www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 22 svi 2013 19:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
zozy napisao:
Sestro asaravan, u jednoj divnoj knjižici Sveta Misna Žrtva koju je napisala laička misionarka sestra Catalina iz Bolivije Marija i Isus obznanili su ovoj sestrici što se događa pod misnim slavljem.
Tako po uzoru na ta viđenja ja kad svećenik prikazuje darove na Misi molim za duše u čistilištu, za obraćenje nevjernika, za stare i nemoćne, za one koji su u kušnjama, u bolestima, za one koji pate na bilo koji način, šaljem ljubav neprijateljima svojim i molim za one koje sam osobno povrijedila da mi u Ime našeg Gospodina Isusa Krista oproste da bi moj duša zadobila mir.
Dakle uvijek molite za više nakana i mise prikazujte, mislite na druge, ljubite ih i molite za njih jer će te tako i sami biti u milosti Gospodnjoj.

Još jednom pohvala sestrici asaravan na ovoj temi
BTB slatka moja :grlim te: :grlim te: :grlim te:


imam tu knjižicu,jako je dobra...ulazi u dubinu Euharistije.... Nasa molitva iz srca je najjača,kad znamo da govorimo Bogu,i kad mu se molimo s ljubavlju jer je On sama Ljubav i Vjernost,tada je nasa molitva prava.! Bože svojom milošću preteci sve naše molitve,nakane,misli,srca, da svaka naša molitva,svaki naš vapaj k Tebi bude upravljen iz dubine naših srdaca,daj nam svima milost da srca naša budu čista,da pogledaš na nas svojom Očinskom ljubavlju da nas prožmeš,daj nam Gospodine dobri strpljivosti da te ne požurujemo,jer Tvoji puti nisu naši puti,Tvoje misli nisu naše misli, to Te molim Oče Nebeski po Kristu Gospodinu našem.Amen!BOG VAS SVE BLAGOSLOVIO!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 svi 2013 20:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
MOLITVA ZA OSOBNU ZAŠTITU (s crkvenim dopustenjem)

[Molitva za osobnu zaštitu jedna je od najmoćnijih molitava u području duhovnog vojevanja. Učimo se na Jobovu primjeru na kojeg je Bog stavio svoju zaštitu, kao i oko njegove djece da im Sotona ne može prići, osim ako je to Bog dopustio - ili ako sami dopustimo. Dok molite ovu molitvu neka vam je misao usmjerena na Oca.]

U ime Oca i Sina i Duha Svetoga. Amen.

Oče nebeski, klanjam ti se i blagoslivljam te. Pristupam ti s čvrstom vjerom u obećanje tvoga Sina, koji je rekao "što god zaištete u moje ime, učinit ću, da se proslavi Otac u Sinu." S povjerenjem u njegovu riječ i u tvoju beskonačnu ljubav, molim te, Oče svemoćni, po zagovoru Blažene Djevice Marije i svih svetih, a po moći Isusova presvetog Imena: zaštiti me i čuvaj od sotoninih uznemiravanja i njegovih podanika. Zaštiti me, kao što si zaštitio svoga slugu Joba i tolike svete. Pomozi mi držati tvoju zaštitu oko sebe i zatvorena vrata neprijatelju, tako da đavao i njegovi podanici ne mogu imati pristupa mome životu, udaljiti me od tebe i vršenja tvoje volje.

Oče dobri, znam da sam bez tebe nemoćan protiv duhovnih sila zla; nemoćan sam prepoznati koliko je potrebno ovisiti samo o tebi i tvojoj snazi. Stoga me blago pogledaj svojim milosrđem i zaštiti me. Ne gledaj na moje grijehe, nego na patnje svoga ljubljenoga Sina i žrtvu gorke muke i smrt kojom nas je pomirio s Tobom.

Po snazi Isusova križa i njegova Uskrsnuća, zaštiti me od svih zala i suzbij sve zle duhove koji me napadaju na bilo koji način, ili nastoje razbiti tvoj oklop zaštite oko mene. Pošalji ih natrag u pakao, a mene ojačaj svojom zaštitom, po Krvi svoga Sina i po molitvama svih svetih. Pošalji svoje svete anđele da bdiju nada mnom i trajno me štite. Zaštiti i sve ljude s kojima ću danas surađivati u izgradnji tvoga kraljevstva.

Sa zahvalnošću izjavljujem da potpuno pripadam Tebi i čvrsto vjerujem u Tebe.

Sretan sam što sam tvoje ljubljeno dijete.

Slava Ocu…


(facebook)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr