www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2008 13:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Meni je najdraze moliti ujutro cim se probudim,moja osobna molitva,to jest moje predanje Isusu i moj osobni razgovor s Njim je skoro svaki dan u isto vrijeme,a onda dolaze druge molitve iz molitvenika i iz Biblije psalmi.Molim i kad idem nekuda a to je onda obicno krunica i u noci ako slucajno nemogu spavati ili me nesto boli molim krunicu i san dode da i neznam gdje sam prestala moliti,najbolji lijek kad se nemoze zaspati je molenje krunice.Svaka misao o Bogu je molitva.Oce nas i Vjerovanje su najznacanije molitve jer te molitve nam u biti kazu sve sto molimo.Najvaznije je od svega moliti s cvrstom vjerom i naravno za sve uvijek zahvaljivati Isusu za sve-JAKO VAZNO-Budite svi blagoslovljeni,zaista dobra i poucna tema.HVALA TI ISUSE.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 sij 2008 14:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 pro 2007 10:44
Postovi: 275
Lokacija: Stolac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Što mislite je li krivo kad čovjek naveče legne i moli se u sebi, dakle ne ni naglas, ni šaputanjem nego u sebi misliti o onome o čemu se moli?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 sij 2008 14:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
EroM napisao:
Što mislite je li krivo kad čovjek naveče legne i moli se u sebi, dakle ne ni naglas, ni šaputanjem nego u sebi misliti o onome o čemu se moli?


Dragi brate,
kako god se obraćao Bogu (u sebi ili na glas) nije krivo ukoliko dolaziš pred njega otvorena srca sa željom da ga slaviš i da mu zahvaljuješ, da Mu priznaš da si grešan, da GA zatražiš da ti pomogne jer sam ne možeš, da Mu pričaš i lijepe i one manje lijepe stvari koje ti se događaju, da Mu predaješ sve one osobe i one stvari s kojima si u kontaktu.
Bog zna naše misli prije nego ih i pomislimo, zato brate dragi samo moli onako kako te Duh Sveti vodi da moliš.
Ja vjerujem da ćeš uskoro moliti i željeti moliti i naglas i satima.
On će probuditi ljubav u tebi.
Opusti se, predaj Mu se i uživaj u ljubavi kojom te Otac ljubi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 sij 2008 14:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ništa nije krivo ako je ljudsko srce mislima u Bogu, Njemu predano u molitvi u zahvaljivanju, tihom slavljenju, razgovoru s Bogom...
Zna mi se dogoditi da u snu molim krunicu, neki put Vjerovanje, ili samo Zdravomariju, probudim se i osjetim kako mi je sav duh prožet molitvom...tada jako osjećam Božju sveprisutnost, veličinu...svoju pripadnost Njemu...samo nastavim dalje i zahvalim Bogu što mi je dao tu milost da i kad spavam...moje srce je s Njim. Hvala ti moj dobri Isuse!
Ero, čovjek može imati i takvih molitava( ležati u molitvi), ali porazmisli da imaš i molitava kad ćeš svom Stvoritelju, kojem se klanja i Nebo i Zemlja, u poniznosti i pokornosti i kleknuti i uputiti mu svoje molitve ili zahvaljivanje. Netko svet je rekao da čovjek nikada nije veći nego kad kleči pred svojim Stvoriteljem!
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 08:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2007 12:21
Postovi: 70
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nemogu slati P/P iz nepoznatih razloga pa pozdravljam tebe i "Pantena" jer sam dobio vaš P/P!
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 08:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kad covjek kleci pred Gospodinom moli u poniznosti kao sto Rebeka kaze,ali moje je misljenje da je jako bitno moliti, nije vazno kako,bitno je da si u molitvi sa Gospodinom,a Bog nas sve vidi i sve zna.Ja sam se proslu noc probudila i nastavila nesvjesno moliti i predavati Bogu nekoga.Tek kad sam se htjela okrenuti na stranu skuzila sam da molim.Molite,samo molite kako vam Duh sveti nadahnjuje.Isuse hvala Ti.B.B.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 08:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hvala ekumenista, i ja tebe pozdravljam od srca, a i zamolit će mo odgovorne s TT-a da vide šta je s tvojim pp-om?
Btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2008 22:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evanđelje po Mateju
6 1"Pazite da svoje pravednosti ne činite pred ljudima da vas oni vide. Inače, nema vam plaće u vašeg Oca koji je na nebesima. 2Kada dakle dijeliš milostinju, ne trubi pred sobom, kako to u sinagogama i na ulicama čine licemjeri da bi ih ljudi hvalili. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću. 3Ti naprotiv, kada daješ milostinju - neka ti ne zna ljevica što čini desnica, 4da tvoja milostinja bude u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti!" 5"Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskršćima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću. 6Ti naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti." 7"Kad molite, ne blebećite kao pogani. Misle da će s mnoštva riječi biti uslišani. 8Ne nalikujte na njih. Ta zna vaš Otac što vam treba i prije negoli ga zaištete. 9Vi, dakle, ovako molite: `Oče naš, koji jesi na nebesima! Sveti se ime tvoje! 10Dođi kraljevstvo tvoje! Budi volja tvoja kako na nebu tako i na zemlji! 11Kruh naš svagdanji daj nam danas! 12I otpusti nam duge naše kako i mi otpustismo dužnicima svojim! 13I ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas od Zloga!`" 14"Doista, ako vi otpustite ljudima njihove prijestupke, otpustit će i vama Otac vaš nebeski. 15Ako li vi ne otpustite ljudima, ni Otac vaš neće otpustiti vaših prijestupaka."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2009 09:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2009 17:20
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim se svako večer i trudim se da moja molitva ili zahvala (ovisno o danu, situaciji) bude što iskrenija. :a1250: Uvijek molim Anđele čuvaru

smajlic7


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2009 13:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2007 16:41
Postovi: 102
Lokacija: Geislingen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja mollim uvijek kako se osjecam ili lezeci,klececi,tiho, ili na glas kako se osjecam i kakva je situacija. Jako cesto se molim kao i Leo najvise pricam sa svojim Isusom tokom dana bila da obavljam kucne poslove ili na poslu nekada si mislim koja sam ja budala kao da pricam sama sa sobom ali to je u biti onaj zlocko koji me odgovara da nepricam vise sa svojim Isusom.

Neznam na kojoj duhovnoj obnavi sam cula da je rekao da je Isusu zeljan nase ljubavi i da pricamo snjim nema veze sta radili jer je on uvijek prisutan,ja znam i sa svojim Andelom cuvarom razgovarati i moliti da mi pomogne ili da ne razsvjetli u nekim situacijama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr