www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 08:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 sij 2013 13:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
Kako ću imenovati temu ako ne napišem konkretno što se dogodilo?
I naravno pokušavam razumjeti jer je neugodan osjećaj kad netko s tobom normalno komunicira,a onda se odjednom ne javlja.
Nisu svi ljudi iskreni i otvoreni...nedugo mi se upucavao jedan dečko koji mi se ne sviđa,ja sam mu otvoreno rekla doslovno da mi se ne sviđa,zahvalila mu se i poželjela svako dobro.
I čovjek je znao na čemu je.
Pa se pitam zašto mi ga je Bog poslao,kad je samo tako nestao.

ko uopće kaže da ti ga je Bog poslao? To ti misliš ali jel uistinu tako? I ako ti ga je i poslao ko kaže da ga je poslao da bi te ženio? I ja sam do nedavno bio u potrazi za onom koju mi Bog šalje i mogu ti samo reći da nije lako prosuditi koga ti Bog šalje za budućeg supružnika. A do moje sadašnje supruge bilo je dosta djevojaka s kojima sam se susretao iz različitih razloga ali nijedna od njih nije bila moja srodna duša, drugi su razlozi bili zbog kojih sam trebao proći druženje s njima. Ako te više o tome zanima imaš na ovoj temi opširno o tome

viewtopic.php?f=40&t=6290


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
honey napisao:
Kako ću imenovati temu ako ne napišem konkretno što se dogodilo?
I naravno pokušavam razumjeti jer je neugodan osjećaj kad netko s tobom normalno komunicira,a onda se odjednom ne javlja.
Nisu svi ljudi iskreni i otvoreni...nedugo mi se upucavao jedan dečko koji mi se ne sviđa,ja sam mu otvoreno rekla doslovno da mi se ne sviđa,zahvalila mu se i poželjela svako dobro.
I čovjek je znao na čemu je.
Pa se pitam zašto mi ga je Bog poslao,kad je samo tako nestao.

Tema stoji kao i razmišljanja na temu.Moraš se naviknuti da ovdje neki ljudi lupaju na prvu.Nekad to bude jako neugodno ali što se prija privikneš to bolje za tebe...;)..A gdje nam je Samuel on bi ovdje mogao dati dobar savjet..Samx javi se..:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 13:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
honey napisao:
Pa se pitam zašto mi ga je Bog poslao,kad je samo tako nestao.
da, interesantno...razmisli!!!

honey napisao:
Nisu svi ljudi iskreni i otvoreni...nedugo mi se upucavao jedan dečko koji mi se ne sviđa,ja sam mu otvoreno rekla doslovno da mi se ne sviđa,zahvalila mu se i poželjela svako dobro.
I čovjek je znao na čemu je.
mozda to ima veze s ovim gore...vele da koliko ljubavi daješ, toliko češ i primiti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Obični momče,
prepovršno i pregrubo sagledavaš stvari.
Ja nisam rekla da mislim kako mi ga je Bog poslao jer ću se za njega udati,pa nisam tako nadobudna niti očajna,sretna sam sama sa sobom dok ne dođe vrijedna osoba.
Upoznali smo se i započeli prijateljstvo,čovjek je pokazao istinski interes za mene,ja sam mu nenametljivo pokazala da sam otvorena za upoznavanje..pa tek smo se upoznali....koliko samo dugo treba da nekoga upoznaš!!
I ako mi ga je Bog poslao samo za neko prijateljstvo..to se odjednom njegovim nejavljanjem prekinulo....to mi nije jasno...neugodan je osjećaj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
A ovaj dečko koji mi se upucavao,to je bilo jučer...dakle nakon događaja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I molim muške koji bezveze komentiraju s ironijom,površno i usputno da ignoriraju ovu temu.Hvala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
Obični momče,
prepovršno i pregrubo sagledavaš stvari.
Ja nisam rekla da mislim kako mi ga je Bog poslao jer ću se za njega udati,pa nisam tako nadobudna niti očajna,sretna sam sama sa sobom dok ne dođe vrijedna osoba.
Upoznali smo se i započeli prijateljstvo,čovjek je pokazao istinski interes za mene,ja sam mu nenametljivo pokazala da sam otvorena za upoznavanje..pa tek smo se upoznali....koliko samo dugo treba da nekoga upoznaš!!
I ako mi ga je Bog poslao samo za neko prijateljstvo..to se odjednom njegovim nejavljanjem prekinulo....to mi nije jasno...neugodan je osjećaj.

priznajem da sam bio malo grub pa te molim da mi oprostiš, ali isto tako ne mislim da bi o njemu trebala previše razmišljati jer mislim da je jasno što se nekome želi dati do znanja ako se prekida komunikacija. Uostalom ako je od Boga vratiće ti se, ako nije bolje da je otišao.

Ako mene pitaš, jasno mi je ovo što si gore napisala koliko treba da nekoga upoznaš ali isto tako trebaš vjerovati da ako je tvoj životni poziv brak onda Bog ima nekoga za tebe ko je već na ovoj Zemlji samo isto tako Bog zna trenutak kad će te s njime spojiti a ti trebaš biti strpljiva. Koliko je to teško i ja znam jer sam se poprilično načekao. Naravno nije svačiji put isti, ali opet samo Bog zna trenutak kad će to biti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
to se odjednom njegovim nejavljanjem prekinulo....to mi nije jasno...neugodan je osjećaj.

možda da prihvatiš kako nemaju svi izravnu iskrenost kao ti
ti si tom od jučer rekla - ne sviđaš mi se i amen
a možda ovaj s virtuale tebi poručuje svojim ne javljanje - ne sviđaš mi se i amen

nit si ga upoznala nit znala
čemu toliko žalovanje oko toga?

pusti i kreni dalje
ne nametljivo i očajno, neg otvorena srca
pa što bude
a moš potražiti ovdje na forumu temu na kojoj se ljudi dogovaraju skupit i družit
koliko sam pohvatala, bilo je skupljanja u Rijeci, mislim i u Zg...
pa ti vidi..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
honey napisao:
A ovaj dečko koji mi se upucavao,to je bilo jučer...dakle nakon događaja.

okej znači ovako: dečko koji ti se fizički nije dopao otkantaš ga, a dečko kojeg si upoznala preko neta, zbog njega patiš i bivaš zbunjena. nije li to malo onak? visoko podignut nos


honey napisao:
I molim muške koji bezveze komentiraju s ironijom,površno i usputno da ignoriraju ovu temu.Hvala.

ako se misli na mene, tu se ograđujem. želim ti pomoći samo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2013 14:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dečka sam jučer otkantala jer mi je odbojan kao osoba,to nema veze s fizičkim izgledom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr