www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 18:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 99  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2006 07:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 ožu 2006 11:48
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
(Tratinčice, nadam se da se ne ljutis sto sam ti uredila post. Sav sadrzaj je tu, nista nije obrisano. Letizia)[/quote]


Sve ok malena :b112: teško ti se ja naljutim (želim zahvaliti ljudima koji su me dobro istrenirali :b41: )
CMOK! :lol: :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 01:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
tratinčica napisao:
Citat:
Marijancica napisao:
Sve sam ovo izmolila, i - osjecam se puno, puno bolje. Jer su meni krali kose, nokte, komadice koze iz tusa, smeca, sa ramena, i vracali po meni, upotrebljavali ouija board, ja sam bila zrtva cak nekoliko vjestica, tako da mi je ova molitva dosla kao melem na rane. :?:

Aaaa?! :shock: :shock: jel to neka šala?! Ili noćna mora, nisam dobro shvatila pa kome si ti toliko smetala?
Marijana stvarno vjejruješ u takve stvari JOŠ NEMAM OPCIJU UREDI :roll: :twisted: pa moram non-stop piskarati :lol: :lol: :P ništa ti tim tetama zaprijeti inkvizicijom i da vidiš čija ovca crnu vunu prede :P :P :P

P.S. nemoj se molim te naljutiiti :twisted: :a1250: volim se zezati pa osobi koja to ne shaća eto..ružno izgleda a ne mislim ništa loše.. :twisted: :twisted: :b232:

Ne govori se puno o vjesticama, ali ipak one postoje. Jos i kako! :x :twisted: Ali, evo vidis, inkviziciju su ukinuli, cak se je i papa Ivan Pavao II izvinuo zbog spaljivanja vjestica. Nadam se da je pod tim mislio one na kojima je crkva pogrijesila. Ima puno ljudi koji vracaju nadajuci se popraviti zivot sebi, tako da nekome drugome posalju nesrecu i nedace. Usput kradu, recimo u Medjimurju je obicaj da mlada djevojka prije nego postane vjestica mora nesto ukrasti da bi se mogla uclaniti u vjestice. Naravno, ako ih pitas da li je to istina, one ce zanijekati, ali - ja se tjesim - istina ce izaci na sudnji dan, pa cemo onda tek znati sve o njima. U medjuvremenu, moramo nesto izdrzati jer nam Crkva vise ne pomaze, samo su rekli, ako je nekome nanesena steta, neka ide na policiju. A policija se vracanjima, urocima, ouija boardom i slicnim ne bavi, oni pojma nemaju o tome. Trebali bi imati oni odio za vjestice, ali eto, nemaju, inkvizicije nema, pa zato zrtve kojekakvih vjestica se moraju snalaziti kako umiju.

Drago mi je da sam po milosti Bozjoj dobila ove molitve, tako da sam ih izmolila, mozda sam osjetila nadnaravnu promijenu, a mozda je samo u pitanju sigurnost, da sam sada slobodna od bilo kakvih uroka, ako ih je bilo na meni. Cak su me neki i pitali, da li bih se slozila da po meni stavljaju uroke, da vide da li ce se njima nesto dobro dogoditi? Ja sam se zgrozila, naravno odbila, ali nisam znala da sli su mi nesto radili iza ledja. A mozda i uspjeli? Evo, sad sam izmolila te molitve, i osjecam se divno, sigurna da su bilo kakve vradzbine, uroci otisli, ako su uopce postojali.

Allelluia! :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 08:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 15:58 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
aby...vjerujem da ti je čudno kao se nisi nikad susrela s tim...

možda marijančica malo opisuje to ,na takv način da budi sumnju u nešto drugo....
no takve stvari definitivno postoje koliko god suvremeni svijet mislio da je to budalaština....

druga je stvar u svemu tome da se postavlja krucijalno pitanje vjere..i povjerenja....

i znam šta misliš o tome...

no takve situacije postoje za sve opcije....
osobe koje se bave vještičarenjem postoje....
sotonske skupine postoje..i vjeruj mi ne igraju se...vrlo ozbiljno se trude katoličanstvo uništiti...
baš katoličanstvo..katolici su im na meti kao favoriti...

definitno da nam nitko ništa ne može jer Bog je s nama....

ali eto u tvojim krugovima(protestantskim čini mi se) ima jako puno ljudi koji se bave egzorcizmima raznoraznim....
pa reci zbog čega onda ako je to čudno????



(ja se unaprijed ispričavam ako sam smajliće krivo shvatila) :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 16:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 vel 2006 12:49
Postovi: 141
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma ok, jasno mi je da se svačim bave i da se događaju strašne stvari, ali odkud nekom pravo spaliti,ponovit ću SPALITI čovjeka zato što sumnja da je nešto učinio,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 17:06 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dobro to je već drugi dio priče...

na kraju krajeva je Isus zabranio da se osvećujemo i nije dozvolio svom učeniku da vojniku odreže uho.....

jer zlo tj naša osveta u biti samo pogoduje takvim ljudima i događajima...to im je onda plodno tlo za djelovanje....
imaju nas u šaci....

ali kad takvima smo u stanju oprostiti i razumjeti ih...e onda nemaju više prostora za djelovanje,onda vjera+ljubav+milosrđe...
dakle kad se time opašemo i imamo to oružje i oklop...tad nam ne mogu ništa....doli tu i tamo nanjeti koju muku...ako nam koje od oružja ispadne iz ruke

ja kužim marijnačicu jer sam i sama nalazila po svom domu kojekave gluposti, netko se jako trudio da mi zagorča život...

ali šta...neka im je svima oprošteno...čak me više ni ne zanima tko bi to mogao biti niti iz kojih pobuda je to činjeno....

možda su me baš takve stvari više privukle Bogu....možda je baš to bilo presudno da tražim utjehu i spas...
a da nije bilo toga...možda bi ostala mlaka i u kaljuži svog života....
zato blagoslivljam i te duše koje tako čine..jer kao prvo ne znaju a kao drugo sigurna sam da nisu sretne i da ih ta njihova nesreća tjera da čine takve stvari...stoga neka im se Bog po svom milosrđu smiluje i podari im ljubavi da mogu ljubiti...

nije bilo lako izdržati to sve ni malo....ali Isus je izlječio sve moje rane i patnje...sad više ne boli, eto mogu se samo sjetiti kad me netko potakne da mislim o tome...
sve to dođe na svoje i sve je to na slavu Boga našega


koliko god je nama teško...a zamisli kroz koje muke oni prolaze koji Boga ne poznaju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 17:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 vel 2006 12:49
Postovi: 141
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nalazila sam i ja kojekakve smotuljke ali postoji u tome i onaj psihološki efekt, iako ta osoba nema nikakve moći,sam osjećaj da netko takvo što pokušava unosi nemir i strah, i već time je postignut efekt
trudim se sve koji su zavidni i u mržnji blagoslivljati, jer oni sigurno nisu sretni,nikad nisam poželjela nanijeti bol bkižnjem, pa molim i Boga da im bude blag


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2006 18:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
aby...vjerujem da ti je čudno kao se nisi nikad susrela s tim...
(ja se unaprijed ispričavam ako sam smajliće krivo shvatila) :!:


Pa da, krivo si shvatila! :D Znam ja da postoje, osobno znam par njih. Ali me čudi kako su njih više na nju napali (meni se npr nisu prijetili)!
-čisto malo razmišljanje vezano uz ovo-ponekad mi se čini da sotona ljude zna baš na jedno područje neprestano mučiti-npr. možda je ona imala više takvih istih iskustava dok netko nije niti jedan; netko neprestano ima problema s financijama, netko neprestano nailazi na pogrešne ljubavi, netko se non-stop bori s bolestima... Imam osjećaj da sotona zna napadat jednu osobu non-stop baš na istu točku.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2006 09:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ožu 2006 14:31
Postovi: 46
Lokacija: Slav.Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOLITVA U IME ISUSOVO
U ime Isusovo uzimam vlast i vežem sve sile i snage u zraku,na zemlji,u vodi,u podzemlju,na onom svijetu,u prirodi i u vatri.

Ti si Gospodin nad svim svemirom,dajem ti slavu u ime tvoga stvorenja.U tvoje ime vežem sve demonske sile koje su došle protiv nas i naših obitelji i stavljam sve nas pod zaštitu tvoje predragocjene krvi koja je prolivena za nas na križu.

Marijo,naša Majko,tražimo tvoju zaštitu i zagovor s Presvetim Srcem Isusovim za sve naše obitelji.Zaogrni nas svojim plaštem ljubavi da se prestraši neprijatelj.

Sveti Mihovile, i naš anđele čuvaru,dođite i branite nas i naše obitelji u borbi protiv svega zla što obilazi svijetom.

U ime Isusovo,zapovijedam svim silama i snagama zla da odstupe istog časa od nas,od naših domova i naše zemlje.

A mi ti zahvaljujemo,Gospodine Isuse,jer si vjeran Bog i osjećaš s nama.
Amen.


To je zaštitna molitva fra.Ive Pavića,karizmatika iz Tolise(BiH).
Izmoli ju svako jutro i neboj se ničega.Nikakvo zlo,čarke,vračke,urok ti ne može nauditi.U Bibliji 365 puta Isus spominje riječ:Ne boj se.
A znate da jedna godina ima 365 dana.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2006 10:09 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala gogi za molitvu :arrow:



Citat:
jelena
Postano: Sat Apr 29, 2006 5:23 pm Naslov:
nalazila sam i ja kojekakve smotuljke ali postoji u tome i onaj psihološki efekt, iako ta osoba nema nikakve moći,sam osjećaj da netko takvo što pokušava unosi nemir i strah, i već time je postignut efekt
trudim se sve koji su zavidni i u mržnji blagoslivljati, jer oni sigurno nisu sretni,nikad nisam poželjela nanijeti bol bkižnjem, pa molim i Boga da im bude blag



jelenica moja..to je to...nisi mogla bolje napisati :grlim te:







Citat:
Aby:
Znam ja da postoje, osobno znam par njih. Ali me čudi kako su njih više na nju napali (meni se npr nisu prijetili)!


pa jel vidiš šta ona radi????
bori se jadna sama i uletava u čopore vukova....pa normalno je da će je pokušati napadati svime čim stignu....
ali obrati pažnju na pojam sama....

jadna bi htjela Bogu ugoditi svojim snagama, i bori se za Njegovu riječ svojim snagama....
a dok Duh Sveti nam ne daje snagu....slabi smo...i onda se onakva zla koja nju muče....raduju i slave...

a nema ni snage blagosloviti ih..jer su ju svu pobrkali....

ja sma bila u njenoj koži ..i isto tako mrzila one koji su zli....
osvećivala se....
ali ništa nije bilo bolje a strahovi su bili ogromni....

dok se nisam počela u početku prisiljavati da ih gledam drugim očima,p amoliti za to...pa napokon i dobila milosti da mogu...
no eto mogu ih razumjeti....još ih ne mogu ljubiti...

a Isus je rekao da nemamo plaću ako ljubimo one koji nas ljube..nego da neprijatelje trebamo ljubiti....
no eto....ima još godina pred menom ...koj emoram odguliti..pa će valjda i ta milost mi biti udjeljena, ako Bog bude želio....

za sad sam sretna što mi dušu više ne rovare sa mržnjom prema njima


a što veli naša jelenica...tako jako gube snagu kad ih od srca blagoslivljamo...doslovce ko na filmovima im snaga kopni...pa se čak dogodi da se promijene poptpuno..i pomažu nam...
a mi nismo ni riječ im rekli...
nego eto molili i blagoslivljali....

Bog je svemoguć


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 982 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 99  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr