www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 vel 2013 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tema je postavljena globalno jer se događa svim ljudima,pa se manite ljudi prepucavanja sa začetnicom teme i usmjerite na temu samu po sebi.
Dakle,osobe s kojima ljudi uspostavljaju kontakte da bi eventualno započele vezu se često pokažu pogrešnima,to je svatko doživio.
Poanta je teme da nakon takvih pogrešnih spajanja ostaju rane,jer se nauči jedino da je osoba pogrešna i ništa drugo.
A vi se ovdje dalje koljite i vrijeđajte do mile volje,Bože stvarno ima svakakvih ljudi,posebno oni primitivci koji kad se stavi tema na razmatranje odgovore da ne treba promišljati o tome što nam se događa nego kaže djevojci da neka se bavi heklanjem i drugim "ženskim poslovima".
Ovo je ujedno zadnje reagiranje i praćenje teme,Božji blagoslov.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 13:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 16:41
Postovi: 32
Lokacija: OS
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma jel to moguce?
A ova ti je najmudrija odluka mila moja i ne krivi Boga sad i zato šta nemozes podniti ista ako ti se uz dlaku neide
lip ti pozdrav i Onaj kog krivis za svoju nesricu nek te prosvitli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 13:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
A Bog doista svugdje ima svoje ljude...i ovdje ima Božjih ljudi....marijaaa,leelaa,vox,rebeka,martina,Bog vas blagoslovio...samo budite i dalje prisutne da poništite zlo nekolicine onih koji nisu od Boga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 14:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
honey napisao:
A Bog doista svugdje ima svoje ljude...i ovdje ima Božjih ljudi....marijaaa,leelaa,vox,rebeka,martina,Bog vas blagoslovio...samo budite i dalje prisutne da poništite zlo nekolicine onih koji nisu od Boga.


Sad malo i cinizma/sarkazma?
Ma daj, nikad ga dosta, samo naprijed, ali ja ne!
Lijep ti pozdrav i obilje mudrosti od Onoga koji ti to jedini može dati!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 14:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
honey napisao:
Ovo je kršćanski portal,međutim nisam znala da je prepun frustriranih muškaraca koji su agresivni i nesnošljivi valjda zato jer ih nijedna neće,pa svoj bijes izražavaju skriveni na internetu.
Već sam prije zamolila da mi se ne javljaju i da ignoriraju temu,osobito Zdrave i Mata.Hvala.BB

Draga honey, možeš me nazvati kak god želiš, ne ljutim se. ovaj portal nije tvoje vlasništvo, isto tako ovaj portal/forum čitaju i svi ostali registrirani ili ne registrirani, pa prema tome mogu pisati i razmišljati o nekoj temi koja je postavljena. Ima i drugih ljudi koji su u sličnoj situaciji kao i ti, pa im moje ili nečije drugo mišljenje može pomoći, zato neću prestati pisati.
Kad su ljubavni jadi u pitanju nitko ne voli da mu se soli pamet, čak ni ja. Ali usprkos tome dobro je čuti i drugačija razmišljanja pa makar se i ne slagali s njime.

honey napisao:
Tema je postavljena globalno jer se događa svim ljudima,pa se manite ljudi prepucavanja sa začetnicom teme i usmjerite na temu samu po sebi.
Dakle,osobe s kojima ljudi uspostavljaju kontakte da bi eventualno započele vezu se često pokažu pogrešnima,to je svatko doživio.
Poanta je teme da nakon takvih pogrešnih spajanja ostaju rane,jer se nauči jedino da je osoba pogrešna i ništa drugo.
A vi se ovdje dalje koljite i vrijeđajte do mile volje,Bože stvarno ima svakakvih ljudi,posebno oni primitivci koji kad se stavi tema na razmatranje odgovore da ne treba promišljati o tome što nam se događa nego kaže djevojci da neka se bavi heklanjem i drugim "ženskim poslovima".
Ovo je ujedno zadnje reagiranje i praćenje teme,Božji blagoslov.

idem se držati tvoje teme, znači osoba s kojom si kontaktirala je pogrešna. To boli, a kaj to točno boli? ako je pogrešna onda je bolje da nisi s njim (ne vidim kad je neko bil sretan s nekim koga smatra pogrešnim). Boli nada ili želja da budemo s nekim a nejde nam od ruke ili nas ta osoba ignorira.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 19:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
honey napisao:
Navela sam već da je osoba koja ozbiljno misli spremna i želi podijeliti ono što joj se događa s tobom,bilo to dobro ili loše....

Na ovo sam ti vec odgovorila,ali jos jednom to nije pravi odgovor na ono moje pitanje...Ovo je konkretan odgovor za ovog decka..Nikako ne mogu svi biti takvi...
Citat:
Mislim da se nećemo dalje upoznavati jer način na koji je do sada komunicirao mi je jako odbojan toliko da osjećam potrebu da mu kažem da želim prekinuti kontakte.

Znaci da ti Bog nije "jos" poslao onog PRAVOG...kakvog ti ocekujes...Ovaj decko nije pravi za tebe ,jer nisi zaljubljena u njega.."pravo"..Onaj tko je istinski zaljubljen,on voli i prasta...ima strpljenja,a cesto i ne vidi mane i lose osobine od te lude zaljublenosti...
Citat:
Pokazao je svojim načinom komunikacije i nakon što se ponovo javio da nije ozbiljna osoba za vezu.

Ja se slazem da niste jedno za drugo...jer,niste ulozili ono sto je potrebno za dobar temlj...Prvo je potrebno da vase prijateljstvo preraste u nesto vise,inace ozbiljna veza za nekom krunom braka nema smisla...
Citat:
Osjećam gorčinu,ne prema njemu,jer je takav kakav jest,nego općenito u skladu s naslovom ove teme...imam želju posvetiti se ozbiljnoj vezi,a nemam se kome posvetiti....

Ovo je totalno "aut"..Tu nisi u pitanju sama ti,tu ste u pitanju "vi"...Obostrano i zajednicki ....samo moze imati uspjeh ...
Citat:
moje molitve za pravom osobom ostaju neuslišane...Bog mi na put šalje pogrešne dečke...


Odaberi jedan drugi put ,moja draga Honi-ce...Pa na taj drugi put,Bog ce ti sigurno poslati pravoga...ja sam SIGURNA da si ti na krivom putu...pa tako ni decki ne mogu biti pravi,a ni molitva uslisana...

BTB :grlim te: smajlic22 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 13:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 stu 2012 14:32
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
radi se o osobi koja je već 2 puta promijenila godine u profilu..nebitno za temu, ali djeluje pomalo neiskreno prema sugovornicima..kad je kulturno upitana zbog čega to radi, nije odgovorila na pitanje nego je zamolila da ne pišem na temi(ne samo mene nego još par osoba koje su joj rekle nešto što nije željela čuti)...

a pisati rečenice poput ovih:

...a javljaju se povremeno agresivne,primitivne muške osobe koje bi se sa mnom obračunavale...jadni ljudi,nisu oni krivi što su takvi.


zbog toga što netko nema isto mišljenje koje je dotična zacrtala da bi trebao imati, krajnje je nekorektno i ne priliči ovome mjestu...

uostalom neka citira agresiju i primitivizam i želju za obračunom dotičnih osoba...tu je u pitanju egoizam i sebeljublje (JA JA I samo JA)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 14:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
U što se ova tema pretvorila.. :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 15:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 16:41
Postovi: 32
Lokacija: OS
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
eheh vidla ja da tu crag uprtljo sape i da ova sta glumi nece dugo
zzdraceta oblatit sebe uzdic a od drugih trazit cilo srce da joj dadnu.
pratih ja otpocetka ovu temu i cekala pa dozekala
mila IsuseTrebamTe fala u im svih coravih
lipi pozdrav ama bas svima!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 16:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Lokot, katanac.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr