www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Poruka
PostPostano: 21 vel 2013 18:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
cirenac napisao:
Lokot, katanac.

A mogli bi ih onda dosta zaključati...nerazumjem od neke normalne rasprave sve se pretvori u neko prepucavanje... :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 20:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Pa Korizma je, pa onaj rovari...
ma ti samo nadziri
sestro maaaaaaaarija :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2013 20:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
cirenac napisao:
Pa Korizma je, pa onaj rovari...
ma ti samo nadziri
sestro maaaaaaaarija :oops:

:b112: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ožu 2013 18:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
IsuseTrebamTe napisao:
radi se o osobi koja je već 2 puta promijenila godine u profilu..nebitno za temu, ali djeluje pomalo neiskreno prema sugovornicima..kad je kulturno upitana zbog čega to radi, nije odgovorila na pitanje nego je zamolila da ne pišem na temi(ne samo mene nego još par osoba koje su joj rekle nešto što nije željela čuti)...

a pisati rečenice poput ovih:

...a javljaju se povremeno agresivne,primitivne muške osobe koje bi se sa mnom obračunavale...jadni ljudi,nisu oni krivi što su takvi.


zbog toga što netko nema isto mišljenje koje je dotična zacrtala da bi trebao imati, krajnje je nekorektno i ne priliči ovome mjestu...

uostalom neka citira agresiju i primitivizam i želju za obračunom dotičnih osoba...tu je u pitanju egoizam i sebeljublje (JA JA I samo JA)

.
"Onaj" rovari?
GDJE je onda "izrovana"(mislim na prozivateljicu Boga što joj šalje krive dečke)!? Zbilja, gdje je sada? Zar su nestali njeni problemi s "nespretnim" Bogom...? E, Cirenac,...Marijaaa, cccc...Po vama ja sam SLUGA tome crnome? OK! Hvala! Ili je to IsuseTrebamTe? Ma jadno i žalosno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2013 11:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
zdrave napisao:
IsuseTrebamTe napisao:
radi se o osobi koja je već 2 puta promijenila godine u profilu..nebitno za temu, ali djeluje pomalo neiskreno prema sugovornicima..kad je kulturno upitana zbog čega to radi, nije odgovorila na pitanje nego je zamolila da ne pišem na temi(ne samo mene nego još par osoba koje su joj rekle nešto što nije željela čuti)...

a pisati rečenice poput ovih:

...a javljaju se povremeno agresivne,primitivne muške osobe koje bi se sa mnom obračunavale...jadni ljudi,nisu oni krivi što su takvi.


zbog toga što netko nema isto mišljenje koje je dotična zacrtala da bi trebao imati, krajnje je nekorektno i ne priliči ovome mjestu...

uostalom neka citira agresiju i primitivizam i želju za obračunom dotičnih osoba...tu je u pitanju egoizam i sebeljublje (JA JA I samo JA)

.
"Onaj" rovari?
GDJE je onda "izrovana"(mislim na prozivateljicu Boga što joj šalje krive dečke)!? Zbilja, gdje je sada? Zar su nestali njeni problemi s "nespretnim" Bogom...? E, Cirenac,...Marijaaa, cccc...Po vama ja sam SLUGA tome crnome? OK! Hvala! Ili je to IsuseTrebamTe? Ma jadno i žalosno!

Zdrave nitko nije to rekao samo ja malo žalosno da se teme pretvori u međusobna prepucavanja i dokazivanje koječega.Ako imate bilo što osobno za raspraviti imate pp,nemojte ovdje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr