www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 10:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 ruj 2015 14:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 ruj 2015 12:38
Postovi: 11
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ponekad Bog želi da budemo prvo zadovoljni u Njemu...da naučimo u strpljivosti "plesati" samo s Njim!I onda kada to ni ne skužimo On će u pravom trenutku,kad budemo spremni,kad naše srce bude zagledano samo u Boga,(a ne u ono što nemam,ono što mi treba,što bih voljela imati)u naš vidokrug dovesti pravu osobu i mi ćemo ju moći primijetiti zato što gledamo u Boga i ne osvrćemo se na ništa drugo,a i zato što ta druga osoba gleda u istom smjeru kao i mi-u Boga koji će nas povezati u Sebi,u Kristu!
Draga Lalelu:" Nek sva radost tvoja bude Gospodin, On će ispuniti želje tvoga srca! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2015 21:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Imam pitanje za Ines<3 kako znas sto Bog zeli....kako si sigurna da ce Bog dovesti........srce zagledano u Boga I puno ljubavi su imali samo oni ljudi koji su se odrekli samih sebe radi Boga I spasa dusa bliznji....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2015 21:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Bog...On nema svetaca, pogotovo nema svetaca za druge, Bog ima ljudi mnogo koji traze bracnog druga, posao, novac, zemaljsku srecu , dobro,a moze li to Bog svima dati..mnogo je oni koji zele uspjeti u zivotu I biti sretni, a nema oni koji ce umirati svojoj sebicnosti, Bog nema Majki Tereziji,svetaca koji ce nadknadivati njegovoj pravdenosti za grijehe drugi ljudi....Bog ima 7 milijard ili koliko je tocno vec ljudi na Zemlji koji traze isto, srecu, blagostanje, veliku sebicnost u svemu, Bog ima koliko hoce I doktora, I profesora, I ljecnika, I inzinjera, I slavnih nogometasa, I bogatasa sa novcem, al nema svetaca za druge..........a sve drugo ima....7 milijardi ljudi na Zemlji trazi isto, srecu I dobro.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2015 21:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Znate onu kad je par miliona ljudi molilo Boga za dobitak na lutriji, I Bog odluci da uslisa.....I dobi svih par miliona ljudi po jedan dolar.....
svi hoce isto...dobrog muza, ili zenu, veliku ljubav, osmjeh na licu zdravu djecu, novac, diplomu, dobitak na lutriji, da se njima nedesi nikakvo zlo, da im nikad nista nefali I da im u zivotu sve ide, da dugo zive i da kad dode smrtni cas idu svi u Raj, mozel to Bog svima dati....svima sve....svih 7 milijardi ili koliko vec milijardi ljudi ima na Zemlji zelio isto....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2015 10:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 ruj 2015 12:38
Postovi: 11
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Sigurna sam samo u to da će nam Bog dati sve ono što je za nas najbolje,dakle ono što će nam pomoći da se spasimo!Posvećeni život svećenika ili redovnice ili brak sve su to samo SREDSTVA da čovjek dođe do Boga!Brak ovozemaljski nije cilj našega života,nego je cilj našega života zadobiti život vječni-a to je biti s Bogom.Tako da ne radimo od sredstva cilj,a od cilja sredstvo!


"Tražite najprije kraljevstvo nebesko i njegovu pravednost,i sve ostalo će vam se nadodati"- to je mjerilo!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2015 14:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Ines <3 napisao:
Sigurna sam samo u to da će nam Bog dati sve ono što je za nas najbolje,dakle ono što će nam pomoći da se spasimo!Posvećeni život svećenika ili redovnice ili brak sve su to samo SREDSTVA da čovjek dođe do Boga!Brak ovozemaljski nije cilj našega života,nego je cilj našega života zadobiti život vječni-a to je biti s Bogom.Tako da ne radimo od sredstva cilj,a od cilja sredstvo!


"Tražite najprije kraljevstvo nebesko i njegovu pravednost,i sve ostalo će vam se nadodati"- to je mjerilo!


..lagano je reći 8) :roll: ..

.. ona jadnica sva izgara..od hormona. ženstvenosti
..želi dečka...poljupce..brak pa .hopa cupa.. pa djecu itd.. :D

..a boji se ići u lov...da ne ulovi nekog probisvjeta ili narkomana.. 8)
..pijanac bi vjerovatno prošao... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2015 21:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ines <3 napisao:
Ponekad Bog želi da budemo prvo zadovoljni u Njemu...da naučimo u strpljivosti "plesati" samo s Njim!I onda kada to ni ne skužimo On će u pravom trenutku,kad budemo spremni,kad naše srce bude zagledano samo u Boga,(a ne u ono što nemam,ono što mi treba,što bih voljela imati)u naš vidokrug dovesti pravu osobu i mi ćemo ju moći primijetiti zato što gledamo u Boga i ne osvrćemo se na ništa drugo,a i zato što ta druga osoba gleda u istom smjeru kao i mi-u Boga koji će nas povezati u Sebi,u Kristu!
Draga Lalelu:" Nek sva radost tvoja bude Gospodin, On će ispuniti želje tvoga srca! :grlim te:



Nadam se :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2015 21:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
lalelu napisao:
Ines <3 napisao:
Ponekad Bog želi da budemo prvo zadovoljni u Njemu...da naučimo u strpljivosti "plesati" samo s Njim!I onda kada to ni ne skužimo On će u pravom trenutku,kad budemo spremni,kad naše srce bude zagledano samo u Boga,(a ne u ono što nemam,ono što mi treba,što bih voljela imati)u naš vidokrug dovesti pravu osobu i mi ćemo ju moći primijetiti zato što gledamo u Boga i ne osvrćemo se na ništa drugo,a i zato što ta druga osoba gleda u istom smjeru kao i mi-u Boga koji će nas povezati u Sebi,u Kristu!
Draga Lalelu:" Nek sva radost tvoja bude Gospodin, On će ispuniti želje tvoga srca! :grlim te:



Nadam se :a1250:



Kak si Lalelu? I dalje samoća ubija u pojam? Malo lakše? Imalo lakše?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2015 21:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
perokvrzica napisao:


Kak si Lalelu? I dalje samoća ubija u pojam? Malo lakše? Imalo lakše?



kao vuk samotnjak. Ali ima nekolika dana bolje podnosim. A isto tako znam, opet ce se pogorsati, pa ce biti dan plakanja, dan nervoze, dan privremenog smirenja, i tako u krug. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2015 20:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Molim vas da se pomolite za mene.. Imam 25 godina, nikad nisam imala problema sa deckima u smislu da mi je tesko naci decka, ali jednostavno ni sa jednim nije bilo to to..Jedina dva dečka u koje sam se zaljubila, nažalost, nisu poštovali moju želju za predbračnom čistoćom,prekinuli smo pod izlikom da bi voljeli da su me sreli " poslije".. Nedavno sam upoznala dečka koji je sve što sam oduvijek htjela, zrel, pametan, jedini problem je što smo jako udaljeni, on živi u drugom gradu, stotinama kilometara od mene.. Izašli smo 2 puta, divno nam je bilo, ali sam svjesna da je tip muskarca koji se ženama lako svidi, i ne znam hoće li poštovati moj stav glede predbracnih odnosa. Opterećena prijašnjim lošim iskustvom i razočaranjem , kao da sam si u glavi negdje zapisala da za mene nema sreće i da nije moguće da sve bude ok sa ovim dečkom jer mi se toliko svidio, nekad mi se čini da sam ja uvijek ta koju sreća zaobilazi.. Mnogo dečkiju se zanima za mene, ali meni to ništa ne znači ako ni sa jednim nije to to.. Nikad se nisam ovako osjećala, po čitave dane samo o njemu razmišljam, čak i ne jedem normalno, i čitavo vrijeme mi je nervoza u želucu jer mislim da moze u međuvremenu upoznati drugu djevojku.. Inače, nikad prije nisam bila ljubomorna osoba.. Pitam se da li je ovaj nemir znak od Boga da se udaljim..
Može li mi netko dati savjet, ili što je najučinkovitije, pomoliti se za mene da shvatim koga mi Bog na put šalje i koji je put, u konačnici, pravi za mene.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr