www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 05 stu 2015 14:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
zdrave napisao:
"+" + "x" (kao nepoznanica, tj. ti) = "-"
ili
"-" + "-" (opet ista nepoznanica)" = "+" ?
:) :) ;)

SREĆA da je loša?
Znači da je nesreća dobra?
lalelu, pojasni malo tu igru riječi. :)




Zamisli da Bog ispuni baš svaku želju ispoljenu u molitvi Njemu - treba ti novaca...cca 500-1000 kn?
OK, - kaže Bog!
I dok ti šetaš, pa na tebe naleti automobil. Vozač u panici izlazi van, diže te. Ne zna da li ti je išta slomio...Ti si samo malo ugruvana, ništa slomljeno. Samo si šokirana. Dakle - bez većih posljedica, što vozač ne zna.
Da skratim: on vadi novčanik i ponudi ti 2-3 tisuće kuna da ne zoveš policiju ni hitnu - i ETO TEBI PARA (novca).
"Slijepi putnik je u pravu ili nije?



Aha a sto je lose u tomu imati sretnu vezu :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 stu 2015 14:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
lalelu napisao:
SlijepiPutnik napisao:
Zato Bog ne ispunja molitvu koja će biti na štetu duši...koliko god ga mi u svome sljepilu optuživati...

Znaci on mene ne ce cuti ako ja molim za sretni vezu jer je sretna veza losa za moju dusu. Ali drugima daje sretne veze jer su dobre za njihove duse. AHA I da mi sad jos netko objasni zasto je za mene sreca losa a za druge dobra. ..


Za vezu je potrebno dvoje. Sebično je gledati samo svoju poziciju. Možda ovaj tvoj sadašnji stav nije dobar za onu drugu dušu, koju ti je Bog namijenio. Možda se mi moramo promijeniti, kako bismo postali dostojni svojih molitava.

Možda ta muška osoba, upravo sada, na koljenima moli: "Pa Bože, kada ću biti dostojan one koju si mi obećao? Ne mogu više dočekati!" :lol: A Bog odgovara: "Dao sam joj slobodnu volju, dajem joj svoju milost...još uvijek kucam i čekam na vratima njezina srca. Žarko joj želim udijeliti svoju ljubav. Ljubav, kojom će ona postati ispunjenje tvojih molitava. Ljubav, kojom će te osvojiti cijeloga. Doći će punih ruku, da s tobom podijeli od svoga viška. Nije uzalud tvoja molitva i žrtva. Ovo je samo priprema za još veću žrtvu - obitelj, brak, djecu... Želim da u to uđeš spreman, kako bi te sačuvao od mnogih težih križeva, koje bi pred tebe stavila tvoja samovolja." :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 14:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
SlijepiPutnik napisao:
lalelu napisao:
SlijepiPutnik napisao:
Zato Bog ne ispunja molitvu koja će biti na štetu duši...koliko god ga mi u svome sljepilu optuživati...

Znaci on mene ne ce cuti ako ja molim za sretni vezu jer je sretna veza losa za moju dusu. Ali drugima daje sretne veze jer su dobre za njihove duse. AHA I da mi sad jos netko objasni zasto je za mene sreca losa a za druge dobra. ..


Za vezu je potrebno dvoje. Sebično je gledati samo svoju poziciju. Možda ovaj tvoj sadašnji stav nije dobar za onu drugu dušu, koju ti je Bog namijenio. Možda se mi moramo promijeniti, kako bismo postali dostojni svojih molitava.

Možda ta muška osoba, upravo sada, na koljenima moli: "Pa Bože, kada ću biti dostojan one koju si mi obećao? Ne mogu više dočekati!" :lol: A Bog odgovara: "Dao sam joj slobodnu volju, dajem joj svoju milost...još uvijek kucam i čekam na vratima njezina srca. Žarko joj želim udijeliti svoju ljubav. Ljubav, kojom će ona postati ispunjenje tvojih molitava. Ljubav, kojom će te osvojiti cijeloga. Doći će punih ruku, da s tobom podijeli od svoga viška. Nije uzalud tvoja molitva i žrtva. Ovo je samo priprema za još veću žrtvu - obitelj, brak, djecu... Želim da u to uđeš spreman, kako bi te sačuvao od mnogih težih križeva, koje bi pred tebe stavila tvoja samovolja." :b112:


U to sam predigt vjerovala i ostala sama. Prema tomu sta sam takvih prica. BOG meni jednostavno ne zeli sretnu vezu i cini mi se da se moram s tim pomiriti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 15:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
lalelu napisao:
BOG meni jednostavno ne zeli sretnu vezu i cini mi se da se moram s tim pomiriti

Bog tebi ne želi...vezu s muškarcem...Sretnu...?
Ja bih rekao da ne možeš ostvariti onakvu kakvu ti zamišljaš.
čak mi se čini da si problem ti a ne neki muškarac...Skockaj se, ispitaj sebe, pa onda "uperi nišan" na "partnera", je čitajući dobronamjerne postove na tvoj problem a onda tvoju reakciju, mila moja lalelu mislim da sad i oni shvaćaju da je sve bilo trla baba lan, jer "tebe kao da nitko ne razumije"??? Idi s milim Bogom!
I kakve veze uopće ima Bog s ljubavnim vezama, ako ti e dao i pamet i nadam se ljepotu i vjeru?
(Na ovaj moj post bacajte drvlje i kamenje - i na mene - ali po svemu sudeći stvari stoje tako).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 15:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
zdrave napisao:
lalelu napisao:
BOG meni jednostavno ne zeli sretnu vezu i cini mi se da se moram s tim pomiriti

Bog tebi ne želi...vezu s muškarcem...Sretnu...?
Ja bih rekao da ne možeš ostvariti onakvu kakvu ti zamišljaš.
čak mi se čini da si problem ti a ne neki muškarac...Skockaj se, ispitaj sebe, pa onda "uperi nišan" na "partnera", je čitajući dobronamjerne postove na tvoj problem a onda tvoju reakciju, mila moja lalelu mislim da sad i oni shvaćaju da je sve bilo trla baba lan, jer "tebe kao da nitko ne razumije"??? Idi s milim Bogom!
I kakve veze uopće ima Bog s ljubavnim vezama, ako ti e dao i pamet i nadam se ljepotu i vjeru?
(Na ovaj moj post bacajte drvlje i kamenje - i na mene - ali po svemu sudeći stvari stoje tako).



Zasto sam ja problem? Sto toliko zelim sretnu vezu? Sto je tu pogresno ? Mozes li objasniti?

Kakve veze Bog ima s ljubavnim vezama? Ako nema cemu se onda moliti za ljubav? Ili bilo zasto se moliti ako Bog s tim nema veze.
I ne nije me Bog nagradio ljepotom. Da me je nagradio ljepotom ne bi bila sama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 15:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
A vjeru koju mi je dao izgubila se jer nakon godinama na dan ja bez rezultata izgubis nadu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 15:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Još samo savjet i ja se isključujem iz ovog kotla:
Počni dijeliti ljubav oko sebe, potrebitima, jadnima, gladnima...napuštenima (kao što kažeš da se i ti osjećaš) - a ne ju sebično tražiti...
Iznenadit ćeš se "rezultatu"
I BB!
By

ps: VAŽAN dodatak, najbitniji zaboravih: muškarcima je vanjska ljepota bitna samo zbog prvog "kontakta". Za trajnu vezu je najvažnija ljepota srca i duše žene. To nikad nemoj zaboraviti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2015 16:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
zdrave napisao:
Još samo savjet i ja se isključujem iz ovog kotla:
Počni dijeliti ljubav oko sebe, potrebitima, jadnima, gladnima...napuštenima (kao što kažeš da se i ti osjećaš) - a ne ju sebično tražiti...
Iznenadit ćeš se "rezultatu"
I BB!
By

ps: VAŽAN dodatak, najbitniji zaboravih: muškarcima je vanjska ljepota bitna samo zbog prvog "kontakta". Za trajnu vezu je najvažnija ljepota srca i duše žene. To nikad nemoj zaboraviti.



Hvala na savijetu ali odvolonitarla sam ja stotine sati dijeleci ljubav napustenoj djeci, socijalno ugrozenim itd. Sigurno im nisam mrznju dijelila Rezultat vidim.

Da da vanjski izgled je vazan "samo" za prvi kontakt. Ali kako do drugog kontakta bez prvog? :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr