www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 16:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 stu 2014 14:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
ja sam ok inace, sad sam uvidjela da treba malo vremena proći i prolazi, vidim promjenu na sebi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 stu 2014 08:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
bogu predajem svoje brige i misli.molite ,molite i molite ,jer zelim uspjeti nadici sebe i zelim ibti bolja osoba."For if you love only those who love you, what reward is there in that."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2014 20:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
imam pitanje.jel smijem prijatelja od boviseg pitati kako je on i akj ima kod njega?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 stu 2014 17:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Ana L. napisao:
imam pitanje.jel smijem prijatelja od boviseg pitati kako je on i akj ima kod njega?


Anice, daj mi reci, jel imaš mamu? S kim živiš, s kim se onak slažeš? Ima neko ko se brine o tebi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 09:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Imam,mamu sestru i brata i s njima zivim;-) ugl,samo sam pitala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 18:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Ana L. napisao:
Imam,mamu sestru i brata i s njima zivim;-) ugl,samo sam pitala.


Ma da znam. Al, šta misliš da to ipak pitaš mamu ili brata? Jer mi ovdje - ne poznajemo ni tebe, ni tvojeg bivšeg, pa ti teško možemo odgovoriti na takva pitanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 19:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
vele da bolje da ga zaboravim,da nebu se vratio,nema povratka.Da nek si trazim drugog.Nemogu vjerovat da u stvarnosti nema povratka nego samo u snovima.Mislim idem ja dalje,ali sjetis se ono,ovo,,pitanja covjek ima i tako...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 19:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Ana, nema ništa loše u tome da pitaš tog prijatelja ili poznanika kako je tvoj bivši....ALI....
što ćeš ti imati od toga??
Vjeruj da ti neće donijeti ni mir ni radost nijedan odgovor koji ćeš čuti. Niti ako čuješ da je on dobro i sretno, niti ako čuješ da možda nije dobro....
Mislim da NEMA SMISLA pitati ili znati kako je on.
To više nije dio tvog života - to da znaš kako je on...jer to će te samo uznemiriti.....
Ispitivanjem i prisjećanjem se samo produbljuju rane, a to ti nikako ne treba.

Drži se samo onog što smo se dogovorili - da ćeš to ostaviti u prošlosti i da čuvaš srce za nekog drugog. Ako će on ikad htjeti čuti gdje si ti i kako si, zna put do tebe.
Nema nikakvog dobrog za tebe u tome da se raspituješ za njega. Znatiželja će te samo rastužiti....
To se može pitati kad ti je onako svejedno, kad te to uopće ne boli...tad je ok pitati tog nekog kako je taj drugi...ali ovako - kad si ti još ranjena i ranjiva - nemoj....
Pusti to i ne vraćaj se više tome....
Neka vrijeme ide i neka život nosi nove ljude i nove događaje....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 19:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Znam kaj smo se dogovorile draga moja Ela.I sigurno me razumojes zasto imam pitanja i pitanje u vezi bivseg,makar idem dalje ,ugl nebum pitala jer nema smisla a i onako nije bitno kaje snjim,ali ono kad si zaljubljen pitas se samo,nista vazno.I znam da nebum nista dobila s tim kaj bum znala nesto o njemu ionako nebu promjene i znam ja to jako dobro,ali znas ono pitanja imas i naravno covjeka zanima u dubini kak je osoba s kojom si bio.Vjerujem da svaka osoba za sebe ima pitanja za svojeg bivseg/vsu samo ne pricaju niti kazu jednostavno zive dalje. :P :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2014 20:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Sve znam, mila i draga naša Ana! :D :D :grlim te:
Znam da nekad prebolijevanje ide sporo - vjerujem da je 99% nas moralo jednom nekog preboljeti....i sigurno smo se borili sa sličnim stvarima s kojima se sad ti boriš.
Evo, i sama vidiš da nema smisla pitati za tog bivšeg jer i sama znaš da ništa ne bi promijenilo to što bi ti saznala kako je on..gdje je....samo bi ti bilo još teže jer bi tad još više razmišljala!

Neke odgovore nikad nećemo dobiti, ali često sam svjedok (a i samoj mi je tako) kad se ljudi zaista nasmiješe i onako iskreno i od srca kažu: Ma hvala dragom Bogu da mi ona veza nije uspjela!!!! :D
Jer s vremenom vidiš da nikako ne biste bili jedno za drugog... S vremenom upoznaš toliko kvalitetnije i tebi prikladnije ljude....a osobito ćeš biti sretna što ta veza nije uspjela kad upoznaš svog budućeg dečka koji će ti biti zaručnik i muž. E, kako ćeš onda zahvaljivati Bogu što nije uspjelo s ovim bivšim! :D

Drži se i javi se! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr