www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 05:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 16:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Aleluja napisao:
to je predivno zozy..no kako ti to znas?


pa anđeli uvijek poznaju anđele, zar ne?
Ti bi to aleluja trebala znati, ja te vidim u toj sviti :D
Mislim da ti je Gospodin udijelio divan dar razlikovanja duhova, a i primjećujem da si ludo zaljubljena. Ne treba pogađat u koga - vidi se, vidi se.
Ma kako da te ne volim...
kako da ti ne pjevam
Moj Isuse! Moj Isuseeee! :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 20:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Uz duše u Čistilištu, u zadnje vrijeme sve više misli i molitvi upućujem svom anđelu čuvaru, anđelima čuvarima drugih ljudi i naravno, arkanđelu Mihaelu.

Danas sam čitala o anđelima i divila se svemu pročitanom, divila se njima i taman kad sam razmišljala kako im sigurno otežavam slanje Božjih poruka za mene - pokajala sam se za sve što ne valja kod mene i čvrsto povjerovala koliko dobra mi želi moj anđeo čuvar...

I u tom trenutku, stigao je mail mog profesora kojim mi kaže da mogu izići na ispit kad god hoću (pitala sam ga mogu li baš kod njega - druge ne poznajem kojima bi me mogli rasporediti, a i ovaj "moj" je nekako najblaži, kažu). Ispit je ogroman, literatura je oko 450 knjiga...književnost...vučem to već više od 2 godine... Puno je truda uloženo, ali još nedovoljno jer neprestano dosutajem od ispita... Nikad me ne rasporede kod željenog profesora...

Jučer sam mu poslala mail u kojem ga molim da odgovaram upravo kod njega. On ni ne zna tko sam ja, sigurno ime nije povezao s mojim licem. Molila sam svog anđela da ode do njegovog i da ga nekako nagovore da me pristane ispitivati...

I danas je stigao topli i srdačan odgovor u kojem mi profesor kaže da me razumije i da će me on ispitati i to kad god se dogovorimo - van rokova!!! Ne moram čekati veljaču!!!
Kakvo je to za mene čudo, ne mogu vam opisati....
Inače on ne izlazi tako ususret...
A i ne zna tko sam ja...

Hvala vam, predragi naši anđeli, hvala voljene duše iz Čistilišta (nadam se da vas je već puno u Raju...)...hvala Isuse....
O, hvala i sv. Josipu Kupertinskom!!!! :grlim te: :x


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 08:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
A joj, vidim da sam umjesto velikog smješka stavila nekakvog ljutka na kraju poruke - zabunom!!!!

Ovo je trebalo biti: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Hvala!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 08:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
zozy napisao:
Anđeli - dugo mi je trebalo da moj tupavi mozak posvjesti ova prekrasna bića i onda mi se dogodilo da sam ostvarila posebno prijateljstvo s arkanđelom Mihaelom.
Sad se često družimo, ja mu pjevam, on se smije, uči me moliti, uči me da se zaštitim, savjetuje me u dvojbama i tako.
S njim jeuvijek i onaj jedan moj anđelčić kojeg mi je Bog dodjelio, tj kojem sam ja zadatak - taj baš i nije imao sreće :b101: :b101: :b101: :a1490:
Ja ga zovem Danijel. Za glavu je niži od Mihaela i nije tako blještav, nema oklop ni mač, ali ima jako toplo srce i lijepo okruglo lice s najtoplijim očima, kao malo lane.
Danijel je uvijek u bijeloj haljinici i jako je zaigran i sretan pa i mene potiče da podjetinjim, no kada me tuga stisne, kada me kušnje napadaju nemate pojma kako je jak i kako me brani.
Ne znam da li krasi moje rastresene molitve i takve ih nosi Bogu, ali znam da kad sagriješim i pod grijehom padnem pohiti da me podigne i da mi ukaže gdje griješim, a onda se on moli Bogu za mene - zagovara me kod Boga.
:q4: :q4: :q4:


da ti nisi vassula :?: :?:


Hehehehe, možda???!!! :a1490: :a1490: :a1490:
Znam da se i njen zove Danijel, to sam pročitala negdje.
Moj se zove Danijel otkad sam bila mala curica, pa kad sam pročitala da se Vassulin tako zove upitala sam se da to nije i njen, ali ona ga drugačije opisuje hehehe.
Pa valjda kako i kod nas ima milijun Ivana, Marka, Luka tako i na nebu ima više Danijela hehehe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 08:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
ela bredi napisao:
Uz duše u Čistilištu, u zadnje vrijeme sve više misli i molitvi upućujem svom anđelu čuvaru, arkanđelu Mihaelu.


Mihaela - Ela pa arkanđel Mihael je tvoj zaštitnik, blago tebi kad imaš tako divna anđela da brine o tebi.
Mogu ti reći da je dobar posao napravio, ispala si baš pravi primjer poslušne učenice ovog divnog Božijeg učitelja - Ela odlikašica :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 08:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
zozy napisao:
Anđeli - dugo mi je trebalo da moj tupavi mozak posvjesti ova prekrasna bića i onda mi se dogodilo da sam ostvarila posebno prijateljstvo s arkanđelom Mihaelom.
Sad se često družimo, ja mu pjevam, on se smije, uči me moliti, uči me da se zaštitim, savjetuje me u dvojbama i tako.
S njim jeuvijek i onaj jedan moj anđelčić kojeg mi je Bog dodjelio, tj kojem sam ja zadatak - taj baš i nije imao sreće :b101: :b101: :b101: :a1490:
Ja ga zovem Danijel. Za glavu je niži od Mihaela i nije tako blještav, nema oklop ni mač, ali ima jako toplo srce i lijepo okruglo lice s najtoplijim očima, kao malo lane.
Danijel je uvijek u bijeloj haljinici i jako je zaigran i sretan pa i mene potiče da podjetinjim, no kada me tuga stisne, kada me kušnje napadaju nemate pojma kako je jak i kako me brani.
Ne znam da li krasi moje rastresene molitve i takve ih nosi Bogu, ali znam da kad sagriješim i pod grijehom padnem pohiti da me podigne i da mi ukaže gdje griješim, a onda se on moli Bogu za mene - zagovara me kod Boga.
:q4: :q4: :q4:


da ti nisi vassula :?: :?:


Hehehehe, možda???!!! :a1490: :a1490: :a1490:
Znam da se i njen zove Danijel, to sam pročitala negdje.
Moj se zove Danijel otkad sam bila mala curica, pa kad sam pročitala da se Vassulin tako zove upitala sam se da to nije i njen, ali ona ga drugačije opisuje hehehe.
Pa valjda kako i kod nas ima milijun Ivana, Marka, Luka tako i na nebu ima više Danijela hehehe


možeš li s nama malo konkretnije podijeliti tvoja iskustva sa anđelima

kako ih vidiš , kao komuniciraš s njima , šta ti govore isl ?

kakve vrste objava primaš itd :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 08:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
S mojim anđelčićem djelim samo moje stvari, znaš one koje skoro pa nikom ne mogu povjeriti, osim Isusu i anđelčiću - mom bucku malom.
Tako da je to osobne prirode i ne mogu podijeliti s tobom :a1490: :a1490: , nadam se da razumiješ.
No ako hoćeš mogu ga upitati ima li kakvu informaciju koju tebi trebam prenijeti pa ti kažem.... ček, ček...
evo ovako kaže Daniel da ti nisi pod njegovom nadležnosti i da se obratiš Emanuelu koji je tvoj anđeo čuvar, kaže još i ovo, da bi čuo Emanuela trebaš u srcu biti dijete i pogeti se malo kako bi ti pričao na uho jer Emanuel je dosta niži od tebe, a s obzirom da anđeli šapuću (osim u situacijama životne opasnosti), ne možeš ga ni čuti dok se malo ne pogneš.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :D :D :b101: :b101:

Emanuel, Emanuel, Emanuel...........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 09:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
S mojim anđelčićem djelim samo moje stvari, znaš one koje skoro pa nikom ne mogu povjeriti, osim Isusu i anđelčiću - mom bucku malom.
Tako da je to osobne prirode i ne mogu podijeliti s tobom :a1490: :a1490: , nadam se da razumiješ.
No ako hoćeš mogu ga upitati ima li kakvu informaciju koju tebi trebam prenijeti pa ti kažem.... ček, ček...
evo ovako kaže Daniel da ti nisi pod njegovom nadležnosti i da se obratiš Emanuelu koji je tvoj anđeo čuvar, kaže još i ovo, da bi čuo Emanuela trebaš u srcu biti dijete i pogeti se malo kako bi ti pričao na uho jer Emanuel je dosta niži od tebe, a s obzirom da anđeli šapuću (osim u situacijama životne opasnosti), ne možeš ga ni čuti dok se malo ne pogneš.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :D :D :b101: :b101:

Emanuel, Emanuel, Emanuel...........


Ne tražim da nam pričaš detalje i ono što se tiče tvog osobnog života

ali možeš nam reći , načelno, općenito kako komuniciraš sa anđelima

u kojem stanju ti se javljaju, vidiš li ih , kako ih percipiraš i sl.
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 10:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Iskreno,

obično dolaze nenajavljeno.
Ne znam da li razgovaraš s Isusom, povjeravaš li mu se i sl., jel Isus tebi odgovara...???
Ako si to iskusio onda znaš kako je.
Meni npr i Isus dragi i anđeli govore u srcu, znaš onaj glas iznutra za kojeg si svjestan da nije tvoj.

Ponekad kad u tom stanju zatvorim oči vidim ih...
Ima tog još, ali .... polako....

Do tad raširi krila dragi Hrki kao ova ptičica na tvom avataru i poleti sa svojim anđelom :q4: :q4: :q4:
Poletjet ću......o Bože, poletjet ću


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 10:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jeeeeee...sad znam o cemo pricas zozyca moja....ali ja sam mislila da si ja to zamisljam... :grlim te: i najvaznije kako znati jel si to zamisljam ili ne...naprimjer da se zove melchior...jer kad sam ga pitala kako se zoves, onda mi je to ime u srcu bilo...

vikica....ja molim gospodina usrdno da mi da raspoznavanje duhova..no to je stvar i prakse...da razlikujem pravi glas od krivog...ili bolje receno ucenja od Ucitelja...

i zaljubljena u mog Stvoritelja...o da...samo jos nedovoljno...jos tako nedovoljno Ga volim...kad mi srce pukne i iz srca sagorenog izaDe iskra prema Nebu, prema Njemu onda cu Ga dovoljno voljeti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr