www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2018 15:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Belive napisao:
Samuel napisao:
Gdje sam to napisao??


Pa zašto bi nekome bile problem molitve / krunice za branitelje ili bilo kakve druge forme molitvi – na što vi implicitno upućujete?
Cura postavi pitanje, očito se spojila / prijavila na forum jer je konkretno nešto zanima, a u svojoj okolini ne nalazi na odgovor, a vi doslovno i izvan teme opet aludirate na istu „već pročitanu priču“ (ujedno njoj i nepoznatu).
Tužno je što vam je (očito) ponestalo argumenata :a1430: pa onda (dok čekamo pojašnjenje od autora - menopauza / Evin žig / itd.) čemu ovo? Baš ono čemu?
Ja bih zaključila – čisto s pedagoško-psihološke strane da vas ne pere malo kriza srednjih godina? 8)
Svakako, kao i menstruacija – i kriza srednjih godina je sasvim normalna i prirodna - ka' šta ženu peru oni tamo hormoni, tako i muškarce tad malo više počnu „prat“ neki drugi – ili je i ovdje taj disbalans od đavla? :roll:

Opet vas molim da mi ogovorite, gdje sam ja to napisao da je molitva krunice za branitelje problem?
I odakle to tebi da ja implicitno upućujem na to? Budimo realni, da sam ja napisao da se moli ili ne daj Bože, strašni Bundalo krunica za branitelje za buduceg bracnog druga, vjerovatno bi bilo sasuto drvlje i kamenje.
Vidim da ti je pristranost vrlina, jer ni ti ni tvoj pajdo nemate niti jednog argumenta, zašto Bundalo ne da nije izopćen nego ga jos zovu, unaprijeđuju i popisuju knjige. Nego se bezobrazo postavljate kao nekakvi autoriteti sa nekog tamo foruma.
Moze biti da opasno imate problema sa kompleksima, jer ste isfrustrirani kada si nesto ne mozete objasniti, pa se onda s time ne slazete jer eto kao to je hereza ali pojma nemate zašto, ali kad je nesto drugo upitno sto vam se sviđa e onda je to OK.
Ubacila si se bezobrazno i naduto da kao ja nesto prugovaram Frkinu, ali te nije smetalo što ti pajdo naziva biskupe i sve ostale bzdalama. To te ne smeta, jel.
I sad bi ja tebi kao vrhunskom autoritetu trebao nabavljati nekakve dokaze, jer to nije tebi normalno kako ti shvacas.
Mislim da necu, dam ti broj pa ga sama pitaj ako ti je to toliko bitno, nece te odbiti. Jer ovako neobjektivnoj i pristranoj necu ulagati svoj trud da ponizavate covjeka, bez ikakvog i najmanjeg autoriteta. Sad, kako zelis, os zvat ili ne, a mizes ga slobidno prijavuti za sirenje hereza javno, na tebi je. Sve ostalo je prazni laprdanje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 15:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
...autizam...


Samuel, Peltrasius i veggietales su proizvodi Rajka Buncala. #Autism is real


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 15:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
markela napisao:
bok svima
ukratko ću ispricat o cemu se radi

imam 23 godine i nikad nisam imala decka. za nekoliko deckiju sam znala da im se svidam, vecinom je to bilo u srednjoj skoli, ali na kraju ne bi bilo nista od toga, oni mi ne bi prisli, a ja sam malo sramezljiva tako da nikad prva ne bi prisla.
sad sam vec u godinama kad me prijatelji i obitelj pocinju gnjavit sa pitanjima o deckima i udaji. na takva pitanja ja uvijek odgovaram zagonetno kao da nesto ima, da se nesto dogada. to je zato sto me sram priznati da nemam nikoga. nisam jedna od onih cura koje se sale na racun toga ili se svima okolo jadaju, iako bi mi mozda tako bilo lakse. ja patim u sebi i ne zelim drugima pokazati da patim.


Zašto misliš da je to što nisi imala dečka tvoja mana? Dapače, ja čak smatram da ti je to prednost, dakle slobodno to spomeni ne moraš se toga sramiti. Znam da je
to jednostavno reći, a puno teže učiniti.
Možda imaš tisuću mana, ali to sigurno nije jedna od njih. Za sve ostalo pokušaj biti strpljiva, nema se tu što pametno za reći.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 16:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
dujam napisao:
Samuel napisao:
...autizam...


Samuel, Peltrasius i veggietales su proizvodi Rajka Buncala. #Autism is real

Zaboravio si uz nas spomenuti i sve biskupe, redovnuke i svećenike koje si nazvao budalama.
Debilizam je stvaran.

Duje je proizvod jeftinih droga. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 17:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dujam, Belive, El scorpio - puno vam hvala na odgovorima :) :)

ne želim dečka samo zato što okolina smatra da je normalno imat ga u ovim godinama, zelim ga radi sebe. imam hrpu ljubavi u sebi, želim svoje srce dat nekome, želim voljeti nekoga.. naravno, volim svoju obitelj, prijatelje.. ali to nije ista vrsta ljubavi.
problem je to što je meni i ovako već dovoljno teško, a još gore je kad okolina počne zadirat u to zato što sam jako osjećajna osoba.

do sad uopće nisam shvaćala da bi pravi problem mogao biti u tom mom strahu od priznanja da nikad nisam imala nekoga.
imate pravo, ako je nekome problem to što nikad nisam imala nekoga, znači da ta osoba nije prava za mene. lako mi je sad to napisati, ali teško bude za shvatiti u tom trenu. oćito se prvo moram osloboditi tog straha.

i da, želim čekati do braka. ne znam jel bih uspjela bez držanja za ruke, poljubaca, zagrljaja zato što žudim za tim sitnim nježnostima, ali sa vođenjem ljubavi želim čekati.

što milsite o tome, jeli po vama u redu držanje za ruke, poljupci..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
markela napisao:
Dujam, Belive, El scorpio - puno vam hvala na odgovorima :) :)

ne želim dečka samo zato što okolina smatra da je normalno imat ga u ovim godinama, zelim ga radi sebe. imam hrpu ljubavi u sebi, želim svoje srce dat nekome, želim voljeti nekoga.. naravno, volim svoju obitelj, prijatelje.. ali to nije ista vrsta ljubavi.
problem je to što je meni i ovako već dovoljno teško, a još gore je kad okolina počne zadirat u to zato što sam jako osjećajna osoba.

do sad uopće nisam shvaćala da bi pravi problem mogao biti u tom mom strahu od priznanja da nikad nisam imala nekoga.
imate pravo, ako je nekome problem to što nikad nisam imala nekoga, znači da ta osoba nije prava za mene. lako mi je sad to napisati, ali teško bude za shvatiti u tom trenu. oćito se prvo moram osloboditi tog straha.

i da, želim čekati do braka. ne znam jel bih uspjela bez držanja za ruke, poljubaca, zagrljaja zato što žudim za tim sitnim nježnostima, ali sa vođenjem ljubavi želim čekati.

što milsite o tome, jeli po vama u redu držanje za ruke, poljupci..


Upravo tako, to što nisi do sada imala dečka ti nikako nije nedostatak. Pokušavam sebe staviti u tu situaciju, meni bi iskreno to bilo privlačno na osobi suprotnog spola (a vjerujem, dapače uvjeren sam da ne samo meni).

Za ovo ostalo bi možda bilo dobro da pročitaš Teologiju tijela od Ivana Pavla II. Ili pak da pogledaš predavanja od Don Damira Stojića - naime njegova su predavanja koncipirana baš prema gore spomenutoj Teologiji tijela.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
markela napisao:
Dujam, Belive, El scorpio - puno vam hvala na odgovorima :) :)

ne želim dečka samo zato što okolina smatra da je normalno imat ga u ovim godinama, zelim ga radi sebe. imam hrpu ljubavi u sebi, želim svoje srce dat nekome, želim voljeti nekoga.. naravno, volim svoju obitelj, prijatelje.. ali to nije ista vrsta ljubavi.
problem je to što je meni i ovako već dovoljno teško, a još gore je kad okolina počne zadirat u to zato što sam jako osjećajna osoba.

do sad uopće nisam shvaćala da bi pravi problem mogao biti u tom mom strahu od priznanja da nikad nisam imala nekoga.
imate pravo, ako je nekome problem to što nikad nisam imala nekoga, znači da ta osoba nije prava za mene. lako mi je sad to napisati, ali teško bude za shvatiti u tom trenu. oćito se prvo moram osloboditi tog straha.

i da, želim čekati do braka. ne znam jel bih uspjela bez držanja za ruke, poljubaca, zagrljaja zato što žudim za tim sitnim nježnostima, ali sa vođenjem ljubavi želim čekati.

što milsite o tome, jeli po vama u redu držanje za ruke, poljupci..



Po meni je sve u redu, ak me kontaš :lol: Stvar je sto drzanje, pa poljubac, itd...lako moze dovest do sexa. Vrlo lako. Sad, sve zavisi od osobe do osobe koliko se moze kontrolirat. Ako ces cekat do braka, morala bi odabrat nekog decka koji je bas u vjeri. Ja sam poznavao par momaka kojima je prioritet bio da im je cura djevica. Neki su cak ovde bili i na forumu. Danas im je svima zajednicko sto su neozenjeni, lol. Zelim ti rec, da, to je rijetko da cura nije nikad spavala s momkom. No, ne vidim ni ja, kao ni scorpio da je to neki, jel, minus, dapace...

Inace, ides u crkvu? Jesi full u vjeri?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
El Scorpio napisao:
Upravo tako, to što nisi do sada imala dečka ti nikako nije nedostatak. Pokušavam sebe staviti u tu situaciju, meni bi iskreno to bilo privlačno na osobi suprotnog spola (a vjerujem, dapače uvjeren sam da ne samo meni).


Da, to bi svakako imponiralo...


El Scorpio napisao:
Za ovo ostalo bi možda bilo dobro da pročitaš Teologiju tijela od Ivana Pavla II. Ili pak da pogledaš predavanja od Don Damira Stojića - naime njegova su predavanja koncipirana baš prema gore spomenutoj Teologiji tijela.


Ma daj Scorpio. Ti spominjes don Stojica i sv. IP2? Pa nisi uopce spomenio Bundala. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
dujam napisao:
Ma daj Scorpio. Ti spominjes don Stojica i sv. IP2? Pa nisi uopce spomenio Bundala. :lol:


Bojim se da ako sad krene čitati Bundala i teoriju o mjesečnici da će htjeti promijeniti spol. Bundala će kasnije kad bude duhovno iskusnija. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 19:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Po meni je sve u redu, ak me kontaš :lol: Stvar je sto drzanje, pa poljubac, itd...lako moze dovest do sexa. Vrlo lako

Još ako je Duje u pitanju, morat će si odsići nešt, da ga ne navodi na grih, jer on to tako shvaća! A možda već i je!

Citat:
Zelim ti rec, da, to je rijetko da cura nije nikad spavala s momkom. No, ne vidim ni ja, kao ni scorpio da je to neki, jel, minus, dapace...

Dapace ..., poželjno je, još ak se Duje zove, i još je iz Splita! :b101: :b101:
Uopće nisi proziran! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr