ti Sine , hvala Ti Duse Sveti za sve sto cinite za mene , za moje najmilije i za sve one koje vam prinosim u svojim molitvama...Aleluja...Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 24 ruj 2011 09:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
VE NA VEĆU SLAVU BOŽJU!
“Vi, što se bojite Gospoda, očekujte njegovu milosti ne skrećite s pravoga puta,
da ne propadnete.Vi, što se bojite Gospoda, uzdajte se u nji plaća vam neće propasti.
Vi, što se bojite Gospoda, nadajtese dobru,vječnoj radosti i milosti“. (Sir 2,7-9).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re:
PostPostano: 29 ruj 2011 16:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodine,
Ti si Sveti i svemoguci nas Bog, Otac nas, koji otpusta grijehe svima koji se iskreno kaju, a ja se kajem. Klecim na koljenima pred tobom, o Boze. Smiluj se meni i mojoj obitelji. Blagoslovi moju kcer Valeriju i supruga Hrvoja. Daj im zdravlja i blagoslova. Molim te gledaj na siromasne, one koji Te nepoznaju, bolesne, nemocne, usamljene i svima kojima je potrebna Tvoja milost. Strpljivo iscekujem konacni dan Gospodnji, kada cemo svi stati pred Tvoje lice. Nadam se da ces me pomilovat, te da cu u raju sresti drage koji nisu vise kraj mene.
Gospode na svemu Ti hvala.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: 24 lis 2011 17:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Izbavi me, o Isuse,




Od želje da budem voljen,
Od želje da budem veličan,
Od želje da budem poštovan,
Od želje da budem slavljen,
Od želje da budem hvaljen,
Od želje da budem ispred drugih,
Od želje da me pitaju za savjet,
Od želje da me priznaju,
Od želje da budem poznat,
Od straha da budem ponižen,
Od straha da budem prezren,
Od straha da trpim prijekore,
Od straha da budem oklevetan,
Od straha da budem zaboravljen,
Od straha da mi se nanese nepravda,
Od straha da budem ismijan,
Od straha da budem osumnjičen.

Bl. Majka Terezija


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: 31 lis 2011 07:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodine,svemoguci i vjecni Boze.
Zahvaljujem Ti se na jos jednom danu,
Sretna sam sto si mi dao topli dom i obitelj.
Zahvalna sam Ti sti si mi vratio zdravlje i mir.
Hvala sto imam zivo i zdravo dijete.
Molim Te udijeli zdravlja mojim bliznjima.
Nedopusti da sotona nadvlada svijet.
Vodi nas i pokazi nam pravi put koji vodi do tebe.
Oprosti mi sve grijehe, pomiluj me.
Pomozi mi da negrijesim toliko.
Daj blagoslova svim bolesnima, napustenima, usamljenima, zrtvama zlostavljanja, nevjernicima da se obrate, invalidima, starijima i nemocnima, nesretnim i tuznim ljudima, izbjeglicama, beskucnicima, siromasnima...
Pomozi nam da budemo pripravni za dolazak nasega Spasitelja, Tvoga Sina Isusa Krista.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 15 ožu 2012 16:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 ožu 2012 10:07
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Netko je pisao o molitvama protiv uroka. Možete li mi objasniti kako se moli i što je sve potrebno?

"U ime Isusa Krista i po zaslugama Njegove Predragocjene Krvi, prekidam i lomim svako prokletstvo, vradžbinu, urok, blokadu, zle čine, čaranje, zle veze, zamke, zastranjivanje, laži, zapreke, varke, pomućenost uma, duhovnu vezanost ili utjecaj; svaku bolest tijela, duše uma ili duha koja postoji na nama, ovom mjestu ili osobama, mjestima i stvarima koje smo spomenuli, a dolaze od nekih duhovnih sila, ili po našim pogreškama i grijesima (ponoviti sedam puta).

(Neki su sotonski pečati sedmerostruki).



U ime Isusa Krista, ovo mjesto, sve prisutne, njihove obitelji i poznate, mjesta gdje žive, sve što posjeduju, njihove poslove i sve izvore zarade, pečatim krvlju Kristovom ( ponoviti tri puta).

(Neki su okultni pečati trostruki). "


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 15 ožu 2012 16:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 vel 2011 11:32
Postovi: 215
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fides_26 napisao:
Netko je pisao o molitvama protiv uroka. Možete li mi objasniti kako se moli i što je sve potrebno?

"U ime Isusa Krista i po zaslugama Njegove Predragocjene Krvi, prekidam i lomim svako prokletstvo, vradžbinu, urok, blokadu, zle čine, čaranje, zle veze, zamke, zastranjivanje, laži, zapreke, varke, pomućenost uma, duhovnu vezanost ili utjecaj; svaku bolest tijela, duše uma ili duha koja postoji na nama, ovom mjestu ili osobama, mjestima i stvarima koje smo spomenuli, a dolaze od nekih duhovnih sila, ili po našim pogreškama i grijesima (ponoviti sedam puta).

(Neki su sotonski pečati sedmerostruki).

Nemam mogućnosti poslati ti pp.
Zato ovdje odgovaram...

Reži to !!
Naći ćeš se u paklu (znam da zvuči odvratno) još na zemlji.
Znam o čemu pričam jer sam prošao to.

U ime Isusa Krista, ovo mjesto, sve prisutne, njihove obitelji i poznate, mjesta gdje žive, sve što posjeduju, njihove poslove i sve izvore zarade, pečatim krvlju Kristovom ( ponoviti tri puta).

(Neki su okultni pečati trostruki). "


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 15 ožu 2012 17:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 ožu 2012 10:07
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U redu TRN, hvala ti!

Samo ne znam zašto onda to članovi postavljaju..

Baš si me uplašio..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: MOLITVE
PostPostano: 15 ožu 2012 19:25 
Kaj znaci rezi to?


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr