www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 19:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Nerođeni
PostPostano: 11 tra 2009 13:53 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 13:59
Postovi: 8
Lokacija: Hrvatsko Zagorje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Proslijeđena poruka

Hvaljen Isus i Marija, draga braćo i sestre, svećenici Gospodnji i laici!



Već dugo vremena razmišljam kako je potrebna jedna temeljita i odlučujuća molitva i žrtva usmjerena prema Bogu. Naime o čemu se radi? U ponedjeljak, 13.04. započeli bi sa devetnicom zadovoljštine Svemogućemu Bogu za grijeh ubojstva djece u Hrvatskoj.
Naime, 21.04.1978. godine, CK SKH donio je zakon o legalizaciji pobačaja, abortusa, ubojstva ili kako već želite, na području Socijalističke Republike Hrvatske i time nanio golemu i nenadoknadivu štetu hrvatskome narodu. Ovog 21, u mjesecu, navršava se 31 godina od donošenja toga krvavoga zakona. Dragi prijateli, draga braćo i sestre u Kristu, ja, neznatan čovjek i grješnik, molim vas svim žarom svoga ispaćenog i ranjenog srca ovim teškim grijehom, da se pridružite ovoj devetnici zadovoljštine za taj zli dan u našoj domovini. Čvrsto vjerujem kako je Gospodin itekako moguć ovoga trena zaustaviti razaranje djece u utrobama majki, kad bi smo mi svi zavapili, ko jedan prema Njegovom milosrdnom Srcu da nam oprosti taj užasan zločin, jer svi smo krivi, to je kolektivni grijeh pred Bogom, kao što je izraelski narod morao trpjeti i ispaštati zbog Davidovog oholog prijestupa popisivanaja naroda, jer smo svi jedno, tako i mi danas svi zajedno trpimo zbog grijeha pojedinaca prije 31 godinu.

Tko od vas dalje ne želi čitati, neka ovoga trena prestane i neka mi pošalje poruku da mu se više ne javljam i ja ću ga izbrisati sa mail liste, jer bolje da ga izbrišem ja, nego Bog.

Dakle, što nam se to dešava? Jesmo normalni ili ludi? Jesmo li možda «uspavane ljepotice» i samo čekamo kako će netko drugi nešto učiniti za nas. Znajte da Bog može sada sve prekinuti i zaustaviti zlo, kad bi smo mi to htjeli. Ali mi svi zajedno. Ili ćemo čekati da se konačno u Hrvatskoj pojavi neka dobra stranka, plemenita, obiteljska, vjerna, koja će doći na vlast i ukinuti taj prokleti zakon o ubijanju djece. Dajte ljudi Božji, trgnimo se, probudimo se. Što kaže Isus na današnji dan : «Bdijte i molite da ne padnete u napast, a mi, ljenčuge samo se izležavamo. Onima koji su revni, neka ne odustanu, a oni koji se još ne mogu odlučiti, poručujem kako je 5 do 12. Bez brige, pronalazim ovdje i sebe, kada sam znao, pa i sad u korizmi ostati na TV-u do kasno u noć a Bog me zove. Danas sam sebe optužujem zbog toga, a milosrdni Bog mi govori: «Oprostio Sam ti, ne okreći se, idi dalje.

Molim vas, započnimo devetnicu u ponedjeljak, do sljedećeg utorka, kada je ta nesretna godišnjica, svako na svoj način, kako vas već Duh nadahne. Tko želi moliti, neka moli, tko želi postiti, neka posti, tko želi umirati sebi, neka umire sebi, a živi Kristu, a sve iz ljubavi prema nerođenima i Spasitelju. Tko je bolestan, neka svaki dan od srca zahvali za svoju bolest Bogu i prikaže ju kao zadovoljštinu za taj dan. Kako tko hoće, najbolje bi bio svakodnevni odlazak na sv. Misu, ali velim kako tko može, samo pokrenimo se konačno da ne bi smo morali čuti Spasiteljeve riječi o našoj mlakosti: « O da si bio studen ili vruć, ali jer si mlak... dalje pročitajte u Ivanovom Otkrivenju 3. poglavlje. Jedna djevojka, bez škole, postala je naučiteljicom Crkve, a samo zato jer je činila malene stvari, a s puno ljubavi prema Bogu – sv. Mala Terezija.

Zbog kolektivnog grijeha praznovjerja u hrvatskom narodu s obzirom na broj 13, 13 godina nakon donošenja toga zakona počeo je rat u Hrvatskoj gdje se zaista počela proljevati krv i na vidljivim ljudima a ne samo na nevidljivima, tj. nerođenima. Ne bih se čudio da je zato Bog dopustio da i Vukovar bude sravnjen sa zemljom, kad je to bio grad u bivšoj državi s najviše ubijene djece u utrobama majki, a njihova najveća krivnja je bila samo to što nisu bili s ove strane majčine kože, vanjske strane.

U proteklih 31 godinu, zbog toga zakona, u Hrvatskoj je ubijeno više od 1 000 000 djece. Jedan milijun. Ako tome dodamo i ubijene u Domovinskom ratu, dobivamo trećinu Hrvatske. Tko to može nadoknaditi? Samo dragi Bog.

Prijateljima u Sloveniji, Aleksanderu i Ani, poručujem, ujedinimo se u molitvi i zovite nas kad ćete trebati molitvenu podršku.

I još nešto; usporedite li sve masovne grobnice, pa i po svijetu, to je još uvijek zanemarivo u odnosu na grobnice nerođenih. Zato, budimo kao sv. Ivan Krstitelj i vičimo, vapimo, upozoravajmo i ne umorimo se jer vrijeme je jako blizu. Što ćemo reći Gospodinu, kad nas pita. «Što si učinio s povjerenom ti djecom?

Sjetimo se dakle Gospodinovih riječi: «Danas pred tebe stavljam blagoslov i prokletstvo, a ti biraj, život ili smrt.

Još nešto vas molim; svatko od vas ima barem 20-ak imena na mail listi, ako ne i više. Pošaljite ovaj mail, i zamolimo Oca za oprost. Ne zaboravimo; naš Bog je neizmjerno, neizrecivo i neshvatljivo milosrdan. I On nas ljubi.

I na kraju, jedna molitva po zagovoru blagopokojnog pape, Ivana Pavla II:

Gospodine Isuse kriste, Tvoj se vjerni sluga blagopokojni papa, Ivan Pavao II, za života usrdno trudio vršiti Tvoju svetu volju. Molim Te, po zaslugama koje je Tvojom milošću stekao za života, a naročito po ljubavi koju je gajio prema Tebi i Tvojoj ljubljenoj Majci Mariji, Majci nerođenih, koju je i sam uzeo za svoju životnu zaštitnicu i Majku, udostoj se spasiti nerođene od ubojstva pobačajem i zabraniti zakon o dozvoli pobačaja u Hrvatskoj i proslavi Oca Nebeskog i u tom činu ljubavi i samilosti prema nama grješnicima. Koji živiš i kraljuješ s Bogom Ocem u jedinstvu Duha Svetoga, Bog, po sve vijeke vjekova. Amen.
Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, Vjerovanje.

Bog vas blagoslovio



Veseljko Kralj

P.S. Molim svećenike koji su primili poruku, da me isprave ako sam nešto krivo napisao.


--
www.stopabortus.com


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2009 14:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Narod koji ubija vlastitu djecu, nema budućnosti… Patnja nevinih, nerođenih, odrediti će sudbinu svijeta… Žurno je potrebna jedna velika, svjetska molitva za nerođenu djecu! (Papa Ivan Pavao II)

Poslati ću mail-ove. Već drugu godinu molim za nerođene.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2009 18:30 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 13:59
Postovi: 8
Lokacija: Hrvatsko Zagorje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala u ime nerođenih, koji nemaju pravo glasa pa ih se sjetite na sljedećim izborima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2009 19:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Molim vas napisite sto se moli u devetnici.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2009 17:56 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 13:59
Postovi: 8
Lokacija: Hrvatsko Zagorje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poštovani!
Kao što sam napisao u gore navedenoj molbi; što tko želi. Ako netko želi postiti, neka posti, ako netko želi moliti, neka moli, kako ga Duh nadahne, (postoji i "Bijela krunica" za nerođene), pa taman da je to i jedan "Slava Ocu" svaki dan, ali neka ustraje devet 9 dana, jer đavao bjesni zbog takvih stvari i učinit će sve samo da se ne moli za nerođene. Najbolje bi bilo kad bi 9 dana bila sv. Pričest, ali velim, kako tko može, jer kako kažu naše svetice, bolje male stvari s puno ljubavi, nego velike stvari bez ljubavi, jer gdje je ljubav tu je Ljubav.
Bog vas blagoslovio i hvala umjesto onih koji nemaju glasa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Nerođeni
PostPostano: 13 tra 2009 19:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Gaudo Rex napisao:
U ponedjeljak, 13.04. započeli bi sa devetnicom zadovoljštine Svemogućemu Bogu za grijeh ubojstva djece u Hrvatskoj.


Molim vas, započnimo devetnicu u ponedjeljak, do sljedećeg utorka, kada je ta nesretna godišnjica, svako na svoj način, kako vas već Duh nadahne. Tko želi moliti, neka moli, tko želi postiti, neka posti, tko želi umirati sebi, neka umire sebi, a živi Kristu, a sve iz ljubavi prema nerođenima i Spasitelju. Tko je bolestan, neka svaki dan od srca zahvali za svoju bolest Bogu i prikaže ju kao zadovoljštinu za taj dan. Kako tko hoće, najbolje bi bio svakodnevni odlazak na sv. Misu, ali velim kako tko može, samo pokrenimo se konačno da ne bi smo morali čuti Spasiteljeve riječi o našoj mlakosti: « O da si bio studen ili vruć, ali jer si mlak... dalje pročitajte u Ivanovom Otkrivenju 3. poglavlje. Jedna djevojka, bez škole, postala je naučiteljicom Crkve, a samo zato jer je činila malene stvari, a s puno ljubavi prema Bogu – sv. Mala Terezija.

I na kraju, jedna molitva po zagovoru blagopokojnog pape, Ivana Pavla II:
Gospodine Isuse kriste, Tvoj se vjerni sluga blagopokojni papa, Ivan Pavao II, za života usrdno trudio vršiti Tvoju svetu volju. Molim Te, po zaslugama koje je Tvojom milošću stekao za života, a naročito po ljubavi koju je gajio prema Tebi i Tvojoj ljubljenoj Majci Mariji, Majci nerođenih, koju je i sam uzeo za svoju životnu zaštitnicu i Majku, udostoj se spasiti nerođene od ubojstva pobačajem i zabraniti zakon o dozvoli pobačaja u Hrvatskoj i proslavi Oca Nebeskog i u tom činu ljubavi i samilosti prema nama grješnicima. Koji živiš i kraljuješ s Bogom Ocem u jedinstvu Duha Svetoga, Bog, po sve vijeke vjekova. Amen.
Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, Vjerovanje
.


1.Gaudo Rex
2.Xsena
3.Leo
4.Rebeka
3.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2009 19:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 vel 2009 20:36
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
5.santun

"Krv nevine djece danas je ispunila nebo.Njihov broj je tako velik,prevelik i gnjev Vječnoga oca sprema se spustiti na čovječanstvo.Njihova krv uznemiruje Moje bolno Srce i povečava Moju smrtnu muku."(iz mističnih molitava našeg Gospodina)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2009 11:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
1. Gaudo Rex
2. Xenna
3. Leo
4. Rebeka
5. Santun


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2009 13:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
xenna napisao:
1. Gaudo Rex
2. Xenna
3. Leo
4. Rebeka
5. Santun

6. visnja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2009 14:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 pro 2008 17:21
Postovi: 82
Lokacija: KR
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1. Gaudo Rex
2. Xenna
3. Leo
4. Rebeka
5. Santun
6.Višnja
7.Zagy
_______


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr