www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 01:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 stu 2007 23:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Negdje sam pročitao da kada čovjek moli rastreseno ili moli ali se ta molitva pretvori u recitaciju,da anđeli tu molitvu tako uljepšaju i odnesu je pred Boga kao da si je savršeno izmolio.Zanima me vaše mišljenje o tome,gdje se ima više pročitati o tome?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2007 08:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
http://www.veritas.com.hr/duhovnost/tekstovi_o_andelima.php


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 stu 2007 08:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
nije im baš to uloga
naša rastresena molitva neće biti nimalo uljepšana nekom "redakcijom" i uljepšavanjem od strane anđela :wink:

anđeli su glasnici , naši čuvari i izvršioci Božjih zapovijedi :D
Bogu veliko hvala na njima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 12:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja samo znam da meni moj anđeo UVIJEK nađe mjesto za parkiranje :wink:

..rekao prof. Ivančić da probamo i ja probala, i od tada uvijek u takvim ali i u mnogim drugim situacijama sam počela zazivati svoga anđela čuvara :q4: , a nekako mi se svidio i anđeo Gabrijel , pa sam se i s njim sprijateljila :b41: ..

sve u svemu, teologija govori svoje o anđelima, ali ja sam ih tek spoznala kroz iskustvo i kroz molitvu.. :D :D


p.s. probaj ovo s parkiranjem, ako si vozač, vidjet ćeš da anđeo uvijek nalazi mjesto :q4: :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 12:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
To sa parkiranjem pali, jer moj muž uvijek moli anđela da ga nađe, pogotovo u centru gdje je gužva, on ga dobije. Isto tako moli i jedna moja prijateljica-i anđeo ga nađe.
Ja molim Isusa i Gospu da me čuvaju u vožnji jer sam početnik i bojim se (zbog manjka iskustva i znanja)...i za parkiranje i sve...al ja se parkiram daleko gdje ima puno mjesta, da slučajno ne zgrebem neki auto (loša iskustva), pa radije pješačim više :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kassandra :grlim te: :grlim te: :grlim te:

baš mi je drago da i ti sa suprugom imaš takvo iskustvo :D , jer to stvarno pali...

btw., negdje sam pročitala da se anđeli "tuže" da ih ne zazivamo dovoljno često, pa stoga...U AKCIJU!!!


:b232: :a1163: :b232:

a što se tiče iskustva s parkiranje, doći će , kao i svima nama, samo punim jedrima naprijed s Kristom , i sve bu ok!!

btb i čuvao u ljubavi :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 14:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
svi ljudi imaju anđele čuvare

znaju to i mala djeca :D

samo i trebamo zazivati i moliti se njima
ali, ipak mislim da ne uljepšavaju naše molitve , ko je netko zapitao prije

šta vi mislite :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 15:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Anđeli - dugo mi je trebalo da moj tupavi mozak posvjesti ova prekrasna bića i onda mi se dogodilo da sam ostvarila posebno prijateljstvo s arkanđelom Mihaelom.
Sad se često družimo, ja mu pjevam, on se smije, uči me moliti, uči me da se zaštitim, savjetuje me u dvojbama i tako.
S njim jeuvijek i onaj jedan moj anđelčić kojeg mi je Bog dodjelio, tj kojem sam ja zadatak - taj baš i nije imao sreće :b101: :b101: :b101: :a1490:
Ja ga zovem Danijel. Za glavu je niži od Mihaela i nije tako blještav, nema oklop ni mač, ali ima jako toplo srce i lijepo okruglo lice s najtoplijim očima, kao malo lane.
Danijel je uvijek u bijeloj haljinici i jako je zaigran i sretan pa i mene potiče da podjetinjim, no kada me tuga stisne, kada me kušnje napadaju nemate pojma kako je jak i kako me brani.
Ne znam da li krasi moje rastresene molitve i takve ih nosi Bogu, ali znam da kad sagriješim i pod grijehom padnem pohiti da me podigne i da mi ukaže gdje griješim, a onda se on moli Bogu za mene - zagovara me kod Boga.
:q4: :q4: :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 15:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
to je predivno zozy..no kako ti to znas?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 15:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zozy napisao:
Anđeli - dugo mi je trebalo da moj tupavi mozak posvjesti ova prekrasna bića i onda mi se dogodilo da sam ostvarila posebno prijateljstvo s arkanđelom Mihaelom.
Sad se često družimo, ja mu pjevam, on se smije, uči me moliti, uči me da se zaštitim, savjetuje me u dvojbama i tako.
S njim jeuvijek i onaj jedan moj anđelčić kojeg mi je Bog dodjelio, tj kojem sam ja zadatak - taj baš i nije imao sreće :b101: :b101: :b101: :a1490:
Ja ga zovem Danijel. Za glavu je niži od Mihaela i nije tako blještav, nema oklop ni mač, ali ima jako toplo srce i lijepo okruglo lice s najtoplijim očima, kao malo lane.
Danijel je uvijek u bijeloj haljinici i jako je zaigran i sretan pa i mene potiče da podjetinjim, no kada me tuga stisne, kada me kušnje napadaju nemate pojma kako je jak i kako me brani.
Ne znam da li krasi moje rastresene molitve i takve ih nosi Bogu, ali znam da kad sagriješim i pod grijehom padnem pohiti da me podigne i da mi ukaže gdje griješim, a onda se on moli Bogu za mene - zagovara me kod Boga.
:q4: :q4: :q4:


da ti nisi vassula :?: :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr