www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 16:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 tra 2018 18:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2018 21:44
Postovi: 81
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Nisam potpuno upucena u problematiku, procitala sam ovlas par postova forumasice koja se zali da ne moze naci decka. Zanima me sto ona sama cini po tom pitanju. Moli- super, to je jako dobar pocetak. Ali nadam se da je I interaktivna.
Sjetila sam se onog vica gdje netko iz godine u godinu moli Boga da mu da dobitak na lottu, pa Bog na kraju kaze "kupi listic".
Koliko sam upoznata, postoje sajtovi za upoznavanje katolika- Katsus, Pravi spoj...

Sto se tice izgleda, oprostit cete mi, ali danas fakat svatko moze biti lijep. Ako ne vjerujete, dodjite meni na besplatni makeover.

Ali, bitnije od fizickog izgleda je nastup osobe. Ogorcenost, zuc, samosazaljenje nije privlacno pa makar dolazilo od Miss Universe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 20:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Ave Maria napisao:
Nisam potpuno upucena u problematiku, procitala sam ovlas par postova forumasice koja se zali da ne moze naci decka. Zanima me sto ona sama cini po tom pitanju. Moli- super, to je jako dobar pocetak. Ali nadam se da je I interaktivna.
Sjetila sam se onog vica gdje netko iz godine u godinu moli Boga da mu da dobitak na lottu, pa Bog na kraju kaze "kupi listic".
Koliko sam upoznata, postoje sajtovi za upoznavanje katolika- Katsus, Pravi spoj...

Sto se tice izgleda, oprostit cete mi, ali danas fakat svatko moze biti lijep. Ako ne vjerujete, dodjite meni na besplatni makeover.

Ali, bitnije od fizickog izgleda je nastup osobe. Ogorcenost, zuc, samosazaljenje nije privlacno pa makar dolazilo od Miss Universe.


Očito nije dovoljno samo biti interaktivan/a jerbo bi onda lalelu riješila svoj problem (osim ako nije posrijedi neki teži psihički poremećaj ili autizam ili nešto treće). Dakle, svi joj pokušavaju nudit neka instant rješenja, a toga nema, napose ne u kršćanstvu. Priznavanje njene patnje bi, po mom skromnom mišljenju, bilo puno produktivnije, nego ju napadati kako ona eto samo kuka, a ništa ne radi.

Naravno, to sve vrijedi pod pretpostavkom, kao što je Dujam spomenuo, da ona ne trolla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ave Maria napisao:
Nisam potpuno upucena u problematiku, procitala sam ovlas par postova forumasice koja se zali da ne moze naci decka. Zanima me sto ona sama cini po tom pitanju. Moli- super, to je jako dobar pocetak. Ali nadam se da je I interaktivna.
Sjetila sam se onog vica gdje netko iz godine u godinu moli Boga da mu da dobitak na lottu, pa Bog na kraju kaze "kupi listic".
Koliko sam upoznata, postoje sajtovi za upoznavanje katolika- Katsus, Pravi spoj...

Sto se tice izgleda, oprostit cete mi, ali danas fakat svatko moze biti lijep. Ako ne vjerujete, dodjite meni na besplatni makeover.

Ali, bitnije od fizickog izgleda je nastup osobe. Ogorcenost, zuc, samosazaljenje nije privlacno pa makar dolazilo od Miss Universe.


Molila. Bila orijavlhena na pravi spoj, katsus... aktivna u sportu, raznim tecajevima, do unatrag pet sest godoma isla uvijek i na svadbe ( frizirana od profesioalni frizerki, nasminkana od profesionalni vizazistica) kad bi bila pozvana itd... rezultati svega: druge (one lijeoe) su upoznavale svoje buduce muzeve... meni jedno veliko nista...i sminka od mene ne moze napravati Fani Capaliju, Branku Bebic ili Anicu Nartinovic... Bog me je takvu stvorio da nisam lijepa...

A kako biste Vi mene promijenili?

Produzili mi noge 15 cm? Stanjili listove 6 cm ( ne nije salo na njima misicavi su, sportom i strogim dijetama sam ih stanjila koliko je bilo moguce) bedra stanjili 10 cm?
Povecale mi grudi? Izravnali zube? Od sirokog noda naoravili lijepi mali nosic? Stopala smanjili da mogu obuti vopelu broj 38? Proprcije mi doveli na to da su lijepe? Smanjili usi? Dali bujnu kosu?

Eto ako sve to mozete, trazim odnah termin.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2018 21:44
Postovi: 81
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Lalelu, nemam magicni stapic, ali da se neke stvari mogu popraviti- mogu. I dalje stojim pri tome da ne postoji ruzna zena, nego samo ona koja se jos nije naucila vjesto sluziti sminkom. :D
I nos se moze konturirati, I kosa produziti I popuniti ekstenzijama, I obuci potpetice da silueta bude ljepsa etc etc
Ali smjesak je glavna I najljepsa sminka, on je conditio sine qua non, I blagost iza njega.
Ja iskreno, ali najiskrenije ne vjerujem da nisi lijepa. Evo, najozbiljnija ponuda, ako si u Zagrebu ili ces navratiti u Zagreb, predlazem da se nadjemo da popricamo malo, pa da vidim ima li pomoci (ima, ima! :)) . Uljepsavala sam mnoge moje frendice, to mi je hobi I strast. Ako nista drugo, cisto da se malo osjete bolje. I ja sam solo, I isto bi voljela naci nekog, ne pod svaku silu, naravno. Ali razumijem te, zivot je ljepsi kad ga se s nekim dijeli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Da postoje potpetice ali nadi ih u broju 42...a i kad ih nadjes moras ih nekad skinuti pa se vidi koliko si zaosta visoka... nosila sam ja i push up ali i tu se kad tad vidi istina..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I da rado cu doci do vas kad budem u Zagrebu da se uvjerite


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2018 21:44
Postovi: 81
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
E tu sam te cekala! :D Kako je moguce da si bas tako niska ako nosis broj 42?
Uostalom, evo, ja ne kaskam puno za tobom, nosim 41 I nemam problema pri kupovini obuce.
A I sto se push upa tice, ako kad istina dodje na vidjelo, nije bio po volji drugoj osobi, ocito I nije trebao bit skinut za nju :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pa evo iskreno. Visoka sam 162 cm. I nosim broj 41 siri model ili 42 uzi model... kazem da su mi proporcije u banani... prijateljca he visa 15 cm a nosi broj cipela 38/ 39... na moja stopala bih trebala biti 15 cm viša... ali eto nisam... u biti velicina glave stopala i ruku bi meni odgovarali fa sam visoka izmedju 172 i 180... a ja sam 162 najpovoljnijom metodi mjerenja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 21:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2018 21:44
Postovi: 81
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Dat cu ti onda svoje potpetice, nek mi se to racuna ko + u Bozjoj knjizici. :D
Ovak- I sad najozbiljnije- javi se kad ces doci u Zagreb. A kaj se frajera I upoznavanja tice, vodim te na susret kod fra Smiljana u Novi Zagreb. Organiziraju se duhovne obnove za mladice I djevojke I poslije su druzenja. Svi su solo I svi zele sklopiti brak. Ja cu biti tvoja wingwoman.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 tra 2018 22:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Definitivno...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 205 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr