www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 vel 2013 16:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
honey...tako je..
Tko zna mozda decko nema ozbiljne namjere...Sve dok se dobro ne upoznate,ne moze se reci zasto bas tako..
Ne znam,ali vjerojatno si popricala o tome sa njim,poslje..???
Kazi mu tvoje misljenje..!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2013 15:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mislim da se nećemo dalje upoznavati jer način na koji je do sada komunicirao mi je jako odbojan toliko da osjećam potrebu da mu kažem da želim prekinuti kontakte.
Pokazao je svojim načinom komunikacije i nakon što se ponovo javio da nije ozbiljna osoba za vezu.
Osjećam gorčinu,ne prema njemu,jer je takav kakav jest,nego općenito u skladu s naslovom ove teme...imam želju posvetiti se ozbiljnoj vezi,a nemam se kome posvetiti....moje molitve za pravom osobom ostaju neuslišane...Bog mi na put šalje pogrešne dečke...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2013 17:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
honey napisao:
Mislim da se nećemo dalje upoznavati jer način na koji je do sada komunicirao mi je jako odbojan toliko da osjećam potrebu da mu kažem da želim prekinuti kontakte.
Pokazao je svojim načinom komunikacije i nakon što se ponovo javio da nije ozbiljna osoba za vezu.
Osjećam gorčinu,ne prema njemu,jer je takav kakav jest,nego općenito u skladu s naslovom ove teme...imam želju posvetiti se ozbiljnoj vezi,a nemam se kome posvetiti....moje molitve za pravom osobom ostaju neuslišane...Bog mi na put šalje pogrešne dečke...

zatvori staru knjigu i otvori novu. nisi jedina koja ima želju za ozbiljnom vezom, pogledaj na temu forumaši samci ima dosta tt-ovaca. i sam sam donedavno bil tam i pital se zakaj?? Zakaj mi Bog ne pošalje neku super curu, plavušu, visoku, pametnu, s faksom, stanom, lepom plačom, autom, i koja me bude slušala :b112: i da mi je uslišal tu želju, dal bi to mene usrečilo? neznam, vjerojatno nebi.

Al poslal mi je najbolju, onu koja je rekla da joj je Bog na prvom mjestu, a tek onda ja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 09:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
honey napisao:
...imam želju posvetiti se ozbiljnoj vezi,a nemam se kome posvetiti....moje molitve za pravom osobom ostaju neuslišane...Bog mi na put šalje pogrešne dečke...

Sve više mi se čini, draga Honey, da ti uopće ne znaš što tražiš - zar SAVRŠENSTVO?
A da se ti posvetiš malo...heklanju, štrikanju,...ženskim NORMALNIM stvarima?
Tada ne bi kroz 7 (sedam) stranica tupila stalno ito BOG MI ŠALJE POGREŠNE DEŠKE.
KLako znaš da si TI ispravna?!!!
.
-Odustani od traganja!
-Bog ne voli "raditi" po tuđem diktatu - ovdje tvojim kriterijima.
-Ti se saberi i preispitaj svoje zahtjeve/prohtjeve!
-Konačno, spusti se na zemlju s obje noge, a tek tada digni pogled k nebu.
-I prestani kriviti Boga,...u protivnom se pridruži nekoj protestantskoj grupi:)))!
"Manitashira macropan, nohata Winwtou, atasha toung" - iz filma. A ti to protumači ako znaš. No tebe Bog bolje "tumači" nego ćeš ti ikada ovo, naročito samoga i DOBROGA Boga
.
Mata post ti je super!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 09:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ovo je kršćanski portal,međutim nisam znala da je prepun frustriranih muškaraca koji su agresivni i nesnošljivi valjda zato jer ih nijedna neće,pa svoj bijes izražavaju skriveni na internetu.
Već sam prije zamolila da mi se ne javljaju i da ignoriraju temu,osobito Zdrave i Mata.Hvala.BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 11:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
honey napisao:
Ovo je kršćanski portal,međutim nisam znala da je prepun frustriranih muškaraca koji su agresivni i nesnošljivi valjda zato jer ih nijedna neće,pa svoj bijes izražavaju skriveni na internetu.
Već sam prije zamolila da mi se ne javljaju i da ignoriraju temu,osobito Zdrave i Mata.Hvala.BB

.
Baš si me nasmijala. Što je sad, taština? Zašto ako je posrijedi istina?
(imao sam 4 sina! Dva su pokjna..Dakle - oženjen sam)!!! I HVALA Bogu da me ni jedna neće (jer ni ja zbilja NEĆU neku drugu uz svoju ženicu)
Bog ti uz sve od mene nabrojanog ipak podario i malo jače nerve... I spoznaja da PONAVLJANJE ipak nije uvijek majka mudrosti i učenja - "Bog mi šalje krive dečke". Ne bih baš rekao.
Hvala ti na pokazivanju tvog pravog lica. Više nema potrebe da sudjelujem u ovome.
ps: mene ti nisi ništa zamolila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 11:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Discipula
jako sam pozitivna osoba,već sam prije napisala da čovjek u sve treba ući s vjerom u pozitivno...i onda vjeruješ,ali se nažalost ispostavi da je osoba pogrešna... evo baš kao i ovdje,navela sam temu na raspravu...da zajedno raspravljamo,a javljaju se povremeno agresivne,primitivne muške osobe koje bi se sa mnom obračunavale...jadni ljudi,nisu oni krivi što su takvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 12:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 kol 2010 16:41
Postovi: 32
Lokacija: OS
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
honey napisao:
Draga Discipula
jako sam pozitivna osoba,već sam prije napisala da čovjek u sve treba ući s vjerom u pozitivno...i onda vjeruješ,ali se nažalost ispostavi da je osoba pogrešna... evo baš kao i ovdje,navela sam temu na raspravu...da zajedno raspravljamo,a javljaju se povremeno agresivne,primitivne muške osobe koje bi se sa mnom obračunavale...jadni ljudi,nisu oni krivi što su takvi.


Pratim ovu temu. ja se rjetko ubacim u ragovore al tu vidim nepostenje jel ti nije do rasprave kako pises samo kukas na Gospodina.
Di si i Honey zamolila tu dvojicu da ne komentiraju i zasto cak i lazes? nema tog nigdi.
Matu znam dosta ko finog i pametnog i ti ga tu blatnjavis ko da je gadi. sram te bilo jer je reko nesta sto tebi smeta. Citaj malo njiove postove pa ces svatiti tko je i Discipula Domini. Samo ti zeli dobro al ti to neces i blatis sada svakog tkoj ti kaze iskreno jos ces nakraju i nju.
Ti bi i nasega Gospodina preodgojila jelda da ti salje samo prave? sramota je to od tebe jako sramota
I zdrave je dobro piso. ne ponasaj se ko razmazenka.
i ne virujem da si uopce ponizna jer za se kazes da si poztivna a to je grozna oholost. pusti da to drugi kazu a ne ti,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 12:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Ma Zdrave dragi - hvala ti od srca na svakoj mudroj riječi - ja UČIM iz tvog životnog iskustva i nije mi jasno kad se nekome tvoje riječi učine pretjeranima, a i često potpuno krivo shvaćenima..


Honey, honey :D ..... ma ne brini, ali promijeni taj stav da ti "Bog šalje krive dečke". Ne može On nama poslati ništa krivo. Često se mi sami bacimo prema onome krivome, a ne da nam je On to poslao.

I istina je da nije dobro gotovo grčevito čeznuti na nekim/nečim. Ma posveti se sad nekim drugim stvarima, a odgovarajući će se pojaviti kad budeš spremna za njega i on za tebe.

Toliko je toga što se može učiniti dok je čovjek slobodan i bez obiteljskih obveza!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2013 12:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
E, moja Ela, ništa nije POGREŠNO shvaćeno, sve je to sjelo na svoje mjesto, jedino što to možda malo boli,
Istina - a toga sam se "nauživao" u životu - itekako zna zaboljeti, pa onda kuku i motiku na onoga od koga je izrečena. I to je možda i ljudska reakcija, ali kad se radi o Bogu, e tu već ne tolerirajmo. Baš ništa.
NE MOŽE Bog biti kriv za nekakve "krive dečke" :)))
Ako se na cesti spotaknem o kamen, koga ću kriviti: onoga tko ga je tu stavio (nekakvog cestara?) ili Boga? Dakako, izbjegavamo priznati JA SAM KRIV. Nisam pazio!
I TO je to!
Nitko nama nije kriv ako...eto moga primjera, sad imam problema i s kičmom i vidom (dosta je o to?):
JA sam kriv jer se u mladosti nisam čuvao, zar nije tako?
Ono što nekima nedostaje to je SAMOODGOJ. On je daleko bitniji u ostatku života (nakon 25-30) nego kućni odgoj. Uvijek sam se trudio RAZUMJETI takve osobe, ali kad e optuže da sam bahat - onda se povlačim. Uvijek od nekog iskusnog u relativno mudrg postoje barem deset boljih.
ISTINA, ali ne naša je najbitnija. Kad to shvatimo sve dolazi na mjesto. Heheee...Treba to naučiti.
Ela, pozdrav i mir i svako dobro tebi i svim TT-jcima!
(ps: žurim,zovu me na ručak :)))


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr