www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2018 22:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nemam pojma kavog bundala i teoriju o mjesečnici spominjete :lol:

znam da ako želim čekati da mi treba netko ko je vjernik, ali mi se ćini da su svi takvi već zauzeti, a i ne znam gdje bi upoznala nekog takvog. iz malog mjesta sam tako da je u župi uvijek isti krug ljudi.
i da, redovita sam u crkvi, čak sam do nedavno sudjelovala u župnim aktivnostima, ali u zadnje vrijeme osjetim da mi vjera slabi, kužite valjda zašto..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 23:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne mogu jos odgovarat na PP..

Nisam ironicna, stvarno ne znam tko je taj bundalo, a vidjela sam da se spominje ovdje vec par puta


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 15:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
markela napisao:
Ne mogu jos odgovarat na PP..

Nisam ironicna, stvarno ne znam tko je taj bundalo, a vidjela sam da se spominje ovdje vec par puta



https://zenavrsna.com/cemu-sluzi-mjesecnica/9123


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 18:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala za link


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 18:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
markela napisao:
hvala za link


reci ti nama kakav je text


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 20:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ne želim nikoga uvrijediti, ali niti malo ne vjerujem u ove, po meni, gluposti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 tra 2018 19:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Belive napisao:
El Scorpio napisao:
markela napisao:
bok svima
ukratko ću ispricat o cemu se radi

imam 23 godine i nikad nisam imala decka. za nekoliko deckiju sam znala da im se svidam, vecinom je to bilo u srednjoj skoli, ali na kraju ne bi bilo nista od toga, oni mi ne bi prisli, a ja sam malo sramezljiva tako da nikad prva ne bi prisla.
sad sam vec u godinama kad me prijatelji i obitelj pocinju gnjavit sa pitanjima o deckima i udaji. na takva pitanja ja uvijek odgovaram zagonetno kao da nesto ima, da se nesto dogada. to je zato sto me sram priznati da nemam nikoga. nisam jedna od onih cura koje se sale na racun toga ili se svima okolo jadaju, iako bi mi mozda tako bilo lakse. ja patim u sebi i ne zelim drugima pokazati da patim.


Zašto misliš da je to što nisi imala dečka tvoja mana? Dapače, ja čak smatram da ti je to prednost, dakle slobodno to spomeni ne moraš se toga sramiti. Znam da je
to jednostavno reći, a puno teže učiniti.
Možda imaš tisuću mana, ali to sigurno nije jedna od njih. Za sve ostalo pokušaj biti strpljiva, nema se tu što pametno za reći.


https://zenavrsna.com/si-nevina-nisi-naivna/4238

Naisavsi na ovaj clanak, sjetila sam se ovog posta.
Ja bih samo dodala svemu napisanome da svi znaju put do kreveta, a rijetki put do srca. A to je ono sto cini razliku. Pravi/a ce cijenit cistocu tijela.
Svaka od nas moze imati dobru straznjicu i putene grudi u  push up  grudnjaku, al’ ne postoji  push up  za dušu.
Kao sto i svaki muskarac moze imat dobro auto i ajfon, ali ne i biti nasa Glava.

Vodi racuna da postoji na ovom svijetu onaj koji gleda ženu u oči, zna je zavesti, pomutit um, onako da padneš na onu istu straznjicu kad te poljubi jer postoje i žene koje znaju šta hoće, koje muškarčev intelekt ne mjere u centimetrima i koje ne hrane dušu ljetnim hitovima.
A onda kad dode taj/ta oko nje/ga se cijelog zivota trudis i prastas 77 x 7 te za njenu/govu dusu brines i spreman si voliti ga onda kada u njemu ne vidis nista dobra.
Prosječnost i "normalnost" kojoj danas svi teže je ona koja ubija ljubav i tome ne bi trebali teziti.


Načelno dobar članak, možda malo previše pojednostavljuje neke stvari, ali je poanta inspirativna.

p.s. Na što točno misliš kada kažeš "prosječnost" i "normalnost" ?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 tra 2018 21:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Naravno da je danas problem ako nisi s 23 godine imala decka. Nitko te ne ce. Istina. Pisem o istini ne i idealnom katolickim vezama. Jer i oni koji klece u prvim redovima u crkvama gledaju a) na izgled ( velike sise duge noge i dobra guza. Ako to nemas i ako si starija id 25 zaboravi na vezu osom eventualno s idobama koji imaju vec oreko 50 gidina. a drugi kriterij je iskustvo. Ako si za vrijeme osnovno i srednje promijenila 20 momaka imas visoku cijenu i svi trce za tobom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 tra 2018 21:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
markela napisao:
nemam pojma kavog bundala i teoriju o mjesečnici spominjete :lol:

znam da ako želim čekati da mi treba netko ko je vjernik, ali mi se ćini da su svi takvi već zauzeti, a i ne znam gdje bi upoznala nekog takvog. iz malog mjesta sam tako da je u župi uvijek isti krug ljudi.
i da, redovita sam u crkvi, čak sam do nedavno sudjelovala u župnim aktivnostima, ali u zadnje vrijeme osjetim da mi vjera slabi, kužite valjda zašto..


Bila sam i ja u crkvi redovna. Rezultat svega one koje su bile nedjeljom do osam sati ujutru u diskacu a kad bi misa bila one se trijeznile danas imaju muzeve koji ih vole a ja sam bez muza i djece. Zbig toga djevojko draga ako mislis ne ostati sana high heels na sebe minic i leopardni topic i u disko... ili ces s 35 jis biti sama... ja dam tu gorko u zovotu pogrijesila i moju sudbinu ne zelim NIKOMU ni najgirem neprijatelju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od lalelu na 16 tra 2018 22:13.
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr