www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 03:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 lip 2008 19:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 svi 2008 18:29
Postovi: 83
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav možeš me pronaći...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molim vas molite se za jednu moju prijateljicu...
ovih dana je zavrsila u zatvoru zbog droge, i uz to je trudna i zeli pobaciti svoje djete...
jucer me je pitala koliko dode abortus u Osijeku, da pitam sestru. ostala sam paf..
kad sam ju odbila da cu pogledat naljutila se na mene i sada mi se ne javja vise...
jesam dobro postupila??? :cry:
ne znam kako joj pomoci, osim molitve...
MOLIM VAS MOLITE SE ZA NJU I VI KAO JA...
HVALA SVIMA OD SRCA...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2008 19:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
terezija.tere napisao:
molim vas molite se za jednu moju prijateljicu...
ovih dana je zavrsila u zatvoru zbog droge, i uz to je trudna i zeli pobaciti svoje djete...
jucer me je pitala koliko dode abortus u Osijeku, da pitam sestru. ostala sam paf..
kad sam ju odbila da cu pogledat naljutila se na mene i sada mi se ne javja vise...
jesam dobro postupila??? :cry:
ne znam kako joj pomoci, osim molitve...
MOLIM VAS MOLITE SE ZA NJU I VI KAO JA...
HVALA SVIMA OD SRCA...


moje misljenje je da nisi trebala direktno reci da NECES to uciniti.. vec ju polako uz molitvu nagovarati da izbjegne pobacaj... reci joj da ces joj biti podrska i da NIJE SAMA... jer ima tebe.. vjernu prijateljicu koja je nece nikada ostaviti... kad postavis te temelje... onda kreni polako u akciju... govori joj polako laganim koracima koje posljedice slijede nakon abortusa JER ONA ZA TO NEZNA i zato misli da je abotus jedino rijesenje... malo je problem sto ima problema sa drogom... jer droga jede mozak pa osoba nije sposobna sama donositi odluke pa slusa ostale a kako je svijet trul i mracan sigurno je cula kako je najlakse rijesiti se djeteta abortusom jer dijete je OBVEZA... nema vise tulumarenja... nema vise droge... nema vise krade... e tu ti nastupas sa svojom podrskom i ljubavlju i molitvama da ju izvices...

SVE JE MOGUCE ONOME KOJI VJERUJE!!!

BTB sestro terezija... razmisli i odluci... sve je u tvojim rukama... ti si trenutno jedina svjetla tockica u njenom mracnom svijetu... a ta svijeta tockica moze postati sunce u njenom srcu kada joj priblizis Gospodina

BTB :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 08:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isuse,Spasitelju nas...Ti poznajes ovo svoje jadno dijete koje je upalo u zamku zloga,spasi molim Te njen zivot i zivot djeteta u njezinoj utrobi.Ti si dobar i Milosrdan Otac,Ti jedini znas zasto je to tako,ali Te molim u Tvoje sveto Ime,odrjesi ju svega zla koje ju je snaslo i dovedi ju svome stadu,jer Ti volis svoju izgubljenu ovcicu.Hvala Ti Isuse,znam da ces uslisati moju molitvu.Hvala Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 08:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga Tere...

budi i dalje uz prijateljicu.. budi njezin Šimun Cirenac.. Isus to jako želi...

a mi ćemo biti uz tebe sa molitvama...

evo molim Gospodina Duha Svetoga da siđe na tvoju prijateljicu, neka joj otvori duhovne oči da "Progleda"..

molim Krv Otkupiteljsku da opere njezinu dušu, duh i tijelo od svakog zla i grijeha..

i molim Duha Svetoga neka tebi Tere draga zapali plamen ljubavi, dar snage i jakosti, ljubavi i radosti.. i dar savjeta...

O Sveto Trojstvo, mi bez tebe nemožemo, čuj nas i smiluj nam se.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 10:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, smiluj se ovoj bebici, i budi podrška majci kao što si svojoj majci bio, kad Te je nosila u Betlehem, kad su morali biti u štali, u trudovima, kad su bježali u Egipat i sedam godina, kad je sv. Jospiradio danju i noći da prehrani svoju malu svetu obitelj. O Isuse, daj tu snagu i ljubav i toj majčici, daj poniznost i ufanje u Tebe, kao što je imala Marija dok je tebe nosila. Hvala Isuse što si Ti naš Bog, haval što si naše spasenje i naša hridina, hvala Isuse, Isuse ljubim Te.
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 11:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2008 11:55
Postovi: 35
Lokacija: ..jednom nogom u Nebeskom Pašnjaku...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:
Isuse Milosrdni Smiluj Se, Dotakni tu osobu Svojom Neizmjernom Ljubavlju i prosvijetli njenu dušu Svojim Svijetlom! Dobri Oče Nebeski, molim Te u Ime Isusovo Oslobodi tu djevojku od svakog zla i ropstva koje ju tlači! …i molimo Te Oče, u Ime Isusovo - nedopusti da ta majka ikad više pomisli na pobačaj. Daj joj silnu Ljubav prema tom malenom stvorenju, neka bude svjesna da ispod njenoga srca još jedno srce kuca,i neka zna da Ćeš joj sa tim novim bićem Dati i novi životni početak… Isuse, stavi sada svoje izranjene ruke na te duše i Tvoja Presveta Krv neka ih iscijeli, Duh Sveti neka ih Silno prožme…
Presveta Djevice Marijo, Ti Si Majka, Molim Te zagovaraj tu mladu majku (koja nije svjesna svoga majčinstva) kod Vječne Ljubavi, moli kod Svoga Sina za potpuno oslobođenje i slobodu te zarobljene duše, moli Majčice za Život te malene bebe… -Hvala Ti Majčice!

Draga Tere, ti sada prijateljici trebaš biti jako blizu, iako ona to ne želi… (no sada ona nije svjesna, ali jednog dana će ti zahvaljivati što si bila uz nju)… potrebna joj je utjeha…polagano pričati sa njom, jer ne smije ono što osjeća ostavljati unutar sebe… pa čak ako to znači i da kimaš glavom na nešto sa čime se Nipošto ne slažeš… priđi joj i reci joj da ne prihvaćaš to što ona neće da priča sa tobom, reci da je voliš i da nećeš dopustiti da se posvađate i moli ju da ti oprosti… Potrebno je da se vrati njeno povjerenje u tebe, pa Za početak nemoj joj previše davati do znanja svoje mišljenje, nego ju samo slušaj, slušaj, slušaj (a u sebi MOLI I LOMI U IME ISUSOVO svo to zlo koje ju je napalo, DOZIVAJ KRV KRISTOVU DA OPERE NJENU DUŠU I OD SVAKOG ZLA JU OSLOBODI… gledaj ju u oči i stalno, stalno to ponavljaj –vidjet ćeš kako će se Krist proslaviti silno na životu te osobe)

Reci sebi nekoliko puta: Ne živim više ja nego Krist živi u meni! … i pri tom daj sve svoje Isusu: svoj duh, dušu, tijelo, srce, misli, želje, nastojanja, govor, slobodnu volju, svijest, podsvijest… i neka Kristova Ljubav preko tvoga srca teče i prelijeva se na ta dva srca…neka se Isus tobom Posluži kako bi Dotakao i Ozdravio tu majku i djete…
Reci: Isuse, Ti upotrijebi moje ruke da je Zagrliš i moje riječi da je Utješiš…

Budi uz nju i NE ZABORAVI : JEDINO JE LJUBAV KADRA SLOMITI SVAKO, AMA BAŠ SVAKO ZLO! LJUBAV JE JEDINA SILA NA OVOM SVIJETU SPOSOBNA PROMIJENITI TAMU U SVIJETLOST!!!
Zlo strepi pred Ljubavlju!

PRIJATELJICA TI MORA PRVO OSJETITI NEUVJETNU LJUBAV I NEIZMJERNO PRIHVAĆANJE, DOPUSTI ISUSU DA JU VOLI PREKO TEBE, I VIDJET ĆEŠ ČUDO!

…i ponavljam -Stalno moli dok budeš sa njom, one kratke i strelovite molitve:
“ISUSE SINE DAVIDOV SMILUJ SE! ... KRVI KRISTOVA OPERI OVU DUŠU, ISCIJELI SVE RANE NA NJENOM SRCU! …ISUSE BLAGA I PONIZNA SRCA UČINI SRCA NAŠA PO SRCU SVOME! … U IME ISUSOVO LOMIM SVAKO ZLO KOJE TLAČI MOJU PRIJATELJICU I ZAČETO DJETE! ; U IME ZASLUGA MUKE, SMRTI I USKRSNUĆA GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA PROGLAŠAVAM…(PRIJATELJIČINO IME) I NJENO ZAČETO DJETE SLOBODNIMA
DA PRIME SVE BLAGOSLOVE KOJE IM TI OČE NEBESKI ŽELIŠ DATI!“

Krist neka te vodi, primi Ga za ruku!
BTB! :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 lip 2008 19:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 svi 2008 18:29
Postovi: 83
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav možeš me pronaći...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji evo upravo sam se cula s prijateljicom, napokon smo uspjele srediti puno stvari sto se zivota tice...
obecala sam joj pomoci do kraja i svemu, obecanje cu ispuniti...
jer puno smo toga pricale, i puno toga sam joj objasnila sto i kako su nerodena djeca isto ziva bica... vec dugih niz godina molim se za njih i ukljucila sam i nju, rekla sam joj neka pokusa moliti za svoje djete, pristala je... a mene razveselila jer ipak uz Bozju pomoc djete ce bit spaseno...
Hvala svima koji srte za nju molili, koji ste ju prikazivali u molitvama...
nastavite i dalje moliti, jer zajednop smo jaci, a ja vam obecajem
javit cu vam sto god da se desi dobro nadam se i vjerujem u Boga...

hvala SVIMA :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 lip 2008 20:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2008 11:55
Postovi: 35
Lokacija: ..jednom nogom u Nebeskom Pašnjaku...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Ti i Slava moj Isuse! smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8
Blagoslovljen budi Oče Nebeski u srcu te majke i djeteta! Aleluja!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 lip 2008 20:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
JER VELIK SI ČINIŠ DJELA VELIKA NITKO NIJE KAO TI ISUSE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :r086: :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2008 17:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 svi 2008 18:29
Postovi: 83
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav možeš me pronaći...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ISUSE I MARIO SPASITE NEROĐENU DJECU...

TA MOLITVA ČINI CUDA, HVALA SVIMA STO STE MOLILI ZA OVU DJEVOJKU... KONACNA ODLUKA JE DA ČE RODITI I DA CE SVOJE DJETE DONJETI NA OVOME SVJETU...

HVALA SVIMA A NAJVIŠE BOGU KOJI JE VELIK I CINI DJELA CUDESNA...

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr