www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 03:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 14:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Oprost, nisam imala namjeru, tebe omalovazavati..ali jednostavno ne zelis shvatiti..da svaki mladi covjek mora puno vise da uci,nego stari...
Zasto ti je tako tesko to shvatiti...i donosis svoj zakljucak,
kako ja mislim da znam vise...djete..to meni nije potrebno..

Shvati
covjek uci cijeli zivot a dok si mlad , kud i kamo vise,
i skolski sa znanjem, i zivotom s praksom...
pa i ti si jednom bio malo dijete, a sada si kroz zivot ,dosta toga naucio,
a sta mislis koliko toga jos ima da ucis...u buducnosti,kroz cijeli zivot...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 14:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 vel 2008 12:34
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
rebeka napisao:
Oprost, nisam imala namjeru, tebe omalovazavati..ali jednostavno ne zelis shvatiti..da svaki mladi covjek mora puno vise da uci,nego stari...
Zasto ti je tako tesko to shvatiti...i donosis svoj zakljucak,
kako ja mislim da znam vise...djete..to meni nije potrebno..

Shvati
covjek uci cijeli zivot a dok si mlad , kud i kamo vise,
i skolski sa znanjem, i zivotom s praksom...
pa i ti si jednom bio malo dijete, a sada si kroz zivot ,dosta toga naucio,
a sta mislis koliko toga jos ima da ucis...u buducnosti,kroz cijeli zivot...


oprosteno je, ne ljutim se ja!

nego nerazumijem, jer ja mislim da moze krscanin koji ima 20 god biti blize Bogu i bolje poznavati bibliju od nekog koji ima 70god!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
e pa vidiš brate mili...
ja mislim da rebeka ima malo više iskustva i o životu i o Bibliji nego što imaš ti...
zašto...
e pa zato sto čovjek koji je stekao uz školu i životno iskustvo...e taj bolje razumije Bibliju...
ti si stvarno mlad..zelen i neiskusan..i u tome nema apsolutno ništa lošega ..svi smo to bili..a netko je i još pa i sa više godina nego što imaš ti...
kroz patnju,boli,križeve,poniznost i ....da ne nabrajam..čovjek će lakše i mudrije razumjeti SP.
..nego...ja učim Bibliju,i sad znam sve ...što opet ne znači da nisi bliz Gospodinu ,nego jednostavno nju NEMOŽEŠ naučiti ..
mnogi teolozi je još studiraju i naučavaju a ti bi sad ko iz vedra neba ..ajmo da vas ja naučim....
stani brate malo na lopticu i daj se prvo naučiti onda poučavaj....
ta nitko nije rođen iz rodilišta izašao s Biblijom u ruci i još svetac...ajme ...šta bi to bilo dobro....

eto sad mi pade ideja napamet...djeliti mali novi zavjet mladim majkama kad rode....divno...

aj ti braco malo najprije malo uči i ponizno i skrušeno živi svoju vjeru i bit ćeš sretniji malim koracima koracati uz našeg Gospodina ...on ti voli malene ...znaš li to..ah dašta da znaš ..pa to piše u Bibliji
BTB I OČUVAO U MIRU I PONIZNOSTI... :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 18:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2006 20:51
Postovi: 166
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
rebeka je napisao/la:
Citat:
ali po cemu si zakljucila da znas vise od mene



na ni jednom mjestu nisam navela da znam vise od tebe,
to cak i ne zelim,meni je dovoljno ovo sto mi je Bog udjelio...i s tim sam sretna i prezadovoljna , a sto sam mislila i napisala da,
imam vise iskustva u zivotu od tebe,jer bi mogao biti unuk....

a ti Jakonko..molite nadjedji mi te rijeci ,i citiraj gdje sam napisala da znam vise od tebe...jer ljudi cesto citaju ,kako zele a ne kako jeste...isto kao i u zivotu..vidis kako zelis da vidiss, a ne kako jeste...
optuziti nekoga za nesto,je grijeh...provjeri jos jednom, mozda je nesporazum...?


Sta je tebi u zivotu vazno, da znas vise od drugih??




sto to znaci da imas vise iskustva, da mi mozes baka biti?

postoje oni koji znaju istinu i oni koji neznaju!
postoje oni koji zive za Isusa i kojima je Isus samo hobi jednom tjedno!


stidi se, janko, možda si ti i pročitao Bibliju, ali ne znam koliko ti je pomogla kad s Rebekom razgovaraš tim tonom. jučer si došao na forum i praviš se mudar i pametan, razbacuješ se citatima, kao da mi ne znamo čitati! još ti mlijeko s usana curi, a misliš da si veći od mnogih koji su tu, i na forumu i na Zemlji, puno duže od tebe?! gdje si samo naučio tako se sebeljubivo ponašati. baš si ti odlučio pokazati nam pravi put, do sada smo svi bili u zabludi... ako već želiš biti dio naše obitelji, koja i nije tako virtualna kao što ti misliš, smiri tenzije i upristoji ton kojim se obraćaš, pogotovo Rebeki!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 18:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2006 20:51
Postovi: 166
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
janko napisao:
lucija napisao:
janko, nemoj se srditi, ali tebi uistinu fali skromnosti. da si malo skromniji ne bi mislio da si najpametniji na svijetu i mogao bi čuti što ti drugi govore. ovako ne možeš, a to je šteta. u tvojim postovima bi trebalo biti i malo više poštovanja prema starim i starijim članovima ovog foruma.



dali je dobro imati skromnosti prema istini?


a što je istina, da si pametniji od svih nas zajedno? dečec, daj se zbroji.
i da, i prema Istini treba imati skromnosti, prema Istini nadasve. ali ti to još ne možeš shvatiti, jer nisi skroman.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 20:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Bozja ljubav pokazuje nam se velikom i snaznom, posto se Bog objavio, govorio i ocitovao svoju volju. On kaze sto trebamo ciniti, sto je za nase dobro. i preko svakog clana foruma ,ON govori nekomu..Zato nista tako ne zalosti njegovo srce kao kada ne postujemo njegove rijeci i njegove zapovjedi. Tko Boga ljubi, ozbiljno shvaca njegove zapovjedi i naredjenja i prema njima se ravna. Dozivjet ce: ciniti Bozju volju donosi mu srecu i spasava ga, jer dolazi do Bozjeg srca, koje je ljubav i zeli nam samo dobro, zato dragi Janko nastavi i dalje traziti, ono za cim tvoje srce traga,
a bojim se ti ga ne zelis prepoznati...Samo ti navjestaj, Rijec Bozju..
i budi i dalje uvjer u svoje, ako ti je to na korist...i izgradnju vjere...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 22:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 vel 2007 19:10
Postovi: 87
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo mene opet malo na forumu :P
Ali na kratko, jer je korizma, a vremena malo tak da su mi obećanja prioritet :wink:

Znam da je totalno out of topic ali čitam malo i vidim da svi špotaju ovog našeg Jankeca.
Nije da nekog branim ali zna Bog srca naša i reći Jankecu da je neskroman mi zvuči malo osuđujuće. Možda bratec Jankec još ima neka pitanja i sumnje, mane ali u svim temama kukom i motikom na njega ???
Ne kužim, a pročitala sam postove.
Nisam po ničem zaključila da nekog provocira. :l30:
"Stari" duhovnici znaju reći sinko, lakše ti je naći crnog mačka u crnoj vreći u crnoj noći nego oholost u srcu - to se ne odnosi na nekog drugog pored nas nego na svakog osobno. Na mene prvo, a tek onda na brata do sebe

A muka Kristova...nema veće poniznosti od toga...nitko Ga nije hvalio da da bravo Isuse, ti se za život smrtnika mučiš, baš si cool...
Muko Kristova okrijepi nas............


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2008 22:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog te blagoslovio mudrošću Janko i dobrodošao na forum.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 vel 2008 10:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 vel 2008 12:34
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
maranatha napisao:
e pa vidiš brate mili...
ja mislim da rebeka ima malo više iskustva i o životu i o Bibliji nego što imaš ti...
zašto...
e pa zato sto čovjek koji je stekao uz školu i životno iskustvo...e taj bolje razumije Bibliju...
ti si stvarno mlad..zelen i neiskusan..i u tome nema apsolutno ništa lošega ..svi smo to bili..a netko je i još pa i sa više godina nego što imaš ti...
kroz patnju,boli,križeve,poniznost i ....da ne nabrajam..čovjek će lakše i mudrije razumjeti SP.
..nego...ja učim Bibliju,i sad znam sve ...što opet ne znači da nisi bliz Gospodinu ,nego jednostavno nju NEMOŽEŠ naučiti ..
mnogi teolozi je još studiraju i naučavaju a ti bi sad ko iz vedra neba ..ajmo da vas ja naučim....
stani brate malo na lopticu i daj se prvo naučiti onda poučavaj....
ta nitko nije rođen iz rodilišta izašao s Biblijom u ruci i još svetac...ajme ...šta bi to bilo dobro....

eto sad mi pade ideja napamet...djeliti mali novi zavjet mladim majkama kad rode....divno...

aj ti braco malo najprije malo uči i ponizno i skrušeno živi svoju vjeru i bit ćeš sretniji malim koracima koracati uz našeg Gospodina ...on ti voli malene ...znaš li to..ah dašta da znaš ..pa to piše u Bibliji
BTB I OČUVAO U MIRU I PONIZNOSTI... :wink:



dobro, ja neznam nista, imam jedno pitanje koje je kljucno i o njemu je Isus govorio:
kako izgleda 2. ISUSOV dolazak, kako ces znati da je to Isus, a kako izleda dolazak antikrista, jer Isus je rekao da ce mnoge prevariti, cak mozda i odabrane, tako da mozes znati sve ali ako to neznas prevarit ce te samo tako.
pa sad molim da mi rebeka ili neko drugi odgovori, ali svojm rijecima uz citat, oba dolaska???'


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 vel 2008 10:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Janko dobro došao, pridružujem se Ivani Mo

Svima šaljem pozdrav i blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr