www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 stu 2018 17:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
El Scorpio napisao:
Boni nemoj mi spominjat' masturbaciju usred 'no nut Novembera'.


Lel. Faptronauti 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2018 17:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Day 1000: I can now understand Rick and Morty completely lol


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 09:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ricky & Morty su sve. Mene zanima sto bi Boni na to rekao :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 09:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Boni je isto fapstronaut, vjerojatno, tako da mislim da bi on to odobrio. Tko nije protiv nas s nama je.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 14:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Zasto ti vjera,Dujam,nije pomogla da rijesis svoje zivotne probleme? Dopusti da ti iskreno odgovorim. Jer ti nikad nisi tu vjeru zivio,tj.provodio u djelo. Kako ti onda vjera moze pomoci? To je kao kad bi neki doktor svome pacijentu dao najbolje savjete i propiso najbolje lijekove,a pacijent niti je poslusao savjete niti je uzimao propisane lijekove. I normalno da nije ozdravio od svoje bolesti. Poznato je da post ima snazne antidepresivne ucinke. Ali ako netko ne zeli ili ne moze postiti,kako ce onda ozdraviti od depresije? U tome je tvoj problem.A post ne samo da bi jako popravio tvoje raspolozenje,nego bi umirio i tvoje nagone i dao bi ti izvanrednu duhovnu snagu. Post bi te oslobodio od negativnih emocija i razbistrio tvoje misli...Pokusaj malo postit pa ces se sam uvjerit da je istina to sto ti govorim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 15:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Boni...ne da mi se uopce ulazit vise u rasprave. Jedino se mogu rugat. Zasto? Pa pogledaj sto pises. Kakvo oslobodenje negativnih emocija? Pa ti si kao Katolik a pricas kao budist. Ti se svoje ljutnje neces rijesit sto pises meni i Kopitaru onakve postove. Covjece, pa svi ti ljudi govore istu stvar.
A sto se tice sexualnih nagona...imamo ih s razlogom, o to ako ih ti zelis pokusat zatomit ok, sretno ti fapstronautu. Kazem ti, od mene je 10min red light district. Za mene bi bio grijeh ne otic.tamo, lol. Salu na stranu, sto tebe smeta sto ja i el scorpio(valjda) nismo fapstronauti?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2018 00:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
S tobom je stvarno tesko raspravljat,Dujam. Odavno sam shvatio da to nema smisla,a i druge sam upozorio da ne gube vrijeme i dusevni mir u takvim besmislenim debatama. Ali kad se budes mucio u vatri pakla,neces moci optuziti Boga da nije bio dobar prema tebi i da ti nije pruzio mnogo prilika za spasenje.Ako ne zelis postit sada u ovom kratkom zivotu, onda ces svakako morati postit cijelu vjecnost u paklu. Post je nesto najbolje sto covjek moze uciniti za svoje zdravlje i svoje spasenje. Upisi u google 'intermittent fasting' pa ces vidjet sto ce ti sve izbacit. I sve je znanstveno dokazano. Opst je glavni aktivator autofagije,post povecava proizvodnju hormona rasta za cak 1000%, a istovremeno snizava razine veoma opasnog IGF-a 1,a u mozgu potice proizvodnju BDNF-a koji stimulira stvaranje novih neurona... U jedno eksperimentu stakori koji su postili svaki drugi dan zivjeli su cak 83%duze od stakora koji su jeli svakodnevno. Jedan svicarski lijecnik je dobro rekao:"Ono sto glad ne izljeci nista nece izljeciti". Ja bas krecem u jedan petodnevni post samo na vodi pa ako mi se netko hoce pridruzit u toj avanturi slobodno neka pokusa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2018 10:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Boni nemoj dijeliti takve duhovne savjete tipa 'posti vise', to je oholo prije svega. Ti bi, kao iskusni duhovnjak, to trebao znati. Intermittent fasting je nešto drugo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2018 13:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Mnogo godina vec proucavam duhovnost i procitao sam brdo vjerskih knjiga,ali stvarno ne znam zato bi to bio grijeh ako ja nekome u dobroj namjeri kazem: Trebas vise postiti. Grijeh bi bio kad bih ja znao koliku snagu ima post,a ne bih to znanje podijelio s drugima. U postu nema nikakve opasnosti ako se pravilno provodi. Napisane su brojne knjige o terapeutskom gladovanju. Upravo citam knjigu 'Gladovanje radi zdravlja' koju su napisali ruski lijecnici Nikolajev i Nilov. Oni su u svojoj klinici uspjesno tretirali tisuce pacijenata metodom terapeutskog gladovanja. A procitao sam i brojne druge knjige koje se bave istom temom kao sto je knjiga 'Postom do zdravlja i ljepote' od dr.Helmuta Lutznera. Dakle,ako nekom preporucim post ipak znam sto i zasto govorim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2018 16:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Boni, pa nije post isto sto i terapeutsko lijecenje gladovanjem. Ne u Katolickom smislu.
Uostalom, daj ti meni neki.peer review rad, pa raspravimo o tome... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr