www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 ožu 2008 23:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga moja braco i sestre u Kristu
Od petka 07.03.08 pa do 21.03.08 tko zeli i ima vremena da se pridruzi cascenju petnaest tajnih mucenja,petnaest dana.
Svaki dan po jedna muka da se moli i molitva koja slijedi .
Da u ovo zadnje korizmeno vrijeme budemo sto blizi Isusovoj patnji,boli i muci.BVB
______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


PETNAEST TAJNIH MUCENJA
NANESENIH NASEM GOSPODINU
U NOCI IZMEDJU VELIKOG CETVRTKA I PETKA

BLAZENA MARIJA MAGDALENA, REDOVNICA FRANJEVACKOG REDA SVETE KLARE ASISKE ZIVLJELA JE U RIMU U XVIII. STOLJECU. ONA JE ZARKO ZELJELA NESTO O TAJNIM MUKAMA NANESENIM NASEMU GOSPODINU U NOCI KOJA JE PREDHODILA NJEGOVOJ SMRTI.

GOSPODIN SE UKAZA TOJ REDOVNICI I OBJAVI JOJ PETNAEST TAJNIH MUCENJA STO SU MU ICH NANIJELI IZMEDJU PONOCI I ZORE U TAMNICI STO SE NALAZILA ISPOD KAJFINA SUDISTA.

GOVORI ISUS :

ZIDOVI SU ME SMATRALI NAJVECIM ZLOCINCEM ONOGA VREMENA I EVO KAKO SU SA MNOM POSTUPALI:

1. ONI MI SVEZASE NOGE UZETOM I VUKLI SU ME NIZ KAMENITE STEPENICE U SMRDLJIVI PODRUM, PUN NECISTOCE.
2. SKINUSE MI HALJINE I BOLI SU ME ZELJEZNIM SILJCIMA.
3. STEGNUSE MI TIJELO KONOPOM, VUKOSE ME PO TLU I BACAHU ME OD ZIDA DO ZIDA.
4. OBJESISE ME NA DRVENU GREDU UZLOM KOJI JE POPUSTAO SVE DOK SE NISAM POSKLIZNUO I PAO NA ZEMLJU. ISPREBIJAN TIM MUCENJEM PLAKAO SAM KRVAVIM SUZAMA.
5. PRCVRSTILI SU ME NA KOLAC I IZBADALI SU MI TIJELO RAZLICITIM ORUZJEM. BACALI SU NA ME KAMENJE I PALILI ME PLAMENIM ZERAVICAMA I BAKLJAMA.
6. BOLI SU ME SILOM I PIJUKOM, OSTRIM KOPLJEM, RAZDIRALI SU ME I SKIDALI S MOG TIJELA KOZU, MESO I ZILE.
7. PRIVEZALI SU ME ZA STUP I UCINISE DA SAM MORAO STAJATI BOSIH NOGU NA USIJANOM KOMADU METALA.
8. OKRUNISE ME ZELJEZNOM KRUNOM I SVEZASE MI OCI KRPAMA GADNO NECISTIM.
9. POSJEDOSE ME NA STOLICU POKRIVENU SILJATIM CAVLIMA, KOJI SU ISKOPALI DUBOKE RUPE NA MOM TIJELU.
10. ONI SU IZLILI NA MOJE RANE TEKUCE OLOVO I SMOLU, I NAKON TE TORTURE PRIGNIJECILI SU ME NA STOLICU PUNU CAVALA, TAKO DA SU CAVLI PRODIRALI SVE DUBLJE U MOJE MESO.
11. DA ME OSRAMOTE I IZMUCE ONI SU UTISKIVALI IGLE U RUPICE MOJE ISCUPANE BRADE.
12. ONI ME BACISE NA JEDAN KRIZ I SVEZASE ME TAKO CVRSTO, DA NISAM MOGAO VISE DISATI.
13. KAKO SAM LEZAO NA ZEMLJI, ONI SU MI GAZILI PO GLAVI I JEDAN OD NJIH STAVIVSI SVOJU NOGU NA MOJA PRSA ZARINUO MI JE KROZ JEZIK JEDNU BODLJU IZ MOJE KRUNE.
14. ONI SU MI NALILI U USTA NAJOGAVNIJE IZMETE VRIJEDJAJUCI ME NAJBESTIDNIJIM POGRDAMA.
15. SVEZASE MI RUKE NA LEDJA I TJERALI ME IZVAN ZATVORA DA HODAM, UDARAJU CI ME SIBAMA.
KAD JE ISUS OBJAVIO SESTRI MARIJI MAGDALENI TE PATNJE PRIJE TOGA NEPOZNATE, DODAO JE RIJECI:
MOJA KCERI, ZELIM DA SVE LJUDE UPOZNAS S TIM TAJNIM MUKAMA, DA SVAKA OD TIH TORTURA BUDE CASCENA.
SVAKOME OD ONIH KOJI CE MI SVAKI DAN PRINIJETI S LJUBAVLJU JEDNU OD TIH MUKA I KOJI CE GORLJIVO MOLITI SLEDECU MOLITVU, BIT CE NA DAN SUDA DANA KAO NAGRADA VJECNA SLAVA.

MOLITVA

GOSPODINE MOJ I BOZE MOJ, IMAM STALNU VOLJU DA TE CASTIM S PETNAEST TAJNIH MUKA I STVOJOM PROLIVENOM DRAGOCJENOM KRVLJU. KOLIKO IMA PIJESKA ZRNA U MORU, KOLIKO ZRNA ZITA U POLJU, KOLIKO VLATI TRAVA NA LIVADAMA, KOLIKO PLODOVA U VOCNJACIMA, KOLIKO LISCA NA DRVECU, KOLIKO CVJETOVA U VRTOVIMA, KOLIKO ZVIJEZDA NA SVODU NEBESKOM, KOLIKO ANDJELA NA NEBU, KOLIKO STVOROVA NA ZEMLJI, TISUCU PUTA TOLIKO, O GOSPODINE ISUSE, KOJI SI PREDOSTOJAN LJUBAVI, TISUCU PUTA TOLIKO BUDI SLAVLJEN, HVALJEN I CASCEN, TI SAM, TVOJE PRESVETO SRCE, TVOJA DRAGOCJENA KRV, TVOJA BOZANSKA ZRTVA ZA COVJECANSTVO, PRESVETI SAKRAMENAT OLTARA, PRESVETA DJEVICA MARIJA,DEVET SLAVNIH KOROVA ANDJEOSKI I BLAZENA CETA SVETACA ! NEKA IM BUDE DANA SLAVA, HVALA I CAST OD MEINE SAMOGA, OD SVIH LJUDI, SADA I UVJEK KROZ VJECNE VJEKOVE !
ZELIM,ISTO TOLIKO PUTA, PREDRAGI ISUSE, DA TI ZAHVALIM, DA TI SLUZIM I DA TI UGODIM, DA TI ZADOVOLJIM ZA SVE UVREDE STO SU TI NANESENE I DA BUDEM TVOJ TIJELOM I DUSOM. HOCU ISTO TOLIKO PUTA POKAJATI SE ZA SVOJE GRIJEHE I MOLITI ZA OPROSTENJE TEBE, BOGA SVOGA, DA OPROSTIS I DA SE SMILUJES. ZELIM ISTO TAKO DA PRINESEM TVOJE ZASLUGE BESKRAJNE VJECNOM OCU KAO NAKNADU ZA SVOJE KRIVICE I GRIJEHE I ZA SVOJE ZASLUZENE KAZNE. CVRSTO SAM ODLUCIO PROMIJENITI SVOJ ZIVOT I MOLIM TE DA ZADNJA URA MOGA ZIVOTA BUDE SRETNA I U MIRU.
HOCU,TAKODJER, MOLITI ZA OSLOBODJENJE SIROMASNIH DUSA U CISTILISTU. ZELIM OBNAVLJATI OVU POHVALU LJUBAVI I ZADOVOLJSTINE SVAKOG SATA , DANA I NOCI, SVE DO POSLEDNJEG TRENA SVOGA ZIVOTA.
MOLIM TE , PREDOBRI I PRELJUBAZNI ISUSE, DA POTVRDIS U NEBU MOJU NAJISKRENIJU ZELJU. NE DOPUSTI DA BUDE UNISTENA NI OD LJUDI NI OD SOTONE.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 23:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
tu sam... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 07:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
i ja... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 11:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
evo i mene u molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 11:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
evo i mene pridruzujem se molitvama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 11:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
.. i ja se suta pridružujem molitvi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 11:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
I ja sam za molitvu :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 12:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 stu 2007 21:16
Postovi: 145
Lokacija: gračac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..i ja se pridružujem.....koje strašno mučenje,zar je moguće toliko strašno :oops: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 12:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 pro 2007 15:14
Postovi: 75
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja sam za :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 23:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji tako sam presretna sto ce mo sutra poceti moliti, ja cu moliti u 15 sati .
ISUSE volim te i hvala Ti za svu bracu i sestre na ovom forumu BVB .
Sve vas volim i grlim :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
_________________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr