www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 07:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 10:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Aleluja napisao:
jeeeeee...sad znam o cemo pricas zozyca moja....ali ja sam mislila da si ja to zamisljam... :grlim te: i najvaznije kako znati jel si to zamisljam ili ne...naprimjer da se zove melchior...jer kad sam ga pitala kako se zoves, onda mi je to ime u srcu bilo...
vikica....ja molim gospodina usrdno da mi da raspoznavanje duhova..no to je stvar i prakse...da razlikujem pravi glas od krivog...ili bolje receno ucenja od Ucitelja...

i zaljubljena u mog Stvoritelja...o da...samo jos nedovoljno...jos tako nedovoljno Ga volim...kad mi srce pukne i iz srca sagorenog izaDe iskra prema Nebu, prema Njemu onda cu Ga dovoljno voljeti...


Pa onda je melchior jer sam i ja na isti način saznala ime svoga.....
Najvažnije je ne sumnjati.... i ja tako odlučih da ne sumnjam.... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 10:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Iskreno,

obično dolaze nenajavljeno.
Ne znam da li razgovaraš s Isusom, povjeravaš li mu se i sl., jel Isus tebi odgovara...???
Ako si to iskusio onda znaš kako je.
Meni npr i Isus dragi i anđeli govore u srcu, znaš onaj glas iznutra za kojeg si svjestan da nije tvoj.

Ponekad kad u tom stanju zatvorim oči vidim ih...
Ima tog još, ali .... polako....

Do tad raširi krila dragi Hrki kao ova ptičica na tvom avataru i poleti sa svojim anđelom :q4: :q4: :q4:
Poletjet ću......o Bože, poletjet ću


imao sam nekad , možda možemo reći glas iznutra

ali taj iznutra , nije isto kao i vidjeti nađele, s njima pričati i npr. znati kako se oni zovu

to nije isto, ni slično

zato sam te i pitao da daš malo više detalja, baš oko načina šta percipiraš , kako , u kojem stanju ( san ili java!) itd

jer, glas iznutra, može biti naša savjest , ili nešto drugo ili nedaj Bože treće
ali , ne moramo uvijek biti sigurni i uvjereni da je nešto dobro ili ne

i zato , i dalje mi nije jasno , točno kako i šta čuješ ( vidiš) i kako se vodi taj dijalog između tebe i anđela( danijela. mihaela i event. nekog još) :twisted:
evo npr. kako ti se anđeo predstavio ja sam danijel- u slici ili samo u mislima ?

molim te , budi nam malo jasnija oko toga
jer , ono u stilu, čujem u srcu , nam vjeruj, ne otkriva baš puno
često takve neprecizne opise daju i protestanti koji su uvjernja da imaju milost i poseban odnos sa Duhom svetim 8) , Isusom isl.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 11:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Ma Hrvoje ne mislim da imam ikakav posebni odnos s Duhom Svetim, tj. posebniji od bilo koga od vas.
Duh Sveti stanuje u svima nama, zar ne.
nemam nikakve objave i proroštva od anđela kao Vassula ne brini nisam ja baš u takvoj milosti :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Gle,
možda sam ja samo željela da se on zove Daniel (da ne kažem da mi se mašta poigrala), al to je potpuno nebitno, jer anđela izmislila nisam niti ne mogu, on je tu ma kako ga ja zvala.
Ova tema mi je bila više simpatična, pisala sam onako kako ja doživljavam anđele, kako u srcu osjećam.
Oprosti ako je došlo do nesporazuma....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 11:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da li je moguće da je moj mali braco moj Andjeo, da li djeca koja odu k Ocu prije neg se rode postaju Andjeli? Ako da ja sam sigurna onda da je moj braco moj Andjeo, i on se zove Emanuel, mama mu je dala to ime, zozy ti to mozda znaš, ja ne razgovaram s andjelima, budem pokušala :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 11:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Ma Hrvoje ne mislim da imam ikakav posebni odnos s Duhom Svetim, tj. posebniji od bilo koga od vas.
Duh Sveti stanuje u svima nama, zar ne.
nemam nikakve objave i proroštva od anđela kao Vassula ne brini nisam ja baš u takvoj milosti :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Gle,
možda sam ja samo željela da se on zove Daniel (da ne kažem da mi se mašta poigrala), al to je potpuno nebitno, jer anđela izmislila nisam niti ne mogu, on je tu ma kako ga ja zvala.
Ova tema mi je bila više simpatična, pisala sam onako kako ja doživljavam anđele, kako u srcu osjećam.
Oprosti ako je došlo do nesporazuma....


kad sam spomenuo Duha svetoga rekao sam protestanti, ne ti :D

ali koliko mogu zaključiti ti anđele ne vidiš , nego čuješ glas savjesti
koliko zaključujem , nemaš viđenje anđela

zanima me , odakle ti "saznanje" - proroštvo , da se moj anđeo zove emanuel :?:
rekao ti je tvoj anđeo , ili...?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 12:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
zanima me , odakle ti "saznanje" - proroštvo , da se moj anđeo zove emanuel :?:
rekao ti je tvoj anđeo , ili...?


Radoznali Hrki... :a1490: :a1490: :a1490:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 12:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
zanima me , odakle ti "saznanje" - proroštvo , da se moj anđeo zove emanuel :?:
rekao ti je tvoj anđeo , ili...?


Radoznali Hrki... :a1490: :a1490: :a1490:


ne znam zašto toliki smijeh i padanje na pod :roll: :D

radoznao sam , dakako

živo me zanima kako to izgleda , ako se zbilja događa

jer, komunikacija s anđelima ( anđelom), je jako rijetka pojava i nema puno pisanja o tome

tu milost su imali rijetki sveci i laici Katoličke Crkve

pa , ako netko i sa foruma , zbilja ima tu milost , zanimaju nas svjedočenja istog
ja, osobno bih dao sve od sebe da što preciznije i detaljnije pojasnim kako se odvija ta percepcija, ta komunikacija, taj dijalog

tako da svi možemo znati šta je to
to su danas (a i prije) jako zanimljive teme :D

ali , jako se moramo paziti i new age-a , spiritizma , ezoterije isličnih kvazivjerskih tehnika i vjerovanja :twisted: :!: :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 12:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
zozy napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
zanima me , odakle ti "saznanje" - proroštvo , da se moj anđeo zove emanuel :?:
rekao ti je tvoj anđeo , ili...?


Radoznali Hrki... :a1490: :a1490: :a1490:


ne znam zašto toliki smijeh i padanje na pod :roll: :D

radoznao sam , dakako

živo me zanima kako to izgleda , ako se zbilja događa

jer, komunikacija s anđelima ( anđelom), je jako rijetka pojava i nema puno pisanja o tome

tu milost su imali rijetki sveci i laici Katoličke Crkve

pa , ako netko i sa foruma , zbilja ima tu milost , zanimaju nas svjedočenja istog
ja, osobno bih dao sve od sebe da što preciznije i detaljnije pojasnim kako se odvija ta percepcija, ta komunikacija, taj dijalog

tako da svi možemo znati šta je to
to su danas (a i prije) jako zanimljive teme :D

ali , jako se moramo paziti i new age-a , spiritizma , ezoterije isličnih kvazivjerskih tehnika i vjerovanja :twisted: :!: :!:


Ma već sam ti rekla nemam nikakve vizije anđela, niti proroštva preko anđela, to mi glas mog srca govori, ja ga zove +m anđeo, ti ga zoveš savjest i to je to Hrkica drahi.

A da objave preko anđela i imam sigurno to nebih objavila preko foruma TT, takve stvari upravo iz razloga koje si naveo
Hrki napisao:
Citat:
jako se moramo paziti i new age-a , spiritizma , ezoterije isličnih kvazivjerskih tehnika i vjerovanja :twisted: :!:


bilo kakva vizije ili poruke primljne preko objava od anđela i sl. moraju biti potvrđene od Crkve i korištene pod budnim okom Crkve, dakle sigurno to nisu stvari o kojim bi se pisalo po forumima - uz dužno poštovanje.

Što se tiče smilia stavila sam ih jer sam željela da te uputim da si vjerojatno puno ozbiljnije shvatio ono što sam napisala od prvotne mi namjere.
Još jedna isprika dragi prijatelju i brate u Kristu.
Šaljem ti veliki zagrljaj (ustvari pregršt njih) :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 13:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Anđeli - dugo mi je trebalo da moj tupavi mozak posvjesti ova prekrasna bića i onda mi se dogodilo da sam ostvarila posebno prijateljstvo s arkanđelom Mihaelom.

Sad se često družimo, ja mu pjevam, on se smije, uči me moliti, uči me da se zaštitim, savjetuje me u dvojbama i tako.


S njim jeuvijek i onaj jedan moj anđelčić kojeg mi je Bog dodjelio, tj kojem sam ja zadatak - taj baš i nije imao sreće :b101: :b101: :b101: :a1490:

Ja ga zovem Danijel. Za glavu je niži od Mihaela i nije tako blještav, nema oklop ni mač, ali ima jako toplo srce i lijepo okruglo lice s najtoplijim očima, kao malo lane.

Danijel je uvijek u bijeloj haljinici i jako je zaigran i sretan pa i mene potiče da podjetinjim, no kada me tuga stisne, kada me kušnje napadaju nemate pojma kako je jak i kako me brani.

Ne znam da li krasi moje rastresene molitve i takve ih nosi Bogu, ali znam da kad sagriješim i pod grijehom padnem pohiti da me podigne i da mi ukaže gdje griješim, a onda se on moli Bogu za mene - zagovara me kod Boga.
:q4: :q4: :q4:


možeš li nam malo pojasniti gore boldane i /ili podcrtane tvoje riječi :?:

iz ovoga se zaključuje drugačije od onoga što na kraju tvrdiš... :D 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 pro 2007 13:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Ranije napisah:
Citat:
Meni npr i Isus dragi i anđeli govore u srcu, znaš onaj glas iznutra za kojeg si svjestan da nije tvoj.

Ponekad kad u tom stanju zatvorim oči vidim ih...


A značilo bi da ih ja tako vidim u svojim mislima, onakve kakve sam ih ranije opisala... nije valjda da mi ne dopuštaš malo pjesničke slobode. :wink:

Ne bih da se dalje objašnjavam, ja znam na što sam mislila, žao mi je ako si skontao drugačije.

Ne kontam zašto bi npr. tebi ili bilo komu konkretno bilo važno jel ja vidim ili ne vidim anđele i da ih i vidim zašto bih to uopće bilo bitno...

Ja ne sumnjam u njihovo postojanje, zašto je važno vidim li ili ne???? :wink:

Poletjet ću o Bože, poletjet ću.....aleluja slava Isusu poletjet ću....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr