www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 02 svi 2024 00:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 04 sij 2016 12:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 stu 2015 12:39
Postovi: 18
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
lalu draga
znas i sama sta sam pisao tu u vezi jedne cure i gledaj...vec 3 mj.molim svaku vecer oce nas,zdravo mariju,slava ocu po 10 puta,znaci nije bilo noci da nisam molio,prije toga sam molio devetnice svakakve,pa molitve sv.riti,sv.josipu..svasta sam molio i isprva mi se cinilo " ma nema od toga nista"neznam zasto molim..al nisam odustajao,svakim danom je moje razmisljanje o toj curi nestajalo,totalno sma ju zaboravio ali sam u opet molio za nju i ojaca sam psihicki osjetim to po sebi,i dan,sva pred bozic kazem ja " isuse tebi je rodjendan,umijesto da ja tebe darivam ja od tebe trazim,ja ti nemam sta dati osim svoga srca evo ti ga isuse meni ovako ranjeno ne treba,tebi ga dajem ti s njim radi sta ti je volja,sav se tebi predajem,al te molim isuse ucini neko cudo i neka bude to tvoj poklon meni na boic"iskreno nisam se ni nadao tomu al prva me je nazvala i cestitala bozic,znas kako me je to iznenadilo i od tada smo u kontaktu jos vecem nego smo prije bili,cak mi se javila za novu godinu pitala me kao gdje cu ja za novu ona ce biti doma,to sma gledao tako kao da ocekuje da ju pozove da skupa slavimo,al nisam ju pozvao i ja sma doma ostao i dopisivali smo se od 22h do jedno 4 ujutro....i to mi je najbolja nova godina ....al hajde bit ce sta ce bit,necu forsirati sa tom djevojkom smo ti ocu reci da bog sve vidi...ja sma imao san lalu jako cudan...znaci igram kladionicu nazalost,volim te igre na srecu..al sa je jako cudan .....
sjedi ja sa kolegom na kavi i posli mi kao do kladionice i ja vadim pare umijesto para papiric "vjera te tvoja spasila"
ja u zepove svugdje taj papiric nigdje para..probudim se ja u neka doba noci ustanem umijem se,popijem soka i ono idem opet leći spavat...naravno opet se san nastavlja..dodeo u kladionicu uplacuijem kladionicu tj.listic radnica mi daje listic umijesto parova na njemu pise " vjera te tvoja spasila"...sad da ti ne nabrajam....cijeli san se vrti oko toga " VJERA TE TVOJA SPASILA".....Mozda ovaj san je bezveze ,nista ne znaci..al laute vjeruj u boga on je velik njemu je sve moguce


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 07:05 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2016 06:47
Postovi: 3
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ivana28 samo vjeruj i moli i doći će onaj pravi :).
Slavonac isto sam stara kao i ti i kao sam ja pisala tvoj tekst :).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 10:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
novi1 napisao:
Ivana28 napisao:
Ušla sam na forum da zatrazim savjet od starijih i iskusnijih (u vjeri) članova foruma, baš vezano za ljubav.. i vidim da je među zadnjim komentiranim postovima baš Molitva za ljubav :)

Nekad mi se čini da uopće nisam predodređena za sreću. Imam 25 godina,otkad znam za sebe,uvijek je mnogo muškaraca htjelo da im dam priliku, nije mi nedostajalo udvarača, ali svaki put kad bi se zaljubila u nekoga, vremenom bi shvatila da nije za mene, i to je rezultiralo slomljenim srcem, ne jednom,nego mnogo puta. Imala sam divnog dečka,zaljubila se, međutim, nakon nekog vremena, kao da mi više nije bilo to to, prekinula sam, i nakon toga se znali pomiriti nekoliko puta jer svaki put kad se uvjerim kakvi su i ostali muškarci, shvaćala sam da je on divan i da ga ne bih trebala napuštati tek tako. Međutim,u međuvremenu,tj.nedavno sam upoznala momka koji me očarao na prvu, komunikativan,pametan, i sa njim sam osjetila leptiriće koje nisam dugo vremena. Ali on zivi stotinama kilometara dalje od mene, iako potječe iz mog mjesta, od početka sam mogla znati da je to osuđeno na propast zbog daljine, a i što je to jedan od dečkiju za koje se djevojke lijepe,drugim riječima- neosvojiv. Ali eto, htjela sam riskirati, i opet je rezultiralo time da sam povrijeđena. Nakon par izlazaka, velikih riječi uzivo sa njegove strane, sad saznam da je stigao za Bozic i nije se javio.
Potonule su mi lađe, i osjećam se tako razočarano, iako od početka imam intuiciju da je bolje da se odmaknem.
Svjesna sam da Bozji plan nije za mene, kao i za druge zene, da imamo nekoga tko će nam unositi nemir, i za koga ne mozemo garantirati da ce sutra biti dobar muz u braku, ili nekoga tko neće postovati stav o predbracnoj cistoci. Nazalost, ja sam se svaki put dosad zaljubila u takve tipove.
A citavo to vrijeme moj bivši dečko,kojeg sam već spomenula, čeka da vidi hoću li se ja urazumiti i shvatiti da me on najviše voli od ovih kojekakvih tipova, i da je spreman biti uz mene bezuvjetno.
Svaki put kad se razočaram, on se javi, iako ne zna što se događa u mom zivotu, kao da predosjeti kad se treba javiti. A ja ga odbijam jer sa njim više ne osjećam ushićenost i sreću zaljubljenosti, i pitam se griješim li, da li su ti poletni osjećaji uopće pravi pokazatelj ? Kaos mi je u glavi jer uvijek kao da zelim nesto novo, a znam da imam u blizini zrelu osobu za brak, sa kojom bi bila mirna i svoja, ali ja i dalje razmišljam o nedostiznim tipovima koje treba osvajati..Počela sam moliti 30-dnevnu poboznost svetom Josipu jer mi ju je predlozio jedan svecenik, i čvrsto vjerujem da će mi Bog pokazati pravi put i Svoju volju za mene.
Od mnogo prijateljica čujem kako je brak kriz, kako se osjećaji poslije izgube i ostaje osoba kakva jest, i da ne treba previše obraćati paznju na osjecaje jer su varljivi. Ali sa druge strane, da li je ispravno ući u brak s nekim ako ga dozivljavas vise kao prijatelja, a kemija se izgubila?
Ispricavam se na dugom postu,zaista bih volila čuti iskren savjet :grlim te: :grlim te:


Btb Ivana;
moje iskustvo je da sam bio upoznao curu u koju sam se toliko zaljubio da nisam ni o cem drugom mislio nego o njoj,leptirici su letili na sve strane al ja sam isao na brod,ona na razmjenu studenata i da ne duljim,nasla je drugoga i to je bio bolni kraj.Nakon duljeg vremena upoznao sam prekrasnu curu iz Slavonije,prakticnu vjernicu.Ljetovala je pokraj Zd i bio sam s njom 5-6dana,onako prijateljski ali s vremenom mi se pocela svidjati kao i ja njoj.Bila je tu sad u 12-om i doci ce u 2-om mj.Leptirici su dosli ali i nesto puuuuno vise od toga,tako da sad vjerujem da se moze iz prijateljstva razvit ljubav.
Tvoj slucaj je ipak drugaciji jer znas tog decka dugo,i ipak nebih rekao da ce se razvit ljubav,ali ti najbolje znas.Ja bih radije bio sam neg u braku bez ljubavi.
Ali Bog ce ti dat kad ti dodje vrime,dao je i meni kad sam se najmanje nadao a izmolio sam vec bio sve zivo i nista,trazio uvijek i nista ozbiljno...Tesko je bit strpljiv ali Bog ce ti dat snagu,samo zivi sakramentalno i druzi se,upoznavaj nove ljude,budi hrabra i dat ce ti se,100%
Btb


Mnogo puta naši putovi nisu i Bozji putevi, vjerujem da Bog svakome od nas govori kroz svakodnevnicu i druge ljude, ostaje nam samo osluškivati :) Hvala na savjetu :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 10:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
slavonac napisao:
Ivana28 napisao:
Ušla sam na forum da zatrazim savjet od starijih i iskusnijih (u vjeri) članova foruma, baš vezano za ljubav.. i vidim da je među zadnjim komentiranim postovima baš Molitva za ljubav :)

Nekad mi se čini da uopće nisam predodređena za sreću. Imam 25 godina,otkad znam za sebe,uvijek je mnogo muškaraca htjelo da im dam priliku, nije mi nedostajalo udvarača, ali svaki put kad bi se zaljubila u nekoga, vremenom bi shvatila da nije za mene, i to je rezultiralo slomljenim srcem, ne jednom,nego mnogo puta. Imala sam divnog dečka,zaljubila se, međutim, nakon nekog vremena, kao da mi više nije bilo to to, prekinula sam, i nakon toga se znali pomiriti nekoliko puta jer svaki put kad se uvjerim kakvi su i ostali muškarci, shvaćala sam da je on divan i da ga ne bih trebala napuštati tek tako. Međutim,u međuvremenu,tj.nedavno sam upoznala momka koji me očarao na prvu, komunikativan,pametan, i sa njim sam osjetila leptiriće koje nisam dugo vremena. Ali on zivi stotinama kilometara dalje od mene, iako potječe iz mog mjesta, od početka sam mogla znati da je to osuđeno na propast zbog daljine, a i što je to jedan od dečkiju za koje se djevojke lijepe,drugim riječima- neosvojiv. Ali eto, htjela sam riskirati, i opet je rezultiralo time da sam povrijeđena. Nakon par izlazaka, velikih riječi uzivo sa njegove strane, sad saznam da je stigao za Bozic i nije se javio.
Potonule su mi lađe, i osjećam se tako razočarano, iako od početka imam intuiciju da je bolje da se odmaknem.
Svjesna sam da Bozji plan nije za mene, kao i za druge zene, da imamo nekoga tko će nam unositi nemir, i za koga ne mozemo garantirati da ce sutra biti dobar muz u braku, ili nekoga tko neće postovati stav o predbracnoj cistoci. Nazalost, ja sam se svaki put dosad zaljubila u takve tipove.
A citavo to vrijeme moj bivši dečko,kojeg sam već spomenula, čeka da vidi hoću li se ja urazumiti i shvatiti da me on najviše voli od ovih kojekakvih tipova, i da je spreman biti uz mene bezuvjetno.
Svaki put kad se razočaram, on se javi, iako ne zna što se događa u mom zivotu, kao da predosjeti kad se treba javiti. A ja ga odbijam jer sa njim više ne osjećam ushićenost i sreću zaljubljenosti, i pitam se griješim li, da li su ti poletni osjećaji uopće pravi pokazatelj ? Kaos mi je u glavi jer uvijek kao da zelim nesto novo, a znam da imam u blizini zrelu osobu za brak, sa kojom bi bila mirna i svoja, ali ja i dalje razmišljam o nedostiznim tipovima koje treba osvajati..Počela sam moliti 30-dnevnu poboznost svetom Josipu jer mi ju je predlozio jedan svecenik, i čvrsto vjerujem da će mi Bog pokazati pravi put i Svoju volju za mene.
Od mnogo prijateljica čujem kako je brak kriz, kako se osjećaji poslije izgube i ostaje osoba kakva jest, i da ne treba previše obraćati paznju na osjecaje jer su varljivi. Ali sa druge strane, da li je ispravno ući u brak s nekim ako ga dozivljavas vise kao prijatelja, a kemija se izgubila?
Ispricavam se na dugom postu,zaista bih volila čuti iskren savjet :grlim te: :grlim te:


Predodređena si za sreću ali toliku da ti um to nemože dokučiti. Moli i neodustaj od svojih stavova, i nepristaj na nikakve kompromise što se predbračne čistoće tiće. Bori se! Ili jesi ili nisi :)

Nisam puno stariji od tebe (imam 27 godina), a vjerojatno niti u vjeri nisam iskusniji, ali također se sa sličnim situacijama susrećem. Donedavno sam bio samo "tradicionalni" vjernik ali pravu Istinu sam počeo shvaćati tek prije par godina kada sam za vrijeme studiranja počeo čitati duhovnu literaturu i odlaziti na klanjanja i susrete koje organizira jedna studentska katolička udruga. Prije toga sam djelomično živjeo u zabludama, pretjerivao sa izlascima, putovanjima na kojima sam doživljavao doslovno filmske scenarije pri kojima sam uvijek "plesao po rubu", ali me Isus uvijek spašavao i to sada vidim kristalno čisto. Jedna stvar je i iz tih "starih dana" uvijek bila prisutna, a to je molitva i pouzdanje u Boga. Toliko sam bio griješan, a tolike milosti sam dobio, čak i posao koji mi je čisti Božji dar. I jednostavno nakon svega što sam prošao i spoznao, za mene više nema povratka na staro. A to "staro" odnosi se i na poimanje veze, karaktera djevojki koje sam tražio i samog poimanja smisla veze. Totalno mi se sve okrenulo i promjenilo, Bogu hvala. Da sam ostao u onim zabludama od prije tko zna gdje bi i u kakvom stanju bio sada.

Sadašnje stanje mi je, ajmo reći, kompleksno. Imam društvo sastavljeno od nekoliko "tradicionalnih vjernika" (kakav sam i sam prije bio) i nekoliko ljudi kojima vjera ništa neznači (i koristim svaku spontanu priliku da im pokušam pomoći da i oni shvate Istinu, što je trenutačno dosta teško, jer i sam imam puno kušnji i svaki dan mi je praktički borba, i ja još jako puno toga moram shvatiti). I dalje izlazim, bavim se intenzivno sportom ("klesanje" fizičkog izgleda mi je jedan od eventualnih poroka koji vučem iz "starih dana"), radim, krećem se puno među ljudima ali nemam curu jer jednostavno na mjestima i sa ljudima sa kojima se družim dosta teško mi se čini pronaći djevojku kakvu bih želio. Vani često upoznam nove osobe suprotnog spola, ali to jednostavno nije to. Imam prilike biti u vezi (koja se ne temelji na kršćanskim načelima) i sa dosta cura, ali ja to jednostavno neželim. I borba mi je već praktički nekoliko godina. Doslovno iz vikenda u vikend. Bogu hvala što mi daje snage da sam jako čvrst što se tiče šeste zapovjedi, i da mi je netko rekao prije par godina da ću imati ovakvo razmišljanje, čežnje i ponašanje što se tih stvari tiče vjerojatno bi mi se činilo nemoguće. Do te mjere je došlo da mi se vani dogodilo da me cura koju sam odbio upita dali sam homoseksualac :)

Nisam svetac, duhovni život mi je borba, dosta stvari sam shvatio ali još je jaaako dugačak put predamnom, koči me dosta svjetovnih stvari kojima danas mladi općenito podliježu, ali čvrsti stav mi je ovakav: Ako sa djevojkom pored tih svjetovnih stvari koje nam se nameću neću otvoreno moći pričati o Bogu, pomoliti se, otići na misu, klanjanje/duhovnu obnovu i živjeti čistoću (zbog ovog zadnjeg bi moje društvo bilo u čudu da zna, i većina ih nebi to vjerovala), e pa u tom slučaju biram biti SAM. I moliti. I čekati. Isusu pustiti sve, i boriti se. Jer neznam način na koji bih vlastitim snagama mogao pronaći djevojku sa kojom bih mogao gore navedeno, s obzirom na mjesta i ljude sa kojima se krećem.

Često sam i nestrpljiv i čak i požurujem Boga u tome svemu, ali uvijek se smirim i shvatim da Bog ima najbolji plan samnom, budući da me poznaje više nego što se sam poznajem, do najsitnijih detalja. Bog nas je sve stvorio, voli nas toliko da je ograničenom ljudskom umu to nemoguće niti zamisliti, i siguran sam da ima najsavršeniji plan za svakog čovjeka ponaosob. I zbog svega toga, u šumi svjetovnih stvari sa kojima se svaki dan svi susrećemo, nedopuštam si da budem u vezi u kojoj neću biti sretan (prema već prije navedenim prioritetima). I jednostavno neželim biti u "tek toliko instant vezi" koja svoje temelje ima u Holywoodskim filmovima, niti pristajati na kompromise (poput neživljenja predbračne čistoće). Ponavljam da nisam svetac, niti glumim čednost i moralista, ali za mene su stavovi što se veze, braka i obitelji tiče zabetonirani zidinama neprobojnim :)

Fali nam ljudi pravih kršćanih brakova, i na tome svi mi koji nismo osjetili poziv za redovništvo moramo poraditi. A mi koji se krećemo više u svjetovnom društvu bi svojim primjerom polagano i ostatku društva trebali otvoriti oči i uši.

I na kraju ostaje otvoreno pitanje za sve nas, na koji način mi samci možemo utjecati da se upoznamo sa suprotnim spolom koji ima iste stavove kao i mi? Svaki savjet onih koji su slično već prošli je dobrodošao.

PS admini, novi sam član i nemogu posluti privatnu poruku. To je neka greška ili?[/quote]


Sviđa mi se sve ovo kako si napisao :) Imamo dosta sličnosti, samo što ja još nisam dosegla taj stupanj u vjeri na kojemu se ti nalazis, ali tezim tome.. Hvala na iscrpnom odgovoru :grlim te:
p.s.- ne mozes poslati još poruku, jer mislim da moraš imati minimalno 5 postova, pa tek nakon toga :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 10:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Patricija napisao:
Ivana28 samo vjeruj i moli i doći će onaj pravi :).
Slavonac isto sam stara kao i ti i kao sam ja pisala tvoj tekst :).



:grlim te: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 13:19 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 27 pro 2015 15:07
Postovi: 7
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 13 zahvala
Ivana28 napisao:


Sviđa mi se sve ovo kako si napisao :) Imamo dosta sličnosti, samo što ja još nisam dosegla taj stupanj u vjeri na kojemu se ti nalazis, ali tezim tome.. Hvala na iscrpnom odgovoru :grlim te:
p.s.- ne mozes poslati još poruku, jer mislim da moraš imati minimalno 5 postova, pa tek nakon toga :)



Nisam siguran za "stupanj u vjeri" jer često se uhvatim u licemjeru, glupom razmišljanju, nepovjerenju... itd itd itd... To je nemoguće "izmjeriti" jer svi mi imamo i dobrih i loših trenutaka i osobnosti. Neki griješe u nečemu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 15:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
novi1 napisao:
Moj slavonac,lipo si sve rekao,svaka cast :b112:
Probaj na spajalici pravi spoj-mozda nadjes pravu katolkinju,vridi pokusati svakako,mozes traziti i u katolickoj zajednici ako si clan neke,duh obnovama i sl,pa vidi sto je za tebe,al trazi uvik i moli Boga za strpljivost i da ti da mudrost da prepoznas [url]onu pravu[/url],zna On kad ste spremni jedno za drugi i kad ce vas spojiti,ti samo trazi i moli :b112:
btb


slavonac napisao:
Ivana28 samo vjeruj i moli i doći će onaj pravi :).
Slavonac isto sam stara kao i ti i kao sam ja pisala tvoj tekst :).


Vidim da se spominje ona prava, onaj pravi. Jel vi mislite da je Bog za vas namijenio jednu osobu i ako nju fulate svaka druga je kriva? Ovo nije pitanje s ispravnim/krivim odgovorom, sam gledam kak ko diše.

Nekak mi pada na pamet svjedočanstvo Glorije Polo, recimo da to spada pod privatnu objavu. Ona kaže kako je njena mama bila jako pobožna i dobra žena, dok joj je ćaća bio pravi ženskaroš i cuger. Još bi ženi naturao na nos kako on ima druge žene. No njena mama je molila za obraćenje svoga muža mislim nekih 30-ak godina i po onome šta je ona vidjela u duhovnom svijetu, on je krenuo putem obraćenja. No kako to da je ona odabrala takvog tipa za svog muža? Jel on bio pravi ili krivi? A ako je neko krivi zašo Crkva dozvoljava sakrament braka koji je neraskidiv? Znači jedna osoba mora ostatak života biti s krivom osobom.
Jer ako je prava zar neće cijelo vrijeme veseli slavuji pjevati u zoru, ne bi li trebali osjećati leptiriće u trbuhu cijelo vrijeme, ne bi li trebali biti sretni sve dane života svojega?

Onda mi padaju na pamet druge situacije. Tipa kad je ISIS likvidirao one jadne Kopte na plaži, bilo je tamo par mladih dečki koji su radili da zarade za svadbu. Ako su oni bili pravi svojim ženama zašto ih Bog nije spasio? Trebali su se ženiti a završili tako. Ne znam, puno je pitanja, puno je raznih situacija u životu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2016 16:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 27 pro 2015 15:07
Postovi: 7
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 13 zahvala
Laik sam koji još puuuno toga mora shvatiti, pročitati, spoznati da bih mogao krenuti u tako dublje analize ali prema sadašnjim skromnim spoznajama koje imam meni "ona prava" znači ona kojoj ću biti vjeran u dobru i i zlu, za koju ću se žrtvovati. Također ona koja će mi pomoći ispraviti moje nedostatke i obrnuto. Znači vjerojatno će biti i dobrih i loših trenutaka, ali to "jedno tijelo" znači i žrtvu. Lako je biti sretan i zahvalan, voljeti se kada cvatu ruže. No u današnjem svijetu gdje smo bombardirani sa raznih strana razno raznim lažima (od medija, politike, ovisnosti o materijalnome, pretjeranih briga i strahova za egzistenciju) neminovno je da mora doći i do teških trenutaka, a ja osobno u takvom svijetu mogu opstati jedino i samo uz Božju pomoć, a kada muž i žena postaju jedno tijelo i krenu zajedno tražiti Božju pomoć i žrtvovati se jedno za drugo tada se netreba bojati ničega ovozemaljskog. Doslovno NIČEGA! U dvoje je definitivno sve lakše. A kako sam i prije rekao nesmatram se svecem da bih tražio "onu pravu savršenu", jer ni sam nisam takav. E sada, ako se dva nesavršenstva krenu dopunjavati i ispravljati za očekivati je da će se na taj način oboje još više približiti Bogu, i to bi otprilike bila neka bit. Samo naravno priznajem da podliježem puno svjetovnome i uvijek neka iskra mora postojati između dvoje ljudi, da nebih ispao licemjeran. Želim svoju ženu voljeti najviše poslije Boga, ali naravno da je i njoj Bog na prvome mjestu :)

Ja kada pogledam unazad, koliko sam loših stvari prije činio a Bog je uvijek sve iskoristio da se i iz tih loših stvari izrodi nešto dobro raznim spletom okolnosti. I na mojoj osobnoj mikro ali i na makro razini. Vodu u vino pretvara :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2016 02:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 stu 2015 12:39
Postovi: 18
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
ja isključivo mislim da je Bog za sve nas stvorio "onu pravu osobu"samo sto nam je ne daje dok ne budemo oba dvoje spremni jedno za drugo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2016 10:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Bit ce kako vjerujete..
Ja mislim da Bog u odredenom trenutku nam posalje muske,zenske osobe ako obadvije osobe neprepoznaju I necjene srecu koju im daje Bog da budi skupa,propada prilika da te dvije osobe budu skupa,mjenja se slijed dogadaja I Bog salje nove osobe,ljude na put,mozemo ih uzeti ili odbit....sve je do nas I naseg slobodnog izbora.Sve u svemu mora se zivjeti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr