www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 17:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 12 ožu 2010 17:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ožu 2010 21:22
Postovi: 191
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine,ne molim te za vidjenja i čuda,molim tek snagu za život svednevni.Pouči me umijeću malih koraka.Misli mi razbistri,učini me snalažljivim,nauči me ugrabiti pravi trenutak.Daj da vidim kako je sve u životu važno.Jakosti mi daj za red i pravu mjeru,dane klizim kroz život poput rasipnika,već vrijeme svoje mudro da raspoređujem..pa ipak da umijem prepoznati trenutke bogate sjajem,ljepotom i milinom i odvojiti časak za užitak srca i duha.Pomozi mi spoznati da ne koristi sanjati niti o prošlosti,niti budućnosti te da je najvažniji sadašnji čas,i da sve što slijedi učinim najbolje.Očuvaj me opsjene da život ima glatko teći.,trijezan mi uvid podari u istinu da su poteškoće,porazi i padovi,neuspjesi,boli pa i katastrofe na stazi žića vjerni pratioci uz koje naša bića sazrijevaju i rastu..
Antoine de Saint-Exupery


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2010 16:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 sij 2010 11:30
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad smo do odvažnosti iz propovjedi prof. T. Ivančića, 6.1.2010.:
"Ovo su vremena u kojima će se sigurno tražiti krv mučenika, jamačno nećemo proći bez toga. Ovaj sustav je toliko ogrezao u protuljudskom djelovanju, da ćemo morati biti spremni po cijenu života braniti ljudsko dostojanstvo, braniti svakog čovjeka i Boga u njemu – drugačije neće moći. Zato nemojte vjerovati kada vam govore da ćemo izaći iz recesije, da dolazi bolje vrijeme, jer recesija nije pitanje novaca i banaka, ova je kriza samo moralna, jer čovjek je pao na razinu životinje. Dolaze veliki dani u kojima se traže veliki ljudi. I svi se zavaravaju da će biti bolje, oni koji se bave nekim naivnim obećanjima, u krivu su. Vidite kako je demokracija samo maska. To je masa koja nema ni svijesti, ni odgovornosti ni slobode. Masa radi što joj se sugerira. Nitko ne misli svojom glavom. "


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr