www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 08:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2013 20:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nije oženjen,ne bi me zvao k sebi da je oženjen,a i pisali smo i nedjeljom navečer i za blagdane.
A što si mislila pod blagoslov,ja sam mislila kad ti neka osoba donese nešto dobro,pa makar nakon toga o nestala :) a on mi nije ništa dobro baš donio,samo osjećaj nelagode s nejavljanjem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 21:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
honey napisao:
Nije oženjen,ne bi me zvao k sebi da je oženjen,a i pisali smo i nedjeljom navečer i za blagdane.
A što si mislila pod blagoslov,ja sam mislila kad ti neka osoba donese nešto dobro,pa makar nakon toga o nestala :) a on mi nije ništa dobro baš donio,samo osjećaj nelagode s nejavljanjem


Sve dok ga osobno ne upoznas,i dok te ne predstavi njegovim roditeljima neces biti sigurna ...Vjeruj da nije ozenjem,mozda ima ili nema vec neku vezu ...s kojim ima istu namjeru...
Ne mozes sada znati sta ti je donio...Imala si priliku upoznati ga wirtualno ....a sada on suti,razmislja ..trazi sta da ucini...Budi strpljiva...mozda treba malo vise vremena...
I kada ti se nesto lose dogodi u zivotu ,moze ti takodjer biti blagoslov...jer ne znas " s cim te je tu Bog postedio" ..Bog te s tim mozda zastitio jos vece propasti...Zato gledaj na to da ipak Bog najbolje zna..

Tko zna mozda Bog ima vec nekoga u planu za tebe...(a nije taj decko) vec netko drugi..
S ovim si bogatija za jedno iskustvo vise...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 21:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pogodilo me zato što zbilja nisam nagla što se tiče dečkiju,i onda odlučim hajde idemo probati,s dobrom vjerom,Bog je uz mene,odlučim biti iskrena i otvorena srca i paf....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 21:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ni prva ni zadnja

kao i što je njima

ni prvi ni zadnji u otvaranju nekoj djevojci pa paf!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 21:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
honey napisao:
Pogodilo me zato što zbilja nisam nagla što se tiče dečkiju,i onda odlučim hajde idemo probati,s dobrom vjerom,Bog je uz mene,odlučim biti iskrena i otvorena srca i paf....

nemoj dozvoliti da te takve stvari toliko pogađaju, svima se dogodi, nekome i više puta. ne treba to uzeti toliko k srcu, pogotovo ako se radi o nekome koga još niti ne poznaješ.
ako ćeš nastavit tako virtualno upoznavati ljude, pripremi se na to da će toga biti još (možda i koječega drugoga).
skriveni iza svojih kompjutora, ljudi si često daju slobdu kakvu si ne bi dali u stvarnom susretu, i ponašaju se nekad onako kako bi ih možda bilo sram, i možda se i ne bi ponašali da vide pred sobom reakciju one druge osobe. daju si oduška, i dozvole si svašta.
a zašto se više ne javlja, ne razbijaj glavu, jer time nećeš saznati.
što ti je to virtualno poznanstvo donijelo u životu - jedno iskustvo više, drugi put ćeš znati bolje i nećeš si dozvoliti da te takve stvari pogađaju. zahvali Bogu što te nije povrijedio u puno gorem smislu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 21:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Leella
a što mogu kad sam osjetljiva.
Probat ću se pomoliti da mi Bog pomogne da ga otpustim i više ne razmišljam o njemu.
Zamolila bih i vas koji ste mi pružili tople riječi podrške da se pomolite za me da ga otpustim i oslobodim.Pomolit ću se za vas neka vas Bog blagoslovi i zahvaliti mu što vas je poslao da me utješite.
Velika pusa svima. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 sij 2013 13:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
1.Otkuda ti to da ti Bog šalje "krive" dečke?
2.Što je s PRIJATELJSTVOM? Ili ne vjeruješ da je ono moguće između žene i muškarca?
3.Prave ljubavi ne nastaju odjednom.
4.Ljubav nije ono što dolazi na prvi pogled, a ako i dođe, koliko strpljena treba da se nekoga upozna!
5.Upoznavanje je glavni (pred)uvjet da bi se nekoga počelo smatrati bliskom osobom.
6."Ručna kočnica" mora biti stalno povučena sve do onog trenutka (onih dana ili mjeseci) kad si posve sigurna u TO je pravi.
7.Koliko je u tebi ponosa, ne znam; koliko je (po mome nepotrebne) čežnje da imaš dečka; koliko je i one želje za - tako se to barem definira - želje za posjedovanjem (da je samo tvoj); koliko si sposobna procijeniti karakter osobe…Vidiš (a ima toga ohoho više) koliko elemenata se skupuse oko izbora/nalaženja obog pravog
Što je od svega zaslužilo veliki plus ("+")?
Sjeti se svog uvoda u ovu temu, gdje na početku pišeš: "Prije nekog vremena sam osjetila da sam spremna za ozbiljnu vezu"
OTKUDA znaš da JESI spremna? Ne ljuti se na dobroga Boga. Ispitaj sebe.
ps: sorry, žao mi je kad vidim nečiju - ovdje nepotrebnu muku.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 vel 2013 13:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jesam li sigurna da sam spremna za ozbiljnu vezu?
Ja bih bila spremna i puno prije da mi je Bog i prije poslao pravu osobu.
No,nažalost nije...sve same pogrešne osobe.
I mislim da će se svatko složiti da je to velika patnja i muka kad želiš s nekim podijeliti svakodnevicu,a u život ti dolaze pogrešni ljudi.
I da,spomenuti dečko je pogrešan....javio se nakon 2 tjedna,da je bio bolestan.......
Kad si prava osoba onda želiš s partnerom podijeliti sve što ti se događa,to je normalno i prirodno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 vel 2013 14:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Tko si za tebe pogresni a tko pravi decki..Kako to prepoznas,po cemu???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 vel 2013 14:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Navela sam već da je osoba koja ozbiljno misli spremna i želi podijeliti ono što joj se događa s tobom,bilo to dobro ili loše.
Čovjek mi se prestane javljati da uopće ne znam što mu se dogodilo i onda se javi nakon dva tjedna.
Da je ne znam kako bio bolestan,da je prava osoba mislio bi na mene i na to da ga tražim i ne znam što je s njim i našao doslovno 2 minute da napiše 2 riječi,bolestan sam,javim se ili nešto....jel tako...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr