www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 19:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Milosrdni cas
PostPostano: 23 srp 2007 14:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u ovom casu tvoje smrti, smiluj nam se Isuse, neka nas tvoja majka vodi k krizu tvom, daj da budemo tebi utjeha i melem tvojim ranama, moj gospodine smiluj nam se, smiluj nam se

Oce nas...
Zdravo Marijo
vjecni oce prikazujemo Ti...
po gorkoj muci Isusovoj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2008 07:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Mi ljudi svakodnevno smo okruzeni trpljenjem i suoceni s osobnim, obiteljskim i trpljenjem svijeta, mukotrpnim zivotm neduznih patnika..
Zato nam je dobro i spasonosno biti blizu Isusa i Mariji, jer su oni trpeci pokazali kako se svaka muka moze pretvoriti u uskrsnuce.

Tekstovi iz Svetog pisma, BDM..Majke nase poruke i kratka razmisljanja pomoci ce nam da udjemo u tajnu trpljenja i spoznamo kako u trpljenju nismo sami. Bas kao sto Majka nije ostavila Isusa ni u najtezim trenucima tako ni ona ni njen Sin nece ostaviti tebe.

Da bi uronio u Kristovo i Majke Marije trpljenje, pomoci ce nam razmisljanje ,Kriznog puta,nastojmo u ovom bolnom trenutku ,da po njoj budemo blizu patniku Otkupitelju i patnici Majci suotkupiteljici.
S ISUSOM I MARIJOM UZ GOLGOTU PREMA USKRSNUCU.
Aleluja je napisala...
u ovom casu tvoje smrti, smiluj nam se Isuse, neka nas tvoja majka vodi k krizu tvom, daj da budemo tebi utjeha i melem tvojim ranama, moj gospodine smiluj nam se, smiluj nam se ....
i ja bi doda..smiluj se nama grijesnicima.i oprosti nam nase grijehe,
koje Ti nanosimo svaki dan,kojim ti zadajemo toliku bol...
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2008 09:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
SVLADAVANJE STRAHA

Nema gotovo nista sto tako jako ocituje Isusa u njegovoj ljudskoj slabosti kao njegov smrtni strah u Maslinskom vrtu.Sada se vise nitko ne treba stidjeti ako ga obuzme strah.Sin Bozji nam je toliko trpio od smrtne muke, da evandelist znoj koji ga je oblio slikovito usporeduje s kapljicama Krvi koje teku niz Njegovo tijelo.
Isus je do najdublje dubine pogoden grijehom i izdajstvom.Njegova ljudska narav bi htijela izbjeci patnjama kojima ide u susret.Ali ljubav prema Ocu pobjeduje."Ne moja,nego Tvoja volja neka bude". Isus pokazuje put svima onima koji se u napasti osjecaju slabi ili osamljeni.Pokazuje im kako ce nadvladati strah.Posto se usidrio u volju Ocevu,Sin covjecji postize nutarnju slobodu,te bez straha s potpunim mirom i promisljeno stupa u susret izdajniku da mu se izruci.

MOLITVA

Isuse, molimo Te za sve one koji su zdvojni i zive u strahu.Ne daj da traze oslona i utjehe kod samih sebe ili kod drugih ljudi,nego u volji Ocevoj.Ucini nas sve spremnima da prihvatimo tu volju u svakom trenutku sadasnjeg casa da nebi po proslosti ili buducnosti bili zapleteni u krive i nepotrebne brige.
(5x Oce nas...Slava Ocu...Tebe dakle...)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr