www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 04:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2009 18:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2009 23:09
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala zagy
bvb sve smajlic28

oče ,dobri,najbolji,od svakoga najbolji,Ti si,Oče.

oče ako je moguće,pomozi,ozdravi me jer bojim se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2009 19:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga Mimi,

ne boj se.Bog je tu u tvome srcu,samo ga moraš čuti.Prepusti njemu sve svoje strahove,nevolje,sve...i On će te voditi,i bit će ti lakše,vjeruj mi.

Molit ću Boga za tebe,da ga čuješ čim prije.


:grlim te: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2009 21:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2009 23:09
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala draga Magda,
BTB :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lip 2009 21:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Mimi napisao:
Pozdravljam vas sve i nadam se da ćete me prihvatiti. Javljam se prvi put,ali već dugo pratim vaše stranice koje su tako pune ljubavi . Za vašu stranicu sam doznala sasvim slućajno i od onda sam stalno s vama. Ovih par mjeseci me stislo puno toga imam zdr.problema, krenili ispiti,a ja izgubljena stalno u nekom strahu i grču s osjećajem da neću uspijeti. Više se ni sama neprepoznajem zato mi je potrebna vaša molitva. Želim ponovo biti ona stara. Gospodine pomozi mi da te ponovo pronađem .
Hvala vam svima od srca i BVB.

..ne dozvoli da ti Dušu previše ispunjavaju "velike stvari", odnosno velika očekivanja u vezi zdravlja, ispita, posla, prijatelja, ljubavi... jer uvijek prijete neizvjesnošću, nevjerom, razočaranjem ... Duša ti je tako veliki prostor da ga može napuniti samo Bog, doći do svih njezinih kutića i zadovoljiti sve njene potrebe. Duši je potreban mir a ovoga nema bez Boga. Dobrodošla na TT, mir bio s tobom draga sestro Mimi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2009 21:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Slika

VEČERNJA MOLITVA

Danas hoću posebno paziti na Božju ljubav prema meni. Bog mi je učinio toliko dobra. Pokazat ću mu da cijenim Njegove darove i da ga od srca ljubim.

Gospodine, stvorio si me na svoju sliku i upalio u meni božansku iskru da u meni rasplamsaju ljubav i radost. Kad god postanem svjestan da postojiš i da me ljubiš,
ja otvorim svoje srce da Te primim. Dionik sam velikoga događanja, jer postojim i jer sam Tvoje dijete. Radosno to navještam svim ljudima da si ti Gospodar moga života. U Tebi sam povezan s mnogim ljudima. Svi se mi krećemo prema praizvoru u Tebi. Učini nas radosnima i slobodnima da Te čujemo. Otvori nas da primimo Tvoju istinu. Daj nam osjetiti kako zahvaćaš u naš život. Daj nam u Tvome svjetlu razumjeti prošlo, duhovno proniknuti i protumačiti sadašnje i s pouzdanjem iščekivati buduće. Daj mi shvatiti smisao života i iz njega učiniti nešto vrijedno. I moj je život smješten u Tvoju ljubav. Ispuni moju budućnost nadom i radošću da Te mogu susresti svaki dan iznova. Sada se hoću odmoriti za novi dan. Znam da ćeš me čuvati i zahvaljujem Ti za to. Učini me ujutro osjetljivim za Tvoje planove i otvorenim za Tvoja nadahnuća. Otvori mi duh i srce za moje bližnje.

Paul Haschek


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2009 19:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2009 23:09
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine moj,sv.Josipe Kupertinski,sv.Rito budite idući tjedan uz mene i uz sve one koji se sad nalaze pred ispitima.

:grlim te: :b206: :grlim te:



Oče,dobri,najbolji,od svakog najbolji,Ti si ,Oče.

bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2009 20:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lip 2009 23:09
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:


Gospodine,
ti si u mojim djelima.
U mojim očima
i u mom pogledu.
Na mojim usnama
i u mojim riječima.
U mom srcu
i u mojim mislima. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 kol 2009 18:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ovo što sam pročitala da ako se moli za nekoga tko je u teškom stanju pa bude još gore nakon molitve..to samo znači da se zlo buni,i da ne želi otići..ali ne treba se smesti nego samo nastaviti moliti...
i meni je u jednom trenu kad sam počela opet ozbiljnije moliti,u obitelji nastao neki kaos oko stvari gdje je uvijek sve bilo u redu..ali očito površno..bilo mi je teško par tjedana...i mislila sam da stvarno nema smisla i da neću izdržati ali onda sam odlučila jednostavno ignorirati kao da toga nema i nastaviti moliti...ali kušnje su stvarno bile jake...zlo vuče prema nazad prema sebi,i sve poduzme da tako i ostane..
sad ne mogu vjerovati da je tako bilo ,a izgledalo je u nekim trenucima nerješivo...eto to je moj primjer mislim da se ne bi trebali dati zavarati nego dalje postojano moliti..u molitvi Bogu..ništa ne može poći krivo..čak i ako nam se tako trenutno čini..poslije shvatimo da je to bilo neophodno da bi se Bog još više proslavio...
i iz svega izađemo još jači,još postojaniji,pa dalje preko novih kušnji...kao komad drveta što se oblikuje..treba puno posla da bi dobilo najljepši oblik...
a zaštitu uvijek preporučam...pogotovo kad se moli za teže slučajeve,iako bi trebalo uvijek...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 kol 2009 23:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim za svećenička i redovnička zvanja i za obraćenja ljudi...
Zli se buni jer mu nije drago kad se stavljamo u službu Gospodinu i predajemo Njemu i samo Njemu svoje živote, da se On proslavi!
Vidim da napada svim sredstvima i silama, jer zna da gubi svakoga tko se zaljubi u Krista!
Ja dosta fizički trpim, već sam umorna, iscrpljena i dosta mi je, ali sam Radosna jer vidim Njegovo stado okupljeno :D :D :D
Molim Vjerovanje, Očenaš, Zdravo Marijo, Himan Duhu Svetom i dosta spontanih molitvi svojim riječima.
Znam da Gospodin neće dopustiti ništa iznad mojih snaga, a ono što je i dopustio ojačalo me :P

Molite za Božju volju i blagoslivljajte i budite sigurni da je to zaista ispravno :D

Bog vas blagoslovio i sačuvao :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 kol 2009 07:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Sve sto molimo i za koga molimo,moramo izmoliti u Ime Isusovo,jer po Imenu Isusovom dolazi nam obracenje,ozdravljenje i spasenje...Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr