www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 10:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 tra 2018 21:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2015 15:48
Postovi: 31
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Markela, samo se nastavi moliti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 srp 2018 22:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jako posustajem u molitvi, nemam vjere vise ni mrvu
Potrebi su mi vasi savjeti kako da nastavim, sama vise ne mogu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 srp 2018 18:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
markela napisao:
Jako posustajem u molitvi, nemam vjere vise ni mrvu
Potrebi su mi vasi savjeti kako da nastavim, sama vise ne mogu


Evo moje mišljenje. Neke stvari su cisto prakticne naravi, ali cak ni njih ljudi ne posvjeste. Sto bi moja baba znala reci: Doci ce pravi, ali ne na vrata. Razmisli kreces li se dovoljno u krugu ljudi koji te mogu dovesti do kruga ljudi u kojem mozes upoznati slobodne muskarce. Postoji li nacin da povecas vjerojatnost da upoznas frajera? Ti si u godinama u kojima je vrlo legitimno da si trazis para, razmisli gubis li vrijeme na tudje zivote (tipa da se vise druzis s frendicama, razmatras njihove ljubavne zivote). Nabija li ti netko krivnju da dangubis, ako izlazs i druzis se i slicno?
Drugo, razmisli kakvi su tvoji kriteriji prema muskarcima? Jesi li realna ili imas neku sliku u glavi kakav on mora biti i drugo neces. Imaj na umu da mozes biti s onim tko je dostupan, a ne s nekim koga ti hoces. Nadalje, razmisli o sebi - kakav ti dojam na muskarce ostavljas. Ti imas neku sliku o sebi, ali ta slika moze biti kriva. Ljudi generalno farbajj realnost u svojoj glavi. Moguce je da na ljude ostavljas bitno drugaciji dojam no sto se tebi cini da ostavljas. I najvaznije, razmisli cega je tebe tocno strah. Jer problem da nisi imala nekoga postojao je i ranije kad je bilo sasvim normalno da nisi imala nikoga. A i tada nisi uspjela ostvariti vezu. U pozadini toga je, mozda neki dublji strah. Taj strah od odnosa osoba izdradjuje ih primarnih odnosa u obitelji, i prvi odnos s majkom preslikava na sve ostale odnose. Detektiraj svoj strah, pokusaj sagledati obrasce koje ponavljas i pokusaj ih promijeniti. Ako ti ne ide samoj, potrazi pomoc. Sretno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 srp 2018 21:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Ko što veli kolega, kontemplacija ali i akcija.. Kreći se u krugovima ljudi s kojima dijeliš nekakve zajedničke interese. Voliš zivotinje? Volontiraj u azilu. Baviš se trčanjem upiši trkačku školu. Skupljaš markice, upiši se u filatelisticki klub. Po meni, puno zreliji način nego upoznavanje frajera u polumracnim klubovima, ili zadimljenim kafićima. Ali budi Kristova, jer češ i takvog privući, koliko god zvučalo čudno nekima ovdje :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2018 02:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
E, još jedna stvar mi je pala na um o kojoj možda vrijedi razmisliti. Mladi su ljudi često pod velikim utjecajem mišljenja najbliže okoline (roditelja?) koji znaju projicirati neke stvari iz svoje mladosti koje su danas neprimjenjive. Npr., da si nadješ momka na druženju iza mise (što možda sada nije najsretnija varijanta, jer nema druženja, ili ima malo muškaraca ili štogod). Mislim da vrijedi porazmisliti i o tome nameću li roditelji neki ideal koji je u tvojim okolnostima nemoguć.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2018 19:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam da se ne krecem dovoljno u krugovima gdje bih mogla upoznati nekoga, ne znam gdje bih upoznala nekoga
Da problem je bio i prije, u "normalnim" godinama, ali takoder zato sta u drustvu nema deckiju
Roditelji mi ne namecu nista, pitaju s vremena na vrijeme imam li koga, kroz salu, ali mi nikad nisu nametali nista takvo
Ne znam kakvu zapravo ja saljem sliku momcima, nikaf to nisam pitala nekoga
A kriterije prevelike nemam, ustvari nemam nikakve kriterije, nemam zacrtano kako mi decko treba izgledati


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2018 19:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
A strah me, nekome tko mi se svida, priznati da nisam nikad imala nekoga. Vecinu deckiju bi to sigurno odbilo odmah pa radije uvijek zavrsim prije nego dode to tog pitanja, strah me da ce me ismijavati radi toga
Mozda to trebam promijeniti, onome tko mi se svida reci istinu, pa ako jos uvijek ostane tu, super


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 srp 2018 08:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
To što nisi imala dečka,večini dečkiju u katoličkom duhu jest privlačno,a ne odbojno. To nek ti i potvrdi i forumski zavodnik Duje :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 srp 2018 20:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Nisam mislio odg, al ajde.. Francesi provokature
To sto ona nije imala decka je problem, a mene osobno takve cure ne privlace. Ja ne vidim nikakav plus u tome sto ona nije spavala s nikim. A pogotovo ako nije imala decka. Inace cure koje nisu imale decke se ne znaju ponasat u odnosima, a pogotovo ne znaju dat muskarcu ono sto mu treba od zene (ne mislim ovde na fizicki dio odnosa). Jbg ali to je tako. I onda kad pricam s nekim curama, one smatraju da vrijede nesto zbog posla ili faxa ili nekih drugih postignuca. Nemren vjerovat. Pa to muskarcima u prosjeku uopce nije bitno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 srp 2018 20:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Duje znaš da je djevičanstvo kršćanska vrlina, jer ono znači puno puno više od same činjenice da osoba nije imala seksualne odnose. :lol:
A sada usput onako, zašto te nema u zadnje vrijeme na forumu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr