www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 vel 2018 16:12

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2018 18:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
markela napisao:
Dujam, Belive, El scorpio - puno vam hvala na odgovorima :) :)

ne želim dečka samo zato što okolina smatra da je normalno imat ga u ovim godinama, zelim ga radi sebe. imam hrpu ljubavi u sebi, želim svoje srce dat nekome, želim voljeti nekoga.. naravno, volim svoju obitelj, prijatelje.. ali to nije ista vrsta ljubavi.
problem je to što je meni i ovako već dovoljno teško, a još gore je kad okolina počne zadirat u to zato što sam jako osjećajna osoba.

do sad uopće nisam shvaćala da bi pravi problem mogao biti u tom mom strahu od priznanja da nikad nisam imala nekoga.
imate pravo, ako je nekome problem to što nikad nisam imala nekoga, znači da ta osoba nije prava za mene. lako mi je sad to napisati, ali teško bude za shvatiti u tom trenu. oćito se prvo moram osloboditi tog straha.

i da, želim čekati do braka. ne znam jel bih uspjela bez držanja za ruke, poljubaca, zagrljaja zato što žudim za tim sitnim nježnostima, ali sa vođenjem ljubavi želim čekati.

što milsite o tome, jeli po vama u redu držanje za ruke, poljupci..

Upravo tako, to što nisi do sada imala dečka ti nikako nije nedostatak. Pokušavam sebe staviti u tu situaciju, meni bi iskreno to bilo privlačno na osobi suprotnog spola (a vjerujem, dapače uvjeren sam da ne samo meni).

Za ovo ostalo bi možda bilo dobro da pročitaš Teologiju tijela od Ivana Pavla II. Ili pak da pogledaš predavanja od Don Damira Stojića - naime njegova su predavanja koncipirana baš prema gore spomenutoj Teologiji tijela.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:30 
Prisutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 128 zahvala
Zahvaljeno je: 54 zahvala
markela napisao:
Dujam, Belive, El scorpio - puno vam hvala na odgovorima :) :)

ne želim dečka samo zato što okolina smatra da je normalno imat ga u ovim godinama, zelim ga radi sebe. imam hrpu ljubavi u sebi, želim svoje srce dat nekome, želim voljeti nekoga.. naravno, volim svoju obitelj, prijatelje.. ali to nije ista vrsta ljubavi.
problem je to što je meni i ovako već dovoljno teško, a još gore je kad okolina počne zadirat u to zato što sam jako osjećajna osoba.

do sad uopće nisam shvaćala da bi pravi problem mogao biti u tom mom strahu od priznanja da nikad nisam imala nekoga.
imate pravo, ako je nekome problem to što nikad nisam imala nekoga, znači da ta osoba nije prava za mene. lako mi je sad to napisati, ali teško bude za shvatiti u tom trenu. oćito se prvo moram osloboditi tog straha.

i da, želim čekati do braka. ne znam jel bih uspjela bez držanja za ruke, poljubaca, zagrljaja zato što žudim za tim sitnim nježnostima, ali sa vođenjem ljubavi želim čekati.

što milsite o tome, jeli po vama u redu držanje za ruke, poljupci..

Po meni je sve u redu, ak me kontaš :lol: Stvar je sto drzanje, pa poljubac, itd...lako moze dovest do sexa. Vrlo lako. Sad, sve zavisi od osobe do osobe koliko se moze kontrolirat. Ako ces cekat do braka, morala bi odabrat nekog decka koji je bas u vjeri. Ja sam poznavao par momaka kojima je prioritet bio da im je cura djevica. Neki su cak ovde bili i na forumu. Danas im je svima zajednicko sto su neozenjeni, lol. Zelim ti rec, da, to je rijetko da cura nije nikad spavala s momkom. No, ne vidim ni ja, kao ni scorpio da je to neki, jel, minus, dapace...

Inace, ides u crkvu? Jesi full u vjeri?

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:31 
Prisutan

El Scorpio napisao:
Upravo tako, to što nisi do sada imala dečka ti nikako nije nedostatak. Pokušavam sebe staviti u tu situaciju, meni bi iskreno to bilo privlačno na osobi suprotnog spola (a vjerujem, dapače uvjeren sam da ne samo meni).

Da, to bi svakako imponiralo...

El Scorpio napisao:
Za ovo ostalo bi možda bilo dobro da pročitaš Teologiju tijela od Ivana Pavla II. Ili pak da pogledaš predavanja od Don Damira Stojića - naime njegova su predavanja koncipirana baš prema gore spomenutoj Teologiji tijela.

Ma daj Scorpio. Ti spominjes don Stojica i sv. IP2? Pa nisi uopce spomenio Bundala. :lol:

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 18:48 
Odsutan

dujam napisao:
Ma daj Scorpio. Ti spominjes don Stojica i sv. IP2? Pa nisi uopce spomenio Bundala. :lol:

Bojim se da ako sad krene čitati Bundala i teoriju o mjesečnici da će htjeti promijeniti spol. Bundala će kasnije kad bude duhovno iskusnija. :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 19:00 
Odsutan

Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 65 zahvala
Citat:
Po meni je sve u redu, ak me kontaš :lol: Stvar je sto drzanje, pa poljubac, itd...lako moze dovest do sexa. Vrlo lako

Još ako je Duje u pitanju, morat će si odsići nešt, da ga ne navodi na grih, jer on to tako shvaća! A možda već i je!

Citat:
Zelim ti rec, da, to je rijetko da cura nije nikad spavala s momkom. No, ne vidim ni ja, kao ni scorpio da je to neki, jel, minus, dapace...

Dapace ..., poželjno je, još ak se Duje zove, i još je iz Splita! :b101: :b101:
Uopće nisi proziran! :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 22:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeroispovjest: katolkinja
nemam pojma kavog bundala i teoriju o mjesečnici spominjete :lol:

znam da ako želim čekati da mi treba netko ko je vjernik, ali mi se ćini da su svi takvi već zauzeti, a i ne znam gdje bi upoznala nekog takvog. iz malog mjesta sam tako da je u župi uvijek isti krug ljudi.
i da, redovita sam u crkvi, čak sam do nedavno sudjelovala u župnim aktivnostima, ali u zadnje vrijeme osjetim da mi vjera slabi, kužite valjda zašto..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 23:27 
Odsutan

Ne mogu jos odgovarat na PP..

Nisam ironicna, stvarno ne znam tko je taj bundalo, a vidjela sam da se spominje ovdje vec par puta

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 15:12 
Odsutan

markela napisao:
Ne mogu jos odgovarat na PP..

Nisam ironicna, stvarno ne znam tko je taj bundalo, a vidjela sam da se spominje ovdje vec par puta

https://zenavrsna.com/cemu-sluzi-mjesecnica/9123

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 18:32 
Odsutan

hvala za link

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2018 18:53 
Prisutan

markela napisao:
hvala za link

reci ti nama kakav je text

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]